Skocz do zawartości
Piti

Laptop w okolicach 2500 PLN

Polecane posty

Witam!

Mój brat ma potrzebę zakupienia laptopa, cena na jaką sobie może pozwolić to do 2500zł (ew. troszkę więcej jeżeli naprawdę warto, ale lepiej żeby nie). Co do kompa jakichś wielkich wymagań nie ma - po pierwsze wielkość ekranu najlepiej koło 15 cali, po drugie - chodzi o taką konfigurację, żeby za tę cenę miało jak największą wydajność w grach. Wiem, że nie będzie to "potwór" do gier, ale nic nie poradzę na takie ograniczenie zasobów. ;P

Z góry dzięki za pomoc!

MSI GE620DX na Allegro, najlepszy stosunek wydajność/cena, jeżeli tylko uda się go do tych 2500zł kupić :)

tylko ze w tym msi z tego co wiem jest ddr3 a więc niżej niż 6770 ddr5 z hp i to w hp z i5 + 6770 powinieneś mieżyc

chyba ze masz pewność ze 555 jest w ddr5

W ge620DX jest GT555M DDR3, dlatego 6030-ew z 6770 powinien być lepszy... ale niekoniecznie. Szukałem i jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem, co jest lepsze (gt550M DDR3 vs 6770 GDDR5). Może ty coś wiesz na ten temat?

Bo jeżeli jest lepszy, to o wiele bardziej opłaca się brać HPeka: jest tańszy, za to awaryjny i serwis może zniechęcić.

Edytowano przez vimes

To w takim razie, jaką wersję GT555M ma Lenovo IdeaPad Y570? Bo ma chyba inna, niż w ge620DX.

Edytowano przez vimes

Po poszperaniu w google:

MSI GE620DX

Lenovo - Y570

Oba mają DDR3, czyli kiepskie oferty. Po prostu Lenovo z jakiegoś powodu wyżej się ceni.

@Eban

Ten ProBook jest nieopłacalny. HD6470 to cherlak, zwłaszcza w porównaniu do HD6770.

Edytowano przez Czechoslaw

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.