Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kostek941

Battlefield 3 - nie mogę włączyć gry

Polecane posty

Nie wiem jakim cudem, chyba coś przepchali, udało mi się wpisać klucz gry... teraz czekam na następne okna dialogowe, mniej więcej co 3-5 minut ładuje się nowe okienko... może mi się uda to dziś zainstalować :D

O... zaczął się proces instalacji właśnie.

znaczy... trwa proces "PRZYGOTOWYWANIE" i wygląda jakby się zawiesiło bo nie rusza nic, ale poczekam, popatrzę...

hej... ja chyba czegoś nie kumam, mam wersję pudełkową z 2ma płytami gry... czy ktoś może mi wyjaśnić czemu muszę ją ściągnąć przez origin żeby móc zainstalować? Po co mi w takim razie te 2 płyty, skoro mogłem kupić klucz i ściągnąć... czy ktoś orientuje się co zrobiłem nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Origin przy instaalacji pobiera dane z płyty i wygląda to, jak by ściągał z neta ;p Zobacz na transfer, pewnie kilkanascie mb/s

Witam, u mnie tak to nie wygląda. Przyszła do mnie gra wczoraj, dopiero dzisiaj udało mi się przejść proces aktywacji. Pomimo że mam 2 płyty dvd pierwsza posłużyła mi tylko do wybrania języka i kliknięcia przycisku instaluj. Aktualnie mam otwarte okno originu i gra na całej długości ściąga się z netu... ponad 12giga. Płytę mogę wyjąć i schować do pudełka bo nic się z nią nie dzieje, lecz jak odłączę neta pobieranie jest wstrzymane... to nieprawda że płyta coś tam aktywuje i wygląda jakby ściągało... aktywuje ona tylko origin do wpisania cd-key, zgody do instalacji i kliknięcia przycisku pobieraj. U mnie jest kompletnie nie używana w żadnym procesie podczas instalacji. Niestety nie mam neta szybkiego i pomimo że ciągnie ile może poczekam sobie pewnie do zaawansowanej nocy lub do jutra na nią. Czy ktoś może ma podobną sytuację lub wie czy i jak można zainstalować grę z płyt a nie ściągać z sieci skoro powinna być na krążkach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem z lekka 20 postów - wszystkie nie na temat. Naprawdę, kogoś kto ma problem z grą nie obchodzi, że dopiero co kupiliście grę, albo Wam się ta gra nie podoba - proszę nie spamować, nie offtopować.

Nie wiem co było nie na temat skoro opisałem swój problem z pobieraniem gry z neta przez Origin skoro mam płytki dvd!Kolejny problem z nieprawidłowym kluczem - to jest nie na temat?Skoro na tym forum są praktykowane takie rzeczy to proszę usunąć także moje konto.Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat ponieważ mam problem z aktywacją ale trochę inny. Otóż, gdy uruchamiam grę, pojawia się okienko aktywacji, daję aktywuj, pasek dojdzie do końca,a potem wywala mi okienko "

We're sorry, an error has occurred. There is a problem with your game's setup. Please reinstall your game" Ok, przeinstalowałem grę jak kazali, próbuję włączyć i znowu to samo... Co mam z tym zrobić? Googlowałem ale ludzi pisali o tym problemie w becie, nie było żadnych świeżych postów w tej sprawie.

//PROBLEM ROZWIĄZANY, BRAKOWAŁO ŁATKI DO SYSTEMU KB971512

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam swój problem. Gdy już włączę tego origina i zaloguję się na battlelogu to przy próbie włączenia któregokolwiek trybu gry pojawia się na dole ten komunikat o wczytywaniu, ale gra nie może połączyć się z serwerem/ włączyć singla. Tylko się bez końca ładuje. Dodam, że wczoraj ok. 18 single działało normalnie, a pod wieczór się pogorszyło. Co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam nieskonczeie długo aż to ********* ******** się uruchomi na stronie battlelogu i ***** nic. Wie ktoś co trzeba zrobić?

EDIT: Pojawia się okienko synchronizacji i uwaga.... nic

U mnie problem sam zniknął. Spróbuj najpierw zalogować się na originie i kliknij na okładkę BF3. Powinno odesłać cię do battleloga. Wtedy się tam zaloguj i spróbuj włączyć. Mi nie chciało iść jak po prostu wpisałem w przeglądarce adres battleloga i się zalogowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za kazdym razem odpalam przez to dzieło szata, czyli orgin (napisałbym co o nimi i jego twórcach myslę, ale za to dostałbym bana) i za każdym prawie razem nie działa. Uruchomiło się 2 razy- raz sięz rąbało po 2min a za drugim po ok 2h. Wiec pytanie JAK TO URUCHOMIĆ???????????????

Nie, cholery dostane, w poniedziałek zwracam to COŚ do empiku i rządam zwrotu kasy tak się bawić nie będziemy. Tego kto stworzył to zabezpieczenie niech go diabli wezmą i niech go ogień piekielny pochłonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. w pierwszym poście opisałem swój problem a teraz rozwiązanie które mi pomogło : nie powiem dokładnie ale wyłączyłem dwa procesy : CPMService (czy jakoś tak) i Cleanerservice(od programu do czyszczenia komputera). Wyłączyłem te dwa i gra poszła więc mam nadzieję że pomogłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mi się kilka dni temu udało uruchomić grę w multi. Jednak dziś nagle okazało ze gra jest niezainstalowana wg orgina. no to instal ogólnie były jakieś dziwne akcje ale suma sumarum - instaluje na nowo, ściąga mi automatycznie patcha 4xxmb i battlelog widzi gre myśle super. ale po odpaleniu pierwszego lepszego serwa czy singla gra jest uszkodzona i reinstalować trzeba, no to ja bystry - ppm na gre w orginie - napraw> naprawia, ściąga patcha ok 40mb i od 30 min finalizuje mi aktualizacje -_- Pomysły?

BladyPiter

stery beta od amd pod bf3 oczywiście są?

Chyba nie grasz na tym lapie z kofingu - to poniżej wymagań- procka, i grafiki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z zainstalowaniem BF 3. Gre mam kupioną w Empiku

Zainstalowałem Origina, pobrałem najnowszą wersję.

Założyłem konto, zalogowałem się, dodałem grę.

Po kliknięciu na "pobierz", zaznaczeniu kilku opcji daje "dalej" i wyskakuje błąd

"System Windows uniemożliwił utworzenie folderu do zapisania pobieranych plików. Aby rozpocząć pobieranie gry, zaakceptuj monit UAC"

W ustawieniach "ochronę" wyłączyłem ale i tak nic nie pomaga :/

Nie wiem gdzie mam zaakceptować ten monit UAC.

Miał ktoś może podobny problem ?? Z góry dziękuję za pomoc..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem dziś battlefielda 3 org no i zainstalowalem, kod wpisałem, konto na origin mialem juz miesiac (fifa12) no i wlaczam BF3, daje mnie do battleloga, daje szybki mecz, albo w wyszukiwarce dołącz do serwera, no i powiem tak ... nie włącza sie nic, Joining server pisze cały czas. BF3 piracki jeszcze jak mialem, działał bez zarzutów, Windows 7 64 mam. i po chwili patrze na origin i znowu pisze " Graj " i tak w kółko,a pirat działał bez problemów. Prosze o pomoc !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam następujący problem, próboje uruchomić bfa'a włącza się origin i pisze " błąd z konfiguracją gry, zainstaluj grę ponownie"

żeby nie było, instałowałem ją już 3 razy, co zajeło mi dużo czasu, nie daje żadnych efektów

mam viste 32 bity sp2

@ps

origin i battlelog działa bezproblemowo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...