Jump to content
Bethezer

League of Legends v.3

Recommended Posts

Tak dmg wybuchu się sumuje, ale trucizna po prostu resetuje timer od nowa.

Bynajmniej.

Trucizna (dmg i slow) z grzyba się nie stackuje, tylko odświeża czas trwania. Dlatego nie opłaca się stawiać kilku pułapek w tym samym miejscu.

szkoda, że SK przegrało, miałem co do nich większe nadzieje. Myślę, że CLG wygra turniej, polacy coś tam może ugrają, ale raczej w nich nie wierzę, jak coś osiągną to fajnie. Największa beka to ze zdjęć dodawanych na ESL, same gimby i nerdy XD

• Upvote 1

Organizatorzy chyba nie spodziewali się aż takiego zainteresowania i gra często laguje. Oraz "cameraman" nie zawsze jest na czas przy akcji. Ale gz 60k widzów - sukces. Sądzę że po tym evencie będzie coraz lepiej. Oraz że więcej takich wydarzeń nie tylko w Wawie. Polskie teamy mają presję pokazania się od najlepszej strony i dobrze im nawet idzie.

Niestety widownia trochę niemrawa.

Szkoda tylko że na czacie widać tylko "poland sucks/fu lags"... niestety czasami nawet "polacy" to piszą. Brak słów.

Ale to i tak duży krok żeby zerwać z wizerunkiem polaka ragequitera. wink_prosty.gif

Edited by Nixe

Nie widziałem pierwszego meczu zespołu Acer, ale w spotkaniu z Curse.eu nie poszło im aż tak dobrze - tzn. do pewnego momentu gra była w miarę wyrównana, ale potem wykrystalizowała się znaczna przewaga zagranicznej drużyny :/ Szkoda, ale wychodzę z założenia, że wygrali lepsi (jak kolejne kille wpadały Ezrealowi czułem, że nie może być dobrze) i teraz pytaniem pozostaje jak poradzą sobie z SK. Nie widziałem ich meczu z CLG, więc nie mam pojęcia jakiej formy się po nich spodziewać, ale... cóż, niech wygra lepszy ^_^

nie wiem jak wy ale przestraszyłem się trochę jak zobaczyłem zdjęcia polaków którzy wybrali się na ECC w Wawie. Już wiem dlaczego wszyscy jak widzą polaka w teamie narzekają ^^ W naszym kraju większość graczy w LoLa to gimnazjaliści ;o

Można jakoś oglądać te walki przez LoLa a nie w przeglądarce? confused_prosty.gif

Jest możliwość dostania za darmo RP?(Pamiętam jak po wbiciu któregoś poziomu dostałem ponad trzysta[i spaprałem trochę bo kupiłem doładowanie PZ na dobę i zostało mi tylko 110pokerface.png ])

Edited by Maniutek7

Zyra to bardzo udany mag, ciekawy pod względem grania oraz design'u. Zupełnie nie żałuje zakupu, chociaż szkoda, że nie mogłem sobie pozwolić na zakup jej skina, gdyż te roślinki w wersji ognistej wyglądają niesamowicie ^^

Co do Diany, to nie jest to może bardzo oryginalny bohater ( ultimate takie same jak u Akali np ) ale jakoś się na nią nakręciłem i mam straszną ochotę nią zagrać ^^ Fajny slow, tarcz, buff do AS, ulti bez CD - czyżby wreszcie jakiś jungler pojawi się na mojej liście obok Pantheona ? : )

Można jakoś oglądać te walki przez LoLa a nie w przeglądarce? confused_prosty.gif

Jest możliwość dostania za darmo RP?(Pamiętam jak po wbiciu któregoś poziomu dostałem ponad trzysta[i spaprałem trochę bo kupiłem doładowanie PZ na dobę i zostało mi tylko 110pokerface.png ])

na żadnym levelu nie dostaje się już RP, chyba, że w przyszłości jakieś błędy gry, na co bym za bardzo nie liczył

• Upvote 1

Jungler, niby tak, ale to też idealna postać na topa. Właśnie podobna do Pantheona trochę, bo Q też ranged. Swoją drogą, fajnie, że jest lekko zakrzywiona ścieżka pocisku, zawsze to jakieś utrudnienie i urozmaicenie :P

Na bota idzie się w dwie osoby- na niskich poziomach pewnie nie ma to znaczenia, ale optymalnie i najlepiej gdy jest to AD Carry (postać nastawiona na AD atakująca na dystans, np. Ashe, Tristana, Kog'Maw, Vayne, Sivir, Varus itp.) + support, czyli champion wspierający AD Carry na różne sposoby(przeszkadzanie przeciwnikom przez różne oszołomnienia, spowolnienia, zatrzymywanie w miejscu itd., leczenie, shieldy, przyspieszanie i inne buffy- oczywiście nie musi być wszystko na raz, to postacie takie jak Soraka, Janna, Taric, Lulu, Maokai, Blitzcrank, Leona, Nautilus, Alistar itp.) nie potrzebujący dużo pieniędzy żeby być przydatnym, pozwalający mu dobijac wszystkie miniony. A na top idzie postać potrzebująca farme(dobijania minionów), najlepiej z sustainem(odnawianie hp na różne sposoby, ochrona przed dmg przeciwnika), ale niekoniecznie. Najczęściej jest to też bruiser, nazywany też semi-tankiem lub offtankiem, czyli postać posiadająca zarówno zauważalny dmg jak i wytrzymałość. To tak w skrócie.

Edited by Pewker
  • Upvote 2

Jejku, ale dawno mnie tu nie było :O Widzę odniesienia do turnieju w Warszawie- ja właśnie odpaliłem stream i widzę, że zaczyna się finał : CL.EU vs M5. Baaardzo fajny finał: zawsze chciałem oglądać potyczki tych dwóch zespołów...

BTW#1: Co powiecie o czempionie Jayce? Mi się on straaaasznie podoba i nie wygląda na jakiegoś OP'ka: mało popularny z mojego punktu widzenia- pomimo bycia w rotacji- za to z fajną mechaniką. Zastanawiam się tylko, czy pierwszego kupię jego, czy Fiorę :S

BTW#2: Czy macie coś do powiedzenia o ostatnich zmianach w Trybunale? Ponieważ oprócz kolejnych pozytywnych zmian JA osobiście odczułem zaskakujący przypływ IP z trybunału: w ciągu 3 tygodni przybyło mi na konto 4585 IP :O

BTW#3: Co powiecie o Twichu i Eve po reworku?

BTW1 - Jayce jest OP. Kupiłbym go gdybym miał IP i gdybym nie stwierdził, że Malzahar to będzie ostatnia postać która kupię a potem same runy.

BTW2 - Nie wiem, ale muszę znowu poudzielać się w trybunale.

BTW3 - Twitchem jeszcze nie grałem, ale Eve po reworku jest bardzo fajna. Choć osobiście uważam, że potrzebowała nie tyle reworka bo stare umiejętności były całkiem fajne co solidnego buffa. Najwyżej pasyw mogli jej zmienić.

Jak to jest z tym trybunałem?Bo już dostałem kilka ''mejli'',że za służbe społecznośći (xD) dostaje ip(jakaś ilość) ale nigdy nie dostałem nic na koncie mimo jakiś 6 takich emailów..Czy te ip trzeba jakoś odebrać bo ja wiem na stronie albo coś ;p?

Nie, IPki same się dodają na konto.

Muszę powiedzieć, że Trybunał to całkiem niezły interes biggrin_prosty.gif przez miesiąc nagrindowałem chyba z 6,5k IPków. Przynajmniej maile tak mówią...

Edited by sUk

:0

Ja myślałem, że z tego trybunału to z 400-700ip tylko można zgarnąć maks, to nawet do tego nie podchodziłem.Chyba teraz sobie to obczaje pomiędzy meczami.IPeków nigdy dość tongue_prosty.gif

Edit:

Moscow 5 wygrywa.CLG.eu nie pomógł nawet pobyt w Korei

Edited by Echelon

A ja bym się w ogóle spytał, ocb z tym trybunałem? IPki niby za co? Za raportowanie? Śmiechu warte. Odkąd te raporty nic nie dają, odpuściłem sobie raportowanie noobów/feederów/flamerów/lamerów itede itede, bo i tak nie dostają bana...

Edited by laress

IP nie za raportowanie, ale za ocenianie czy raporty były słuszne. I jednak chyba coś to daje, pośrednio znam nawet kogos kto dostał ostatnio bana, i to nie za wychodzenie z gry.

gee, ziomuś, nie jest tak trudno rzucić okiem na faq: http://eune.leagueoflegends.com/tribunal/en/faq/

w skrócie - ludzie reportują, jeśli nazbiera się dużo reportów gość zostaje poddany pod trybunał. w okienku trybunału masz kilka meczy, z których zebrał reporty, każdy mecz skład się z całego chatloga i statów poszczególnych championów + kilku dodatkowych informacji (loss/win etc.). czytasz wszystko i decydujesz czy winny czy nie. jeśli zdecydujesz tak jak padł ostateczny werdykt, dostajesz ip. w ten sposób zamaist płakać że nic to nie zmienia możesz coś zrobić. i dostać za to hajs.

A więc na tym polega ten nowy trybunał. Ile IP się za te prawidłowe decyzje dostaje?

Oglądaliście dzisiejsze zawody w LOL'a, które odbywały się w Warszawie?Jak dla mnie wspaniałe widowisko, szkoda tylko mi SK, że dopiero trzecie miejsce, ale zawsze wygrywa lepszy ;)

A mam pytanie, o co chodzi z tym skinem do Ezreala? Wiecie z tym co wygląda tak jak robot ;]

O co chodzi ze skinem Pulsfire Ezreal? Nic, legendarny skin który ma 1/5 serwera. :]

Zyra każdego dnia utwierdza mnie w przekonaniu, że to najlepszy ap mid late champion. Po prostu jej uniwersalność sprawia, że dostosowuje się ona do każdej sytuacji.

Mój build: sorcerki, RoA, Rylai, Rabbadon, Void Staff, Zhonay'a. Sprawdza się świetnie. : )

Ale ten skin można nabyć za 1000coś RP? Tak?

Bo mnie to dziwi, że tak dużo ludzi to posiada ;)

Odkąd te raporty nic nie dają, odpuściłem sobie raportowanie noobów/feederów/flamerów/lamerów itede itede, bo i tak nie dostają bana...

Interesujące... Jakieś "dane" masz na poparcie tej "tezy"? Bo nie wiem czy się śmiać, czy płakać... Od dłuższego czasu nie spotkałem żadnego płaczka/polaczka/trolla a ostatnio przebywając na polskim forum community LoL'a trochę się naczytałem, o "niesłusznych" karach z Trybunału...

A więc na tym polega ten nowy trybunał. Ile IP się za te prawidłowe decyzje dostaje?

Zasady są takie same: niedawno tylko odświeżyli wygląd i dodali podgląd teammatesów raportowanego... No ale- poszedł rozgłos o niezłej ilości IP, to przyszło i zainteresowanie :S

@Infiniti

Ja tam się ucieszyłem- M5 znowu pokazało klasę. Za SK nie przepadam, zwłaszcza za tym całym Ocelotem...

No a co do czempionów: Jayce'a chyba w przyszłym tygodniu kupię... IMO nie jest OP, ponieważ na żadnych streamach nie widzę go na liście banów/firstpicków :S Jedni mówią, że jest przesadzony, a inni, że " jest do wszystkiego, czyli do [beeep]"... Wątpię, że będą go nerfić, a na PBE bardzo fajnie mi się nim gra- mi daje sporo funu...

Zakup Jayce'a przesunę, ponieważ jeszcze jest w rotacji.. i właśnie zakupiłem Hemerdingera, Shena, Xina i Eve...yay...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...