Skocz do zawartości
Bethezer

GTA V

Polecane posty

To już jutro pierwszy trailer? Informacja o nowym GTA jakoś w ogóle mnie nie ucieszyła. Pewno powodem jest tego, że R* znów wypnie się na PeCetowych graczy i rok czy 2 lata później wyda na odwal się port z argumentem, że zrobili grę z myślą o komputerach przyszłości. Poza tym fajna logika, żeby móc pograć na maksymalnych detalach w IV, w premierę V, albo i jeszcze później.

A plotki z 4chana...no proszę...

Natomiast jeżeli miałbym już wybierać miasto...to na pewno nie chcę aby to było San Andreas z "homies" w roli głównej. Może GTA SA miało dużo opcji, było co robić i w ogóle, ale pod względem klimatu i fabuły, była nędza nad nędzą. Przez tą część z serii, sporo gimnazjalistów zajarało się klimatami gangsta (w sumie u niektórych do dziś to trwa). Dlatego, pewno jak większość, chciałoby Vice City z terenami poza miejskimi (bagna, krokodyle, dużo słońca).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę:

-Lata >70

-Teren amerykański

-Bohatera który nie jest Azjatą

Bohaterowie:

San Andreas - Latynos

Vice City - Włoch

Las Vegas - Włoch/Polak (a co!)

A może wybierzemy się na... Alaskę ;)

Oraz obojętnie od mapy, bohatera, fabuły itp. chciałbym aby Rockstar wspierał serwery dydykowane do multi, w SAMP-a na serwerach RP przegrałem grubo ponad 300 godzin.

Wyobraźcie sobie jeszcze coś takiego - zaczynamy w latach 60 w VICE CITY jako dwudziestolatek wkraczamy na ulicę, dilujemy, robimy małe misje, pniemy się w górę a kończymy w czasach współczesnych w Las Vegas jako właściciel kasyn.

Edytowano przez Crystalis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie jeszcze coś takiego - zaczynamy w latach 60 w VICE CITY jako dwudziestolatek wkraczamy na ulicę, dilujemy, robimy małe misje, pniemy się w górę a kończymy w czasach współczesnych w Las Vegas jako właściciel kasyn.

I jak chcę sobie wrócić do lat 60. to zaczynam grę od nowa? Takie rozwiązanie jak w Mafii wcale mi się nie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktokolwiek sądził, że R* może zawieść to po tym trailerze wszelkie wątpliwości powinny być rozwiane :D Jestem strasznie nahajpowany, bo trailer - w przeciwieństwie do pierwszego z czwórki - pokazał o wiele więcej... nie tylko miasto, ale także pewnie bohaterów, trochę akcji, odrzutowce (;D), scenka z pościgu, po prostu wszystko czego mogli by oczekiwać fani. Osobiście jestem zachwycony i nie mogę doczekać się premiery ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Andreas, ale bez "gangsta, yo!"? Kupuję! :P

Poza tym - ciekawy bohater. Zauważcie, że raczej starszy niż protagoniści poprzednich części. Może będzie motyw kryzysu wieku średniego? Depresja gangstera? :P Nie mogę się doczekać. Bardzo fajnie zrealizowany trailer, grafika bardzo dobra jak na sandbox... Tylko szkoda, że nie poznaliśmy daty premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka od razu skojarzyła mi się z Vice City, ale miasto, które będziemy zwiedzać w 'piątce' to wcześniej zapowiadane przez jakiś wyciek Los Angeles. Myślę, że będzie to świetne połączenie piękna kolorów z VC i wielu użytecznych elementów z SA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym - ciekawy bohater. Zauważcie, że raczej starszy niż protagoniści poprzednich części. Może będzie motyw kryzysu wieku średniego?
Właśnie :P Może niekoniecznie depresja, ale jego monolog w trailerze zdecydowanie wskazuje na to, że niby chciał być dobrym ojcem i zając się czymś legalnym - czyli dla niego strzelaniny i pościgi to nie pierwszyzna - ale jak to bywa z życiem, nie wyszło. Ciekawi mnie teraz czy może następne trailery albo informacje potwierdzą plotkę o pięciu głównych bohaterach ;] Na pewno byłoby to ciekawe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw sądziłem, że Vice City, jednak wracamy do ulubionych klimatów przez gimnazjalistów.

Zwiastun zrobił na mnie nawet pozytywne wrażenie (pies, słońce, samoloty, tereny poza miejskie) ale miałem nadzieje, że na końcu zostaną już ukazane platformy, a w niej PC, niestety, tego zabrakło. Jak znów konsole dostaną wpierw grę, to moje zainteresowanie do tego tytułu spadną do zera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, co Ty z tymi gimnazjalistami? Uważasz, że ulubione klimaty nastolatków to gangsterka w CA? :P Zauważ, że tym razem nie będą to "hip-hopowe" klimaty.

Ciekawe czy akcja będzie rozgrywać się wyłącznie w Los Santos, czy też w innych miastach SA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znów konsole dostaną wpierw grę, to moje zainteresowanie do tego tytułu spadną do zera.

??? Dlaczego? Nie rozumiem. Jak se Rockstar ugada, tak se zrobi i nic nam do tego. Jeśli PC dostanie grę później, to tak czy siak moje zainteresowanie tytułem jest wielkie i nie obchodzi mnie, że konsolowcy będą mogli grać już wcześniej.

Tak samo jest z Arkham City. Czekam spokojnie na 18 listopada i nie ciskam gromów na konsolowców za to, że już mogą grać... Trochę ochłonąć proszę, bo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Dlaczego jak konsolowcy dostaną pierwsi grę, to niby ma spaść zainteresowanie? Bez sensu, to jakby mama zjadła mi dobre ciastko, to wiadomo że będę chciała je jeszcze bardziej bo wiem, że będzie ono dobre :D

Edytowano przez Agatix001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...