Skocz do zawartości
Bethezer

GTA V

Polecane posty

za 5 lat ktoś na 200 stronie tego tematu

haha patrzcie jak się ten moderator pomylił GTA V miało być budżetówką a tu hicior

Są pierwsze sklepowe spekulacje co do daty premiery. Rzekomo 2 września.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,105...zi__ze_zna.html

Anyway, jeśli 2012 to faktycznie rok nowego GTA, to... to będzie chyba jeszcze lepszy rok dla gier niż 2011. :D Mass Effect 3, Guild Wars 2, BioShock Infinite i GTA V... dats osom.

Ciekawe czy się potwierdzą plotki o tematyce Hollywood i o podjęciu przez R* tematu walki pedofili o zmniejszenie dozwolonego wieku do odbycia stosunku seksualnego. O czym jak o czym, ale o pedofilii chyba jeszcze w grach nie było.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Bethezer - choćby po to, żeby nie spamować domysłami i marzeniami w temacie o poprzedniej części :P

a serio - to, że piątka będzie wielka i spaniała, jest pewne niczym kolejna edycja Tańca z gwiazdami, Rockstar nie pozwoli sobie na zrobienie gry przeciętnej. będzie pewne także, że GTA V będzie exclusivem dla konsol jakieś pół roku - mimo próśb, gróźb i złorzeczeń pecetowców, tak było, jest i będzie, chyba, że zdarzy się prawdziwy cud...

Edytowano przez poor_leno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo przekleństwo i wytną ten sam numer co w przypadku RDR i nie wydadzą piątki na PC w ogóle :P Aczkolwiek jest to scenariusz jeszcze mnie prawdopodobny i mimo wszystkich ruchów jakie robi R* wobec blaszaków nie jesteśmy nielubiani aż tak bardzo aby wyciąć nam taki numer ;] Przy okazji nieważne gdzie będzie dziać się akcja, ale ważne, żeby było świetnie stworzone miasto i... w ogóle pragnę epickiej gry ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że gra nie podda się modzie na "uCoDawianie" wszystkiego co się da. Że to niemożliwe? Spójrzcie na Skyrim, albo Dragon Age II... W końcu 2007 a 2011 to już inne 'epoki' w gamingu. No i że albo odwalą dobrą robotę z wersją PC, albo nie wydadzą jej w ogóle. Miernota gorsza niż nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że gra nie podda się modzie na "uCoDawianie" wszystkiego co się da. Że to niemożliwe? Spójrzcie na Skyrim, albo Dragon Age II... W końcu 2007 a 2011 to już inne 'epoki' w gamingu. No i że albo odwalą dobrą robotę z wersją PC, albo nie wydadzą jej w ogóle. Miernota gorsza niż nic.

Pomijając już, że nie wiem gdzie w DA2 cokolwiek "uCoDowanego", a Skyrim jeszcze nie wyszedł, naprawdę sądzisz, że zmieniliby formułę serii, która sprzedała się w 114 mln egzemplarzy, jest jedną z najbardziej ikonicznych w historii gier komputerowych, uwielbianą przez krytykę (konsolowe wersje GTA IV - średnie 98%!)?

Zresztą RDR wyszedł w 2010, już po ogromnym sukcesie Modern Warfare 2 i pomijając bullet time i poziomy trudności (co jest in + w sumie, bo zawsze można wybrać ten trudniejszy, który jest bardziej bezkompromisowo zaprojektowany) casualizacji w nim nie widzę.

Co do wersji PC, zobaczymy jakie mają podejście do tego po przerwie - ostatnią ich grą na blaszaki było GTA IV i Epizody... A lada chwila wychodzi L.A. Noire.

A być niemal na pewno będzie. Tylko na początku będą się zarzekać że nie. A gracze będą z tego kpić, bo jak tu traktować ich poważnie, skoro od 10 lat zawsze przeczą wersjom PC a potem ona zawsze wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes! \o/

News z oficjalnym zapowiedzeniem kontynuacji jednej z najbardziej elektryzujących serii w historii gier spadł dziś na mnie jak grom z jasnego nieba. Nie powiem, uwielbiam takie miłe zaskoczenia, ale nie rozumiem polityki Rockstara, który to olał największe branżowe imprezy i zapowiedział grę ni z gruchy, ni z pietruchy. Póki co nie wiadomo o 'piątce' nic, poza tym, że będzie, ale tego typu wydarzenia rodzą lawinę spekulacji (czekamy na 2 listopada!). Osobiście optuję za powrotem do Vice City, które to miasto jest moim ulubionym w serii GTA. Palmy, plaże, skąpo odziane kobiety, wszystko to w grafice godnej naszych czasów - byłby miód, nie ma co!

Premiera we wrześniu 2012? Bardzo prawdopodobne zważywszy na fakt, że pierwsza połowa 2012 roku zarezerwowana jest dla 'Max Payne 3', a nie wierzę, że Rockstar chce wypuścić dwie swoje gry w podobnym okresie. Rok 2013 również odpada, za wcześnie ta zapowiedź po prostu.

Anyway, jeśli 2012 to faktycznie rok nowego GTA, to... to będzie chyba jeszcze lepszy rok dla gier niż 2011. Mass Effect 3, Guild Wars 2, BioShock Infinite i GTA V... dats osom.

Dodałbym jeszcze do tego 'Tomb Raidera', 'Far Cry 3', zwiększenie sagi 'Assasin's Creed' i przede wszystkim 'Diablo 3' (a może i 'Halo 4'), ale za to pierwsza połówka przyszłego roku nie powala w stosunku do dwóch poprzednich lat, gdzie skodensowanie wielkich premier było niesamowite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2up

Czego tu nie rozumieć, nowa odsłona jednej z największych serii gier została zapowiedziana.

Mam nadzieję, że to będzie Vice City.

Byle do drugiego.

Aha i fajnie byłoby zobaczyć wersję PC, chociaż dla tej gry nawet konsolę mogę zakupić.

@edit

a, no. Nie ma VC ale dobrze jest ;]

Edytowano przez Wymaniakowany
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając mój trollujący post otwierający - to co się dziwić? Zapowiedź GTA V, niezależnie, czy wszyscy się tego spodziewali czy nie, zrobiła na ludziach wrażenie, którzy oczekują kolejnych cudów od Rockstara. A że są chętni na temat... to tym bardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja reakcja na zapowiedź GTA V (siedziałem wtedy na TS'ie pewnego forum):

Czytam że zapowiedzieli.

Czytam że zapowiedzieli.

Czytam że zapowiedzieli.

Czytam że zapowiedzieli.

Dociera do mnie ta informacja.

Dociera do mnie ta informacja.

Dociera do mnie ta informacja.

Dociera do mnie ta informacja.

Wybuch radości. I zarażenie nią kilku innych użytkowników owego TS'a. =D

No cóż. Fanem GTA jestem od 2-ójki. =D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalna wiadomość pod koniec całkiem niezłego dnia! Również liczę na Vice City, ale po tych wszystkich plotkach wydaję mi się to mało prawdopodobne. Wersja PC już mi wisi i powiewa, bo na początku tego roku będę się starał o konsolę. Chociaż byłoby miło, gdyby byłaby premiera równocześnie dla wszystkich platform, ale skoro mam się użerać z niezbyt ciekawą optymalizacją, to i tak wybieram wersję PS3. ;) Teraz czekać do 2. listopada, kiedy to poznamy lokację najnowszego Grand Theft Auto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niczego nie wiemy o V, a ta już ma swój temat.

Trailer w przyszłym tygodniu, gra juz oficjalnie zapowiedziana więc na co czekać? :tongue:

Ja mam tylko nadzieję, że GTA V będzie bardziej przypominało genialne Red Dead Redemption niż zabugowane, pełne głupot, babolów i niedoróbek GTA IV.

Przyrównujesz konsolowe RDR do pecetowej IV. A gdyby przyrównać wersje na konsole obie gry będą genialne bo IV miała tylko słabą wersję na PC, choć potem i tak wszystko naprawiły łatki.

Myślę że Rockstar znów nie zaliczy takiej wtopy z Pecetową wersją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint, to najlepsza wiadomość jaką ostatnio przeczytałem. GTA IV to jest epicka gra, przepiękne miasto, fabuła ever, i pokładam wielkie nadzieje w GTA V wakacyjne klimaty ala Vice City coś pięknego i dla tej gry jestem skłonny kupić konsole lub ulepszyć pc swojego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalna wiadomość pod koniec całkiem niezłego dnia! Również liczę na Vice City
Szczerze mówiąc też na to liczę/liczyłem, ale zakładając, że takie San Andreas dostanie lifting podobny do Liberty City to równie dobrze R* może robić grę w takich klimatach :D Zresztą ostatni news na CDA cytuje kilka plotek o możliwym miejscu akcji oraz - co ciekawsze - o ilości bohaterów jaką będziemy kierowali już w podstawce... wymiennie. Plotki plotkami, czasami się potwierdzały, a taki patent wyszedł by pewnie im super ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz GTA San Andreas nie przypadlo mi do gustu (GTA Vice City "rzondzi"!), to i tak ciesze sie, ze jestesmy o krok blizej nastepnej odslony tej serii, nawet gdyby miala byc w klimatach SA. Martwie sie tylko o optymalizacje tej gry na PC, bo niestety Rockstar popelnil niegodna swojej renomy jako developera fuszerke w przypadku GTA IV. No i pewnie znowu posiadacze komputerow dostana wersje PC kilka miesiecy po konsolowcach. Tyle dobrego, ze od czasu GTA IV sam zdazylem dorobic sie konsoli, wiec w ostatecznosci nabede wersje na PS3, odstawiajac na chwile moja lojalnosc wobec PC na bok. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji nieważne gdzie będzie dziać się akcja, ale ważne, żeby było świetnie stworzone miasto i... w ogóle pragnę epickiej gry ^_^

j/w, średnio mnie obchodzi, gdzie będzie miała miejsce (pomarzyć można było o Vice City, ale to na 99% nierealne), przecież i tak to będzie świetna, wciągająca gra. Ze względu na słabą optymalizację nie przeszedłem nawet GTA IV, jeżeli nie kupię konsoli to w V też raczej nie pogram :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomarzyć można było o Vice City, ale to na 99% nierealne

Skąd masz takie informacje?

Ja osobiście liczę właśnie na klimaty znane już z VC.

Gdyby gra toczyła się we wczesnych latach 80, to wiele bym dał za prawdziwe marki aut. W kwestii udźwiękowienia nie ma najmniejszych obaw - panowie z R* od zawsze są mistrzami w doboru odpowiedniej muzyki. Stacja V-Rock [GTA:VC] miała niemały wpływ na kształtowanie się mojego gustu muzycznego.

Mam nadzieję, że bohater będzie prawdziwym badassem, takim jak Tommy Vercetti, a nie "ziom" CJ.

Jakie te nowe GTA by nie było, z pewnością będzie wielkie. ;)

Edytowano przez Yeenzoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że bohater będzie prawdziwym badassem, takim jak Tommy Vercetti, a nie "ziom" CJ.

W końcu jedna z nielicznych osób, która myśli podobnie do mnie. :) Chociaż ja bardziej niż lata 80 wolałbym "klasykę" mafii - jednak wątpię by R* weszło na ten grunt. Mam tylko nadzieję, że nie popełnią kolejnej części osadzonej w "gangsta - mam za duże spodnie, ale mam klamę za paskiem - ziom". Najbardziej pasowałby mi zupełne odejście od kanonu i przeniesienie akcji gry do fikcyjnej europy. :) Mafia rosyjska, włoska, etc. - do wyboru, do koloru. Byłoby ciekawie.

Co do tych banknotów. To, że znaczek jest niemal identyczny na pewno nie jest przypadkiem. Jednak jak autorzy to połączyli? Okaże się w najbliższym tygodniu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...