Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

@Santus jeśli przeciwnicy to squishe to zamienie Madredy na TF. A Latarnia zawsze->BT jak dla mnie. Maxowac E czy W? Po nerfie early E Shaco(ok. 20dmg) dłuższy fear może sie bardziej przydać, zwłaszcza, ze pomaga w jungli i ewentualnej counterjungli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem o buildzie dla Yoricka...

-Mercury

-Manamune

-Atma

-Banshee

-Warmog

-Frozen Heart

Skille: R>E>Q>W

Takie coś by zdało egzamin? Mógłbym prosić też o jakieś wskazówki co do gry tym champem? Mam trochę RP, może sięgnę sobie po grabarza...tym bardziej, że ludzie nim cuda robią.

EDIT:

Riot wprowadzi zmianę w rankedach - nie będzie champów z rotacji...Dobrze, że sam mam 25 bohaterów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ucieszyłbym się z Zelosa, o ile przypominałby trochę Irelię: ) Mówicie, że Kennen ma być w rotacji ? Ekstra, bo właśnie go kupiłem. Jutro powinniśmy ujrzeć jakieś zalążki na temat nowego bohatera, czyż nie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznę grać Kayle, bo jej obrażenia są imponujące. Grałem dzisiaj z jedną na TT i spokojnie zjadała Lee Sina (jak Batman zbirów Jokera - śniadanie). Obrażenia jakie robi na hybrydowym buildzie są imponujące, a co może się dziać na buildzie AD carry? Na SR Kayle może być supportem i AD carry (czego próbowała drużyna Curse chyba na ostatnim IPL), taką fajną ma umiejkę E. Przed reworkiem ponoć była OP, myślę, że teraz wciąż jest bardzo dobra, a ulti jest game-breaking (Kennen lub Morgana z tarczą Kayle so broken). Wam też polecam Kayle - chyba jedyna obecnie bohaterka (oprócz Lulu), która jest prawdziwie uniwersalna - na każdą linię, w każdej roli.

Co do usunięcia rotacji...

Dobrze się dzieje. Gry rankingowe to w zamyśle poważne gry (choć tak na ogół nie jest w przypadku soloq), toteż gracz startujący w rankingu powinien być w pełni przygotowany, 16 ogarniętych bohaterów to mus. Zresztą po co zaczynać gry rankingowe od razu po osiągnięciu 30. poziomu? Bez większego doświadczenia raczej wysoko się nie dojdzie, nawet na soloq. Potem się człowiek czepia, że tkwi w elo hell.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Yoricka REWQ i Frozen Heart wcześniej, reszta OK. Atma czy TF to twój wybór, tak samo jak BV czy MoM.

Jeszcze co do mojego buildu na Shaco:

Lepiej zacząć

Latarnia+buty+Recurve bow+Phage+Hexdrinker, czy

Latarnia+buty+Madredy? Koszty są dokładnie takie same.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami oglądam mecze, ostatnio na topie Kyle spotkała się z Yorickiem (który swoją drogą miał fajną skórkę z Pentakill) i robiła z nim co chciała, całkowita dominacja linii (budowana pod AD Carry zaczynając chyba od Phantom Dancer)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxowac E czy W? Po nerfie early E Shaco(ok. 20dmg) dłuższy fear może sie bardziej przydać, zwłaszcza, ze pomaga w jungli i ewentualnej counterjungli.

