Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tommydj

Jaki najlepszy monitor 21,5-24"

Polecane posty

Witam.

Jak w temacie poszukuje konkretnej pomocy jaki najlepszy monitor o przekątnej od 21,5 do 24 cala w cenie nie przekraczającej 550 -600zł? Obecnie siedzę przed 17 calowym LG FLATRON L1753S.

Myślę że większy monitor niż 24 cale to bezsens bo mam zamiar na niego patrzeć z odległości około metra a nie z drugiego końca pokoju....

Monitor ma oczywiście obsługiwać FullHD czas reakcji nie większy niż 5ms. O kontraście i jasności to się nie wypowiadam bo i tak dane producentów to są jedne wielkie bajeczki:) Bardzo ważna jest dla mnie ostrość obrazu i żeby kolory były żywe pełne kontrastu a nie wyblakłe lub przymulone. (biel ma być biała a nie wpadająca w żółć, a czarny ma nie mieć odcieni fioletowego lub czerwonego).

Upatrzyłem sobie modele firmy Benq

http://www.agito.pl/monitory-led/benq-21.5...paign=wszystkie

widziałem go na zywo dziś i kolory ma bardzo ładne a biel jest biała. Jest jeszcze odpowiednik tego modelu LCD w tej samej cenie wiec nie wiem w czym lepiej wybierać. Czy LCD czy LCD LED?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze to mam :) tylko szkoda mi ich wydawać na monitor tylko dlatego ze ma matryce IPS:) Która się wyróznia tylko tym że ma podobno bardziej naturalną paletę barw i lepsze kąty widzenia. Mi katy odpowiadają nawet z tego LG co mam:) A na jednym forum widziałem że na matrycy IPS pod kątem kolor czarny przechodzi mocno w fiolet. A tego raczej bym nie chciał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...