Jump to content
RoZy

Assassin's Creed

Recommended Posts

kórde napisałem przed 10 minutami wypas myśl o assasynie

i mi kazało się zalogować

oczywiście mi to skasowało więc się wkórzyłem

nie chce mi się znowu tego pisać więc się streszczę

do wyboru do koloru

każdy może wybierac jaki styl gry będzie wolał

czy zabijać na ulicy w bialy dzień

dopaść typa w jego domu jeśli to możliwe (mój pomysł)

kryć się w tłumie nic nie znaczących gapiów

assasyni to skrytobujcy

hitman jest asassinem i próbuje wykonać zadanie jak najciszej

i tyle

Altair mógł by miec taką opcje

ale to tylko moje zdanie

Noxbi, zespół odpowiedzialny za Assasina to ludzie od PoPa, z SC i R6 nie mają więcej wspólnego niż to że ich wydawcą jest ubisoft, są wewnętrznymi odrebnymi teamami.

Assassin's Creed tworzony jest w studiu Ubisoft Montreal - czyli studia, gdzie powstały wspomniane tytuły...

Właściwie masz rację, teamów jest tam dużo (PoP team, Rainbow Team itd.), ale nie sądzę, by tak ambitnym projektem zajmowali się amatorzy, prawda? (jeden z autorów mówił - filmik "Ubisoft event E3 2006" -ups chodziło o Games Convention!!! na gametrailers :): "So this is something we've never done before" - cytuję z pamięci :))

A gdzieś już pisali (chyba nawet w CDA), że za AC odpowiada sztab ludzi odpowiedzialnych za Splinter Cell i Prince of Persia :)

Guest Marcus1988

A wiadomo już dokładniej kiedy Assassin Creed ma się na rynku ukazać? Cóż trilery zrobiły na mnie wrażenie, ale i tak wolę poczekać na demo, by coś więcej powiedzieć na ten temat. Nie lubię spekulacji i gdybania ;)

Cóż wasze interesujące spekulacje skłoniły mnie nawet do tego by zarejestrowac sie na tym forum tylko po to żeby dorzucic od siebie "pare groszy" :) Trailer tej gry widziałem pierwszy raz w mediamarkcie na jakimś wypasionym LCD o przekątnej wiekszej niż jakikolwiek monitor widziany przeze mnie na oczy - oczywiście normalnie nie zwróciłbym na niego większej uwagi (no może spojżałbym tylko na cene z ciekawości...) ale moja uwage przykulo logo ubisoftu które stworzyło dwie wspaniałe serie - PoP i SC. Obie serie bardzo lubie, wnosiły one pewien powiew świeżości i dawały całe tony satysfakcji :twisted: No i obejżałem go raz i drugi i trzeci i .... i tak stalem tam z godzine z wyrazem twarzy ktory na pewno powodowal wiele radosci u przechodzacych osob 8) Cóż mogę powiedziec - trailer mnie powalil. Niesamowita animacja,grafika,KLIMAT!!!! a przede wszystkim sama postac asassyna...możecie mówic co chcecie ale ja jestem przekonany że Altar zapisze sie w pamięci wszystkich graczy tak samo jak zrobili to 47,Sam Fisher czy chociażby sam książe persji. Nie jakiś tam bezpłciowy siusiak ale kawał skur....czybyka :lol: który samą swoją osobą przyciąga do gry. No i same zajawki sugerują nam że gra będzie obfitowac w bardzo wymyśle, brutalne i piekielnie satysfakcjonujące sceny zabójstw co mnie bardzo ale to bardzo cieszy :D (i kto mówi że gry nie wypaczają psychiki :roll: ) do tego wyczuwam tu klimat z hitmana - wchodzisz nikt cie nie zna, nie wie co zamierzasz zrobic (prawdziwie piękne uczucie :roll: ). Taaak to będzie piękna gra. Pozostaje mi się tylko cieszy że dysponuje karta przygotowaną na nadejscie visty, chociaz i tak myśle że czeka mnie kosztowny upgrade aby w pełni cieszyc się wyczynami altara. Podsumowując - albo gra sprawi że miliony będą się nią zachwycaly jeszcze przez długi czas po premierze albo stanie się tak, że okaże się kompletnym niewypałem przez natłok nowych pomysłów i braku koncepcji na ich zrealizowanie, stanów pośrednich nie przewiduje :twisted:

ps. pozostaje mi przeprosic za tak długi tekst i oczywiście za wszelkie błędy :oops:

@Marcus, drugi kwartał 07, coś mi mówi, że będzie to launch window PlayStation 3 w Europie...

Muerto, ale o którym trailerze mówisz :-k ?? tym z E3 czy z X06?? a co do klimatu Hitmana... to jets tu zdecydowanie lepiej... gdyż (moim zdaniem!) 47 to jedne wielki zmarnowany potencjał, po pierwszje części był fascynujący... jednak seria poszła w stronę mission packów i już mi się ta postać nie kojarzy z niczym innym niż własnie z łysolem co ciągle kogoś zabija, niby fajnie ale brakuje wyraxnego podziału między rozdziałami tej (już) sagi żeby to była wielka postać... Sam Fisher na szczęście nue był w taki sposób sprzedawany, double agent jeszcze mocniej nam pokazuje kim naprwdę jest... oki już się nie rozwijam mocniej

