Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

@kwiatkoskyyy

Nie ocenia się książki po okładce - skąd niby wiesz jak wygląda mechanika tego championa? Od siebie dodam, że jak na razie to on w niczym mi nie przypomina Garena(oprócz budowy fizycznej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotacja good.

Arty fajne. Shyv ;)))

Mam pytanie.

Czy ma ktoś tak że gdy kupił czampa za 6k którym grał już wcześniej to po 1-3 grach przestaje nim grać i uważa go za nudnego??

Ja tak kupiłem nocta, rene. i nimi w ogóle nie gram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak kiedyś z GP, który po zakupie w ogóle nie przypadł mi do gustu. Poleżał trochę, a teraz jest jednym z moich ulubionych champów :P. W tym momencie nie używam Renektona (jak dotą moje w/l nim to 1/5, wolałem sobie odpuścić :P) i Skarnera, ale to raczej dlatego, że nie zdarzyło mi się dość dawno junglować. Ogólnie rzecz biorąc zdarza mi się "porzucać" postacie po kupnie, ale zwykle później daję im znowu szansę ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś tak że gdy kupił czampa za 6k którym grał już wcześniej to po 1-3 grach przestaje nim grać i uważa go za nudnego??

W moim przypadku byl to przede wszystkim Kennen. Nie wiem dlaczego, ale dla mnie jest on po prostu nieciekawy mimo oryginalnej mechaniki. Cassio spotkal bardzo podobny los, ale glownie dlatego, ze kupilem skina dla TFa, kiedy pojawil sie na sale'u. Po prostu chce mi sie nim troche pograc. Do Cassio pewnie kiedys wroce, bo byla ciekawym bohaterem (mimo, ze zdobywanie tym champem killi nie wymaga myslenia, a spamowania skillami).

Ogolnie wiekszosci z championow raczej nie udaje sie przyciagnac mojej uwagi na dluzej niz tydzien. Wyjatki to Shyvana, TF, Xerath, Jarvan, Rumble, Trundle i Fizz. Z tych champow kupilem nawet skiny dla pierwszych 4. Inne picki wybieram glownie po to, zeby pocwiczyc (ostatnio np. Wukong i Riven) lub counter pickowac (np. Swain i Cassio).

EDIT: Wiem, ze niektore z tych champow sa za 4800, ale to to roznica 1.5k IP, wiec raczej pomijalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotacja good.

Czy ma ktoś tak że gdy kupił czampa za 6k którym grał już wcześniej to po 1-3 grach przestaje nim grać i uważa go za nudnego??

Ja tak kupiłem nocta, rene. i nimi w ogóle nie gram.

Ja tak mam z Yorickem, Malzem i Brandem.

Co do rotacji to kilka dni wcześniej kupiłem Kennena i teraz nie mogę pograć :(

Edit: http://pl.twitch.tv/kaostv Teraz jest mecz M5 vs aAa.Oglądacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyna bez jakiegokolwiek mocnego CC niszczy team z toną CC.

Fiora niszcząca top. Z black cleaverem.

Corki z TF jako 1st item.

Karthus wygrywający linie z Kennenem.

Mundo nie daje sobie rady z NC.

WHERE IS UR GOD NOW!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M5 ostatnio całkiem śmiało sobie poczyna. Jeśli ktoś nie widział- tutaj wygrywają z SK grając 4vs5 (Gosu dostał dc). Jak widać Oce i reszta nie wytrzymali psychicznie i dali surrender w 20 minucie :P.

A co do sceny lola ogólnie to polecam przyjżeć się Time Out, nowej polskiej drużynie założonej przez Dotę Pro, byłego ad carry exHCL. Wczoraj w pięknym stylu przejechali po Team Alternate w finale SK Trophy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c00rtka - first item TF nie jest taki zly, jesli Twoj team jest przygotowany, ze obrazenia z aa beda troszke nizsze niz przy rushu Infinity Edge. Jesli chcesz zobaczyc naprawde dziwny build to wejdz na kanal turniejowy na youtube i zobacz druga gre M5 vs TSM. Ezreal z Glacial Shroud i Mercs to dopiero cos.;)

BTW: I jeszcze ten fiddle jako support w innej grze...

EDIT:

Fiora jest underrated ;P

Glownie dlatego, ze wiekszosc ludzi, ktorzy ja pickuja, po prostu nie ogarnia nie tylko champa, ale i gry w ogole. Najwybitniejszy przypadek mial okazje obserwowac moj brat kilka dni temu w swojej grze. Fiora poszla na top przeciwko Rumble'owi. Oddala first blooda, potem kolejnego, potem rowniez. I na chacie pisze 'omg rumble op!!!!'. Potem sie okazalo, ze kontrowala go z armorem. xD Rozgarnieta Fiora sieje pogrom, szczegolnie jesli przyjmie sie strategie M5, ktore intencjonalnie ja snowballowalo (tak to moim zdaniem wygladalo w grze przeciwko TSM i AAA). Do tego item, ktory w early game daje bardzo duza przewage na tym champie (BC) i Fiora staje sie bestia. Wystarczy wziac pod uwage to, jak Darien gral tym championem. Po zdobyciu BC, w obu grach, zadawal 4 aa przeciwko wrogiemu champowi, a potem uzywal tylko ulti i ignite. An enemy has been slain...

BTW: Fiora zdaje sie niezle kontrowac Kennena. Kiedy Darien gral przeciwko Dyrusowi uzywal umiejetnosci blokowania ataku do ochrony przed Electrical Surge. Wygladalo to dosc zabawnie, bo spodziewalbym sie, ze to Kennen zdominowalby melee champa. Kto wie, moze pojawil sie pierwszy hard counter na Kennena? Inna sprawa, ze Darien gra teraz jak szalony i po prostu wygrywa z kazdym (przynajmniej w kilku ostatnich meczach, ktore ogladalem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotacja good.

Arty fajne. Shyv ;)))

Mam pytanie.

Czy ma ktoś tak że gdy kupił czampa za 6k którym grał już wcześniej to po 1-3 grach przestaje nim grać i uważa go za nudnego??

Ja tak kupiłem nocta, rene. i nimi w ogóle nie gram.

Ja tak miałem na 30 lvl z Heracimem, Irelią, Xerathem, Varusem, Udyrem i Trundlem. Może wrócę do nich w przyszłości. Do 29 levela grałem dużo Karthusem, Nasusem czy Malzaharem, jednak po osiągnięciu maksymalnego poziomu przywoływacza jakoś nie potrafię nimi grać jak kiedyś (a grałem nimi nad wyraz dobrze).

Co do tego Dariusa. Art IMO brzydki. Fajne natomiast to, że jest to pierwszy champion z imieniem na "d" ("Dr." Mundo to jego tytuł mimo wszystko). Zapewne będzie miał pasek furii tak jak Tryndamere czy Renekton.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako człowiek niezdecydowany zapytam tak jak wielokrotnie wcześniej inni. Mam 6300 IP i nie wiem co mi się najbardziej opłaca kupić. Kennena, stronę z runami dla tanków albo supportów (albo jedno i drugie) do uzupełniania, Lee Sina czy jeszcze coś innego. Może Mordekaisera + Ganplanka? Fizz też wygląda zachęcająco a pamiętając ile osobiście napsuł mi krwi jak grałem przeciwko niemu to poważnie rozważam jego kandydaturę do kupienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po pierwszym meczu.Ogromna przewaga CLG.Trynda na mida to był chyba zły pomysł.

Dodatkowo zacząłem się zastanawiać nad kupnem Corkiego.Coraz częściej gram teraz jako ad carry, a mam tylko Gravesa,Ashe,Tristanę i Sivir.Na co powinienem zbierać? Na Corkiego czy Ezreala? Caitlynn mam z rotacji :P a Vayne mi się gra super, tylko troszkę mnie nudzi :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Santus Faust I

Osobiście Ci radze kupić Fizza a nie pożałujesz, dmg ma świetny, w late game potrafi ładnie wymiatać, jak go w miarę ogarniesz to quadry penty same będą wpadać, już w early game pokazuje swoją moc, do tego jeszcze trutka działająca jak mini ignite, wszystko to daje razem świetny pakiet dmg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ten mecz na own3d bo twitch tnie.

Czyli nie tylko ja tak mam.

Ale o dziwo riven ahri lulu i leone kupiłem dzień po wyjsciu każdą i do tej pory gram nimi. Riven i ahri to moje main.

edit:

ok i tak nie oglądne.

byłbym wdzieczny gdyby ktoś dał potem link to tych meczy. Ogładne jutro sobie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem bardzo ciekawa gre. Gralem na normalu i nie bylo junglera. Na topa poszedlem Rumblem, a on wymaga solo lane, zeby byc efektywnym. Zupelnie sie to nie sprawdzalo. Przypomnialem sobie, ze jakis czas temu Stonewall sprawdzal dzungle rumblem i mowil, ze jest on bardzo dobrym pickiem do gankow i czyszczenia tylko ma drobne problemy na starcie. Po zdobyciu 3 levelu na duo top dalem sobie z tym spokoj i poszedlem do jungli. Efekt? 9/3/7 na koniec gry, ktora mogla wygladac jeszcze ciekawiej, ale przeciwnicy woleli poddac sie w 20 minucie.

Najciekawsze jest to, ze Rumble nie ma many, a duzy slow ma z dwoch skilli. Z tego wzgledu niepotrzebne sa mu buffy i moze gankowac z bardzo wysoka czestotliwoscia. Do tego Riot niedawno zmienil system dostawania doswiadczenia za zabite champy, wiec latwiej bylo mi ciagle gankowac i jednoczesnie utrzymywac odpowiednio wysoki level.<3 Szkoda tylko, ze bez asysty w postaci bardzo dobrego leasha trudno jest Rumblem junglowac od samego poczatku gry. Przypuszczam, ze pierwsze dwa cleary to droga przez meke. Do tego potrzeba sporo potek, zeby zapewnic sustain. Ja sam mialem Hextech Revolver i Ninja Tabi, a campy naprawde dawaly w kosc (chociaz mimo wszystko odstawalem levelem o srednio 1-2 poziomy, wiec to troche usprawiedliwione).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Echelon

Jak skillshoty, timing i płynność gry nie są problemem to kup Eza. Ja nim zagrałem tylko raz jak był w rotacji i wystarczy mi - nie na mój komputer. Jeśli jednak to wszystko jest problemem to bierz Corky'ego.

@hink

Dzięki za radę, wezmę ją pod uwagę kiedy będę decydował na co przeznaczyć moje z mozołem zdobyte IP. Bardzo mnie kusi również Lee Sin i Riven. Za dużo jest tu fajnych championów. Kennena jednak nie kupię bo mam problem z trafianiem z Q. Na Lee jak trafię w miniona zamiast gracza to chociaż mogę się przybliżyć do niego szybko i spróbować znowu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Santus - wydaje mi sie, ze Riven i Lee beda lepszym wyborem od Fizza. W late game Fizz sporo traci na znaczeniu, jesli nie byl troszke nafeedowany. Co prawda wiele osob przesadza piszac, ze robi sie calkowicie bezuzyteczny, ale bez watpienia Fizz nie skaluje sie do late tak dobrze, jak na przyklad Riven, ktora rozwazasz. Ona nie tylko wymiata podczas laning phase (chociaz nie jest tak latwa, jak niektorzy pisza), ale i pozniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się w końcu na Lee Sina. Nie żałuję bo wymiata (nawet można rzec, że jest ciut przegięty). Oczywiście można nim lamić tak żeby być bezużytecznym a nawet szkodliwym dla drużyny, ale to dotyczy każdej postaci. Natomiast jak się go trochę ogarnie, zagra nieco ostrożniej i da jakieś sensowne przedmioty to klękajcie narody. Na draftach i rankedach od jakiegoś czasu zawsze prosiłem o zbanowanie go. Nie wiem jak możnaby go skontrować. W jungli z Warwickiem może ponoć mieć problem jak ten go przydybie u siebie, ale kto dzisiaj chodzi wilkołakiem do jungli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...