Do jungli weź na początek W a potem maxuj Q i E bo skaluje się nieco z również z AD (niekoniecznie w tej kolejności). W każdym razie W ma sens najbardziej na Dominionie w AP Shaco. Tam jest mniejsza mapa więc jest większe prawdopodobieństwo wpadnięcie kogoś na pudełko. Jak chcesz to można zmienić latarnię w BT, ale jak chcesz kryty to wywal ten miecz z hexdrinkera (zapomiałem nazwy) i zrób IE. BT + IE + Trinity + pasyw daje naprawdę mocny efekt po zniknięciu i uderzenie w plecy. A potem spowolnienie nożykiem i powtarzamy efekt TF i reszty. Shaco ma zabić lub przegonić wroga podczas ganku i zapewnić dalsze bezproblemowe farmienie dla linii albo zostać zabity samemu jak raczyłeś zauważyć. Nie ma co się o to ciskać bo on po prostu taki jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W związku z moją jutrzejszą maturą ustną ( a jeszcze nie napisałem pracy) miałem zamiar rozpocząć jej proces tworzenia. Oczywiście najpierw musiałem pooglądać streamy z Diablo 3 (yay), po czym na liście subskrypcji zobaczyłem

wideo. ( kiedy ja tą prezentację zrobię- nie wiem )

Moje odczucie - WoW, nareszcie! Premiera Diablo 3 się odbyła, a RIOT zaserwował nam taką niespodziankę !) Oczywiście nie widzę w tym niczego celowego :P

Co sądzicie ? Dla kogo wideo to mało i odejdzie od diablo 3 - zapraszam to zalogowania się na PBE- tam ponoć patch już jest i zamierzam "mu się przyjrzeć" ok. 140 MB się pobiera...

Co prawda jakoś od czasu patchu Talona obniżyłem wszystkie detale, ponieważ gra zamulała... I z deka obawiam się tej zmiany, alce chyba tzw. project Shiny nadchodzi :S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kayle na topie jest smieszkowata. Q+E i przeciwnik nie ma 3/4HP.

IMO zaczynanie od PD jest głupie, bo jej ataki zadają 1.4AD i są AoE. Lepiej latarnie zrobić+2dorany, potem PD. Najfajniej ją brac na bruiserow bez sustainu.

@Santus nie zrozumiałes.

E dostało nerfa i nie wiem czy dłuższy fear+większe obrażenia pacynek nie przeniosą sie na wyższe obrażenia niż E.

Dobrze wiem jaki jest Shaco. I to chce zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@c00rtka

Też byłbym za PD z powodu jej bazowej prędkości ataku. Bardzo by się to przydało.

Post z forum Leagueoflegends.pl:

Nowe skiny na PBE Amumu, Swain, Shyvana Link

Teaser

Zmiana modelu Ashe

Zmiana grafiki na PBE Link

Morello coś wspominał o reworku modelu i skinie dla Soraki. Może też będzie w tym patchu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KMyL

Mam pytanie. Mógłbyś podać swoją konfigurację komputera? Bo ja na moim przedpotopowym złomie gram na rozdziałce 1920x1080 i najwyzszych detalach i mam podczas gry ok. 40 fps(spada do 30 podczas teamfightu, co cały czas daje płynność). A co do pracy maturalnej to wyczuwam skok adrenaliny :trollface: . Nie martw się - mój kumpel zaczął się uczyć tego na 3 godziny przed egzaminem i zdał na 85%. Jeśli nie idziesz na filologię, to raczej nie musisz się martwić o wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Santus nie zrozumiałes.

E dostało nerfa i nie wiem czy dłuższy fear+większe obrażenia pacynek nie przeniosą sie na wyższe obrażenia niż E.

Dobrze wiem jaki jest Shaco. I to chce zmienić.

Nie bo kto normalny biegnie w krzaki za Shaco albo Teemo od 6 poziomu? Kiedy chcesz wykorzystać te pudełka? Spowolnienie i tak lepsze + teleport z Q. Pewniejsze zadanie jakichkolwiek obrażeń. A jak chcesz zmienić Shaco to zatrudnij się w Riocie i zrób mu rework. A jak nie pasuje ci Shaco to graj czymś innym. Problem?

A tak poza tym to Kennena chciałem już dawno kupić, ale nie wiem czy nie lepiej zebrać najpierw na stronę run dla tanków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajna rotacja. Mogę wypróbować Kennena przed kupnem (nie wiem czy się w końcu na niego zdecyduję), Mordekaisera Nie mam pojęcia jak nim grać, ale w ostatnim meczu zdobyłem 15 fragów i kosiłem wrogiego Mordka zawsze jak go spotkałem oraz zdobyłem triple kill :D. No, ale tym miał głupi build. Zrobił 2 Warmogi i nic do ap albo mres a ja FoN i Rylai. Skończyło się tak, że nic mi nie mógł zrobić a ja go spowalniałem i zadawałem mu spore obrażenia. Nautilus jest całkiem miły do gry, ale jednak go sobie podaruję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna rotacja. Masa świetnych champow, przydatnych dla teamu i ciekawych. Do końca tygodnia nie zobaczymy żadnego z nich bo "normalni gracze" bedą blokowani przez nubkow z rotacji. Wyczuwam easy winy Vladem na topie :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa rotacja, tylko 2 postacie z wylosowanych posiadam więc nie jest źle, Naut mnie miło zaskoczył, zagrałem sobie nim pierwszą partie dziś i pozytywne wrażenia z gry, Ulty świetne do dobijania uciekających przeciwników, jako tank posiada ciałkiem całkiem DMG, oczywiście zakładając, że go tankujemy, bo widziałem Nauta AP, który sporo wyciągał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podzielam zdanie c00rtki. :D Rotacja beznadziejna, bo są właśnie czempioni przydatni, a takich mam już prawie wszystkich wykupionych. Wystarczy powiedzieć, że nie mam tylko dwóch - MFki i Nautiliusa.

Na PBE nerf Phantom Dancera i Zeala(zmniejszony MS). Nie jestem przekonany czy ten nerf jest jakoś potrzebny. AD carry(no bo co tu kryć - ten item jest kupowany najczęściej na nich) i tak mają niski bazowy MS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze pojawily sie w rotacji champy, ktore sa bardzo rzadkie lub ciekawe w grze. Wsadzanie na zmiane kilku champow robi sie nudne. Zaluje tylko, ze skonczy sie to najprawdopodobniej insta lockiem na Cassio i "i'm mid". Ale takie sa juz uroki LoLa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia parafialne!

(Sądzę, że nie każdemu chce się szukać wszystkich informacji by myself.)

Strona Reign of Gaming

Na tej stronie znajdziecie nieoficjalny opis łatki na publicznym serwerze beta. Znajdziecie tam nerf Mundo, Lulu, PD i Zeal, nowy przedmiot (strasznie overrated - na tej samej stronie jest wyjaśnienie dlaczego), buff Malphite'a, splash arty nowych skinów.

Tak co do dyskusji o lore - nowy Swain nawiązuje chyba właśnie do obecnego lore stratega.

W nowym patchu można się też spodziewać:

- zmiany grafiki SR, nowe tekstury i animacje terenu, stworów przy jednoczesnym poprawieniu działania gry na starszych sprzętach;

- nowego modelu i animacji Ashe;

- prawdopodobnie nowego modelu, animacji i skórki Soraki;

- Solid Snake'a jako grywalnego bohatera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Yoricka, zakup życia! 1 mecz, normal, całkowita dominacja nad GP. Łatwy win w meczu. Potem lecimy na rankeda - Shyvana&Yorick to genialny co-op! W early miałem staty 3/0/2, potem łatwy win. 3 mecz, znów ranked. Malphitai zdominowany, odcięty od farmy. Kolejny win.

Ogólnie Yorickiem nie da się przegrać lini, ganki są świetne. Z kolei go zgankować się praktycznie nie da. Świetny champ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działa matchmaking w przypadku normali draft mode? Podejrzewam, że działa to samo Elo, co na blind modach. Ale na jakiej zasadzie ustawiana jest kolejność w pickowaniu? Nie według Elo, ponieważ (często) jak wchodziłem w więcej niż jedną osobę do kolejki, i ktoś inny w czasie pickowania wyszedł, to w kolejnym lobby byliśmy inaczej ustawieni. I czy można gdzieś sprawdzić swoje Elo na normalach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...