Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

Mój build: sorcerki, RoA, Rylai, Rabbadon, Void Staff, Zhonay'a. Sprawdza się świetnie. : )

większość spelli to aoe, więc imo rabandon przed rylaiem. poza tym nie buduję roa, a przed itemami typu zhonya/abyssal warto rzucić okiem na przeciwny team."

Ale ten skin można nabyć za 1000coś RP? Tak?

hehe...

3250 rp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość spelli to aoe, więc imo rabandon przed rylaiem. poza tym nie buduję roa, a przed itemami typu zhonya/abyssal warto rzucić okiem na przeciwny team."

Rabadon przed Rylai, może i warto. RoA jest jak dla mnie core, zwłaszcza w early (item wymaga kilku minut na "dopakowanie się") - Zyra jest strasznie papierowa i wymaga spamowania skillami, dlatego uważam ten item za dobre rozwiązanie. Zhonya kupuję ze względu na pasyw. W momencie focusu na mnie używam ult, potem activ z tego itemu, a na koniec W + R. Przydatne zarówno dla mnie jak i dla teamu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd te raporty nic nie dają, odpuściłem sobie raportowanie noobów/feederów/flamerów/lamerów itede itede, bo i tak nie dostają bana...

Interesujące... Jakieś "dane" masz na poparcie tej "tezy"? Bo nie wiem czy się śmiać, czy płakać... Od dłuższego czasu nie spotkałem żadnego płaczka/polaczka/trolla a ostatnio przebywając na polskim forum community LoL'a trochę się naczytałem, o "niesłusznych" karach z Trybunału...

Widocznie masz szczęście, bo ja ich dość często spotykam, stąd mój ten pogląd o bezużyteczności raportów.

A więc na tym polega ten nowy trybunał. Ile IP się za te prawidłowe decyzje dostaje?

Zasady są takie same: niedawno tylko odświeżyli wygląd i dodali podgląd teammatesów raportowanego... No ale- poszedł rozgłos o niezłej ilości IP, to przyszło i zainteresowanie :S

Nie powinno to nikogo dziwić. "Harowanie" za free nikomu się nie podoba, to samo jest z czytaniem na trybunale. Wynagrodzenie w postaci IP za dobre decyzje w pewien sposób rekompensuje "stratę" czasu na czytaniu raportów, imo. Ot takim materialistą jestem trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Też kibicowałem M5. Dlatego, że jest to bardzo młody team i już ma takie osiągnięcia. Podoba mi się bardzo gra AlexIch'a, ale jego postawa jak np. wywiad udziela to ja po prostu nie mogę patrzeć. Stoi jak taki stu % nerd. Wygląda tak jakby miał zanik mięśni wink_prosty.gif

Ajajaj- to że ktoś jest jednym z najlepszych na świecie (tak, nie mam żadnych zahamowań o pisaniu w ten sposób o bylejakim zawodniku M5) w grę komputerową LoL, nie znaczy, że musi być jakimś "showmanem": w sensie, że się potrafi "zaprezentować". Gość nie ma do tego drygu i pewnie przed tym tłumem czekającym na jego wywiad bardzo się stresuje... No cóż- wielu by też tak "dziwnie" stało do wywiadu... Jednak wolę to, niż wygłupienie się tego suporta CLG, który zapowiadał lekcję dla Gosu Peppera, a wyszło jak wyszło cheesy.gif A co do jego budowy ciała- dla mnie typowy ( jak m.in. ja tongue_prosty.gif ) przedstawiciel ektomorficznego typu konstucjonalnego tongue_prosty.gif Wątpię, że ma w pokoju jak np. wickd ciężarki i inne przyrządy z siłowni.

Mówisz, że nie lubisz Ocelota, ale jak dla mnie on jeden z całej czołówki tych graczy nie wygląda i nie zachowuje się jak no life ;P

Poza tym jest w porządku. Przecież team, który na tych zawodach nazywał się OceloteWorld to przyjechał z Hiszpanii dzięki Ocelote, bo oni go prosili o pomoc. Dobroduszny człowiek

Hah- jak go kiedyś próbowałem oglądać na streamach, to wydzierał się, obwiniał wszystkich za wszystko i usilnie "próbował" się przypodobać widzom- czy to śpiewaniem, czy to okrzykami... Do mnie to nie trafia. Na dodatek pamiętam go na którychś zawodach, gdzie przed meczem życzył powodzenia, prawda, podawał rękę... a po przegranym meczu, gdy przeciwny team przyszedł podać rękę za dobrą grę NAWET nie raczył wstać :S

A co do OceloteWorld teamu- szczerze: co mógł zrobić? Jest obecnie jednym z najpopularniejszych streamerów, $$$ ma dość aby robić konkursy z najnowszymi skinami dla Ezreala: nie dość, że wsparł, to na dodatek zrobił sobie pozytywną reklamę wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z turnieju w Warszawie: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151961746725556&set=a.10151960768570556.881888.82061850555&type=3&theater

To ja się już nie dziwię, że Polacy mają opinię feederów i leaverów jeżeli tak wygląda średni wiek gracza. Na większości zdjęć w tym albumie są podobni gracze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Przeciętny, polski gracz as known as "polaczek". Teraz zagraniczni mają dowód na to, że polaczki są najbardziej denerwującym narodem.

Owszem, sam potrafię flejmić i rageować, ale bez przesady. Przynajmniej nie feeduje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argumentów co niemiara co do Oce XD jeden z najlepszych streamów jakie oglądałem, nie licząc OddOne czy Dyrusa, chociaż ten to zamula niemiłosiernie, dlatego wolę styl Oce, bo drze kapsko jak wygrywa, a że śpiewa sobie? serio to dla przyciągnięcia widza? przecież on fałszuje jak zabijany świniak, więc to powinno raczej odpychać aniżeli przyciągać. podczas swoich charytatywnych streamów Athene grał w lidża i przeciwko niemu grał Oce - Oce przegrał więc zapłacił. bodajże wtedy 130$, ale co to dla niego, prawda?

co do m5 to są naprawdę nieźli, chociaż swoje za uszami też mają. najlepsza i tak akcja z ich menadżerem XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO SK zacznie wygrywać kiedy w końcu pozbędzie się trawiącego ich pasożyta który wyrzuca ludzi na prawo i lewo. To już nie ten sam team. Miałem do nich jakąkolwiek sympatię gdy grał tam jeszcze Panda, teraz cóż... zmiana składu co miesiąc napewno im się przysłuży. Echhh, pamiętam to stare SK z Wickedem i Snoopehem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dokładnie tak. Jak chłopaki mają się zgrać jeśli ich skład ulega zmianie raz na jeden-dwa miesiące. Szczerze to nei wiem kto jest za to odpowiedzialny, ale jak tak dalej pójdzie to myślę, że w końcu Oce też się wkurzy i odejdzie. A inne teamy na pewno go przyjmą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dokładnie tak. Jak chłopaki mają się zgrać jeśli ich skład ulega zmianie raz na jeden-dwa miesiące. Szczerze to nei wiem kto jest za to odpowiedzialny, ale jak tak dalej pójdzie to myślę, że w końcu Oce też się wkurzy i odejdzie. A inne teamy na pewno go przyjmą wink_prosty.gif

Spoiler Alert!

To Oce jest za to odpowiedzialny chytry_prosty.gif, poczytaj wpisy ludzi którzy odeszli/zostali wyrzuceni z SK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z turnieju w Warszawie: http://www.facebook....&type=3

To ja się już nie dziwię, że Polacy mają opinię feederów i leaverów jeżeli tak wygląda średni wiek gracza. Na większości zdjęć w tym albumie są podobni gracze.

Z całym szacunkiem, ale muszę ci przyznać, że masz wielkie aspiracje do pracy na onecie, czy innym pudelku...

Wyjąłeś jedno zdjęcie z ponad 90, i akurat to jedno jedyne jest "pełne młodzików"... Przejrzałem osobiście całą galerię i nie znalazłem drugiego "tak obfitego"... 4 inne zdjęcia zakwalifikowałem do grupy " kids alert", ale i tak odstają one tą "dzieciarnią" od podlinkowanego przez ciebie- TYLE! ( o ładnych dziewczynach to już nie wspomni nikt?)

Poza tym- co ma wiek do feedowania/leavowania? :O Akurat młodzi mają więcej czasu ( w podstawówce/gimnazjum jest maaasa wolnego czasu) i mogą "męczyć" dane gry... Kij z tym, że już z osobowościami i kulturą gorzej... Młodzi szybciej się uczą, młodzi mają lepszy refleks- dlaczego na litość Królika Buggsa już piejesz o "średnim wieku polskich graczy LoL'a" bo na jednej fotce są same dzieci? Muszę przyznać, że jak na 18 ( jeśli wierzyć danow twojego profilu) latka masz bardzo "dorosłe" wypowiedzi... Radzę czym prędzej wysyłać CV do "Życia na gorąco"...

@up

Przeciętny, polski gracz as known as "polaczek". Teraz zagraniczni mają dowód na to, że polaczki są najbardziej denerwującym narodem.

To wy już po wyglądzie potraficzie odróżnić tzw. "polaczków" ? Wooow! Podeśle wam linka z nk i spytam się was czy wyglądam jak typowy polaczek... A potem Życzę szczęścia w szukaniu na to dowodów- kto znajdzie niespreparowanego screena z moim Flame'm dostanie piwo... A co poniektórzy góra na sok mogą liczyć...

Echhh, pamiętam to stare SK z Wickedem i Snoopehem.

A czy wtedy Wickd nie supportował? Bo jeżeli tak, to niezłe "przeklasyfikowanie"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutrzejsza rotacja:Gragas, Ryze, Alistar, Irelia, Zilean, Karthus, Caitlyn, Corki, Tryndamere, Sejuani.

Mam większość postaci.Jedynie chciałbym pojunglować Sejuani, ponieważ lubię rzadkie postacie.Dobrze, że nie ma Shyvany, bo teraz robię sobie na Draft pickach maraton Shyvana Only.Zamierzam się nauczyć nią grać, bo granie Lee Sinem 90% meczów w jungli mi się już trochę znudziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Sejuani? Mam wrażenie jakby dawali ją teraz non-stop. Tak jakby próbowali rotacją nakłonić ludzi do grania nią.

Zagrałem raz Dianą na PBE i stwierdzam, że warto ją kupić chyba dla samego faktu, że jest porządnym junglerem na AP(a to raczej rzadkość wśród dostępnych obecnie czempionów). Szkoda tylko, że wszystkie Moonlighty nałożone z Q zużywają się po jednym dashu z R. Nie będzie skakania po wrogach jak u Akali. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bye bye normale ;(

Już widzę tych karthusów pod manę (łezka i catalyst i z przyczyn bliżej nieokreślonych nikogo z ulta nie mogą dobić).

Z drugiej strony może zagram tryndą (gram rok, zaczynałem na nordicu i nie grałem tryndą, achievement unlocked).

Pytanka nooba:

1.Czemu volimiś jest tak mało popularny? Niezła inicjacja, op heal, przerzut i dobre aoe dmg z ulti to za mało, żeby był ok?

2.Dlaczemu czasami gracze kupują 3 itemy gp10 na midzie?

3. DLACZEGO LUDZIE ROBIĄ ASHE POD MS ZAMIAST POD DMG (PD PD swiftness IE zeal i GA)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kontakt

To odpowiem jak inny noob, który za nic w świecie nie potrafi last hitować i prawdopodobnie nigdy się tego nie nauczy a jako tako potrafi grywać czasami supportem :) - akurat do AD carry przedmioty na AS nie są aż tak głupie jak na AP, bo wtedy ewidentnie widać, że ktoś robi troll buildy. Druga opcja to może nieznajomość buildów z jakiś profesjonalnych stron i nawet nie sugerowanie się polecanymi przedmiotami (jak nie wiem co brać to biorę właśnie je ;p) tylko jechanie na... czuja? Instynkt? Cholera jedna wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanka nooba:

1.Czemu volimiś jest tak mało popularny? Niezła inicjacja, op heal, przerzut i dobre aoe dmg z ulti to za mało, żeby był ok?

Dla mnie jest on jedną z nudniejszych postaci, ale ja gram bardzo mało i dlatego jego liczne zalety do mnie nie przemawiają. Jeżeli gram 1-2 razy dziennie to wybieram bohaterów którzy zapewniają mi najwięcej frajdy z gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volimiś po prostu nie jest wybierany przez topkę. Podczas tego weekendu zwiększyła się populacja Nunu, który był chyba obecny w każdym meczu na ECC. Mi osobiście się podoba, przeruzt jest elegancki, Warmog powoduje nieskończenie świetny reg hp, przez który ciężko go ubić, łatwy escape mechanism - po prostu maszyna do zabijania, mimo swojej tankowości. Dodając świetne ganki mamy postać prawie idealną. Tak samo niegraną postacią jest Sejuani, która ma dobry aoe stun z ulti o ile pamiętam i ogółem była bardzo ciekawa, kiedy nią grałem w rotacji. Jutro spróbuję i zadecyduję o kupnie. chytry_prosty.gif

A propo, muszę się pochwalić, że tam byłem lecz niestety nie udało mi się wejść na główną salę chociaż widziałem i komentatorów i chyba SK Gaming, kiedy kupowali sobie colę. biggrin_prosty.gif Podobało mi się to, że każdy mecz był dosyć wyrównany, poza pierwszym meczem Curse vs SK, kiedy to Vayne mordowała wszystko co się rusza. Nie pamiętam, żeby byłą znowu banowana i zastanawiam się czemu Curse jej znowu nie picknął.

A teraz pytanie: czy ktoś z was próbuje grać na smartcastach? Ja właśnie zacząłęm, idzie w moment świetne combo ale np. Jarkiem nie mogę wyczuć jego E.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanka nooba:

1.Czemu volimiś jest tak mało popularny? Niezła inicjacja, op heal, przerzut i dobre aoe dmg z ulti to za mało, żeby był ok?

2.Dlaczemu czasami gracze kupują 3 itemy gp10 na midzie?

3. DLACZEGO LUDZIE ROBIĄ ASHE POD MS ZAMIAST POD DMG (PD PD swiftness IE zeal i GA)

1. droga postać, rzadko w spinach. yoricka widuję równie często co jego, a jest nawet silniejszy. no i lekko kontruje go ignite.

2. golda nigdy za wiele, ale na midzie to raczej tylko kage's lucky pick. 2/3 itemy mogę zrozumieć u junglera/supporta/solo topa.

3. kupowanie pd na first to niestety dość popularny błąd. na short ranged carry blood, na long infinity. musi być dmg. a swiftnessy to niestety mistrzowie proponowanych...

na jakim lvlu grasz jeśli mogę spytać ^^ ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie: czy ktoś z was próbuje grać na smartcastach? Ja właśnie zacząłęm, idzie w moment świetne combo ale np. Jarkiem nie mogę wyczuć jego E.

Niedawno przerzuciłem się całkowicie na smartcasty.Duże ułatwienie przy skillshotach.Gra mi się dużo lepiej Lee Sinem, bo mogę zrobić dash>Q>R>Q w ciągu sekundy.Jedyny problem mam z AOE np. W Branda, W Tristany.Ogólnie polecam wszystkim spróbować, bo są tacy, co ze smartcastami mieli do czynienia tylko grając Udyrem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu po dwóch i pół roku grania udało się uzyskać jakiś wyższy pułap. Cel na sezon drugi z zdobyciem platyny osiągnięty uczen.gifuczen.gif . Teraz tylko czekać na 2,2k biggrin_prosty.gif.

http://i.imgur.com/VqDrr.jpg

Jeśli ten buff wejdzie w życie to imo jest to niezłe przegięcie.

Ja na pełnych smartcastach gram tylko na Akali, tak to używam tylko na niektórych skillach u różnych postaci: E Gravesa, E Rumble'a czy Q Lee.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...