Jeżeli chodzi o trailer który widziałem w media to jest to ten z E3 czyli sam trailer bez żadnych dopowiedzi. Ale pisząc całą wypowiedź miałem na myśli wszystkie dostepne - włączając w to oczywiście te z udziałem uroczej Jade Raymond :wink: A jeśli chodzi o hitmana to przyznam ci racje - po pierwszej części IO - interactive zaczęło serwowac nam bliżej nieuzasadnione zlepki misji. 2 cześc była jeszcze całkiem dobra ale 3 to tylko powtórka z rozrywki, której nawet nie miałem ochoty ukończyc :( Ale chyba przyznasz że juz 4 częśc zrobiła bardzo pozytywne wrażenie - zwłaszcza pod względem fabularnym (oczywiście względem poprzednich części) - może nie jest to to o czym marze (hitman ze swobodą rozgrywki san andreas ehhh marzenia :roll: ) ale był to spory postęp. Zresztą uważam blood money za najlepsza częśc serii. Ale chyba zgodzisz się ze mną że IO tworząc postac najemnego zabójcy (i całej otoczki czyli samego kodu kreskowego i łysego łba :D ) stworzyło coś wyjątkowego. Ale jeśli to cie nie zadowala to myśle że następna ich gra spełni Twoje (i moje :D ) oczekiwania. Mam na myśli KANE AND LYNCH : DEAD MEN. Nie wiem czy ktoś zrobił już topic dotyczączy tej produkcji, a jeśli nie to sam zaraz to zrobie. Spójż na trailer

http://www.gametrailers.com/player.php?id=...mov&pl=game

czy nie bije z niego piękny klimat ? :D

A oto news dotyczący filmiku z AC:

Wiemy już jaki będzie pierwszy projekt filmowego studia Ubisoftu. Zajmie się ono stworzeniem 8-minutowego filmiku w świecie oczekiwanej gry Assassin's Creed.

O otwarciu przez Ubisoft studia filmowego, mającego zająć się produkcją krótkometrażowych obrazów w światach znanych z gier, informowaliśmy w połowie minionego miesiąca. Teraz zaś wiadomo już, że pierwszym zadaniem nowego zespołu będzie stworzenie 8-minutowej animacji, która posłuży do promocji Assassin's Creed - jednej z najgłośniejszych nowych produkcji Ubisoftu.

Assassin's Creed

Ale ambicją wspomnianego studia nie jest jedynie tworzenie efektownych reklamówek dla nadchodzących gier Ubisoftu. Jego przedstawiciele są przekonani, że bliska współpraca z twórcami gier umożliwi stworzenie obrazów, które całkowicie usatysfakcjonują fanów elektronicznej rozrywki. Ta trudna sztuka rzadko udaje się hollywoodzkim produkcjom, nastawiającym się zbyt mocno na masowego odbiorcę, a często zapominającym o podstawowym chyba gronie zainteresowanych - miłośnikach gier.

"Zbyt często filmy bazujące na grach nie szanują pochodzących z nich postaci. Producenci chcą zrobić obraz dla masowego odbiorcy, ale sukces nie jest możliwy, jeżeli nie spodoba się on fanom. W naszym nowym studiu ludzie tworzący gry współpracują bardzo blisko z zespołem pracującym nad filmami" - mówi przedstawiciel firmy.

Początkowo filmowy oddział Ubisoftu planuje rozpowszechnianie nawiązujących do gier mini-obrazów za pośrednictwem Internetu, sieciowych sklepów takich jak iTunes czy systemu Xbox Live. A później? Plany są ambitne. Przedstawiciele firmy ujawniają, że mogą się w przyszłości podjąć tworzenia dłuższych obrazów dla telewizji. Myślą również o ściślejszym połączeniu tworzenia gier i filmów, które zaowocować ma bardziej realistycznymi, lepszymi przerywnikami do tytułów Ubisoftu oraz zupełnie nowym rodzajem interaktywnego filmu, pozwalającego widzowi wpływać na oglądane wydarzenia.

Niezmiennie życzymy im powodzenia, szczególnie, że dotychczas tego typu inicjatywy nie dawały zbyt spektakularnych efektów. Fajnie będzie w końcu zobaczyć coś takiego zrealizowanego porządnie.

Podgrzewają atmosferę :P

vainqueur, uprzedziłeś mnie. :P

Swoja droga - bardzo dobra decyzja Ubi Softu. Po co sprzedawac prawa do takich gier jak Far Cry takiemu imbecylowi jak Uwe Boll?? Jesli jest sie takim gigantem jak Ubi to mozna sobie pozwolic na otwarcie wlasnego studia filmowego. Spodziewalem sie jakiejs pelnometrazowki, ale widze, ze na poczatku cos krotszego stworza (wazne jednak jest, by to dobre bylo). :)

Doświadczeni entuzjaści rozrywki elektronicznej pamiętają zapewne, że takie gry jak chociażby Baldur's Gate, Diablo czy Starcraft doczekały się mniej lub bardziej udanych adaptacji książkowych. Teraz amerykańskie wydawnictwo Pocket Books podpisało z korporacją Ubisoft Entertainment umowę, dotyczącą przeniesienia na papierowe karty marki Assassin's Creed.

Dzięki zawartemu porozumieniu powstanie książkowa trylogia, ukazująca czytelnikom Ziemię Świętą z końca XII wieku, gdzie działała fanatyczna sekta Asasynów – bezwzględnych zabójców. Rolę autora wypełnia Steven Barnes (vide m.in. Spisek na Cestusie spod znaku Gwiezdnych wojen), a pierwsza część trafi do amerykańskich księgarń w listopadzie bieżącego roku.

Przypomnijmy, że gra Assassin's Creed pojawi się w sprzedaży w drugiej połowie Anno Domini 2007. Developing trwa w placówce koncernu Ubisoft Entertainment, zlokalizowanej w kanadyjskim Montrealu, a wśród docelowych platform sