Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kostek941

Battlefield 3 - nie mogę włączyć gry

Polecane posty

super ja instalowalem gre 2 godziny zrobil mi sie ten cholerny patch 500 mb i potym sprawdzalo mi date i niby ladnie a tu [beeep] i pisze tak jak na gorze

Ci co kupili na origin przez pre lase to im dziala a teraz kto kupil ma przerabane z aktualizacja bo w bete gralo 9 tysiecy osob wiec wiecie jutro rano trzeba sprawdzic

E ale jak taka awarja to niech dadza wszystkim cos za to np ten dodatek powrot do karkand :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, mój problem polega na tym, że po włożeniu płyty nr1 wybraniu języka i kliknięciu w instaluj pojawia się okno originu z dodatkowym instalacyjnym oknem, kręci się kółko ładowania po czym pokazuje się komunikat: "BŁĄD ŁADOWANIA STRON

W tej chwili nie można aktywować gier. Spróbuj ponownie później. Jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się z działem pomocy Origin.

Ponów Pomoc do Origin"

Ponawiam to kręci się w nieskończoność, klikam na pomoc wyświetlają się wszystkie opcje związane z płytą a nic o originie... grę dostałem dzisiaj i od 2 godzin próbuję ją zainstalować. Czy ktoś z Was przebrnął przez ten syf? Wielkie dzięki za ewentualną odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że nie jestem jedyny.

Ogólnie jak w originie chce się dodać jaką kolwiek gre przez podaj kod produktu to po chwili wyskakuje okienko z informacją, że serewer aktywacji nie działa spróbuj puźniej jeśli ... bla bla bla.

Więc do czasu jak nie postawią serwera aktywacji na nogi to nici z grania.

Dziwne jest to, że jak uruchomie bete to wchodzi mi do batle loga i są aktywne zakładki kampania multi itp. Oczywiście jak daje gre to nie przechodzi aktywacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku coś tu mi nie grało. Chociaż mam grę na płycie (pre-order) musiałem i tak ją pobierać. Wyskakują mi te same okna, co tu się dzieje!!! Mam nadzieję, że zaraz wejdzie bo mój kumpel odpalił grę dzis o 14 00 i wrzystko mu działa więc ja nie wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to rozwala! (oprócz tego, że sam czekam na aktualizację) Tyle ludzi gra, tyle jest zgłoszeń, że zaprzęgli dział techniczny i wystawili na orgin "uwage" przyznając się, że ich gra jest okupowana przez ludzi nie zschodzących z kompa, bo "im ktoś wejdzie i oni nie będą mogli!" XD

BTW. Jak do jutra tego nie naprawią to ...[beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeep]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupiłem grę za 99 zł lecz w Auchanie, w Saturnie podobno kosztuje 119 w Media Markt też podobno 99, zaś w Emiku bodajże 125.

Tak masz racje, wszyscy na raz chcą aktywować grę, co powoduje zapchanie serwerów EA, co nie umożliwia nam aktywowanie naszej wyczekanej strzelanki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno za dużo ludzi chce na raz zarejestrować grę :D podobno bez problemu można było zainstalować do godziny 16.00 teraz jest to nie możliwe...

musimy poczekać chyba do jutra...

w Saturnie gra jest za 99 zł :D

Człowiek kupuje orgynała a tu takie problemy... nie łatwiej by było wgrać Craka :P

Chyba tak zrobię... Powinni to jakoś zrekompensować. Wydaliśmy tyle kasy, chcemy być uczciwi a oni z nami w pręta lecą!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem . Po pierwsze gdy uruchamiam grę przez Origin wyskakuję okienko , że się uruchamia ...... I potem nic ..... Powinna się włączyć strona ale nic się nie dzieje.Poza tym zaczął mi wyskakiwać komunikat abym sprawdził czy zainstalowałem grę poprawnie .... No można kur**icy dostać ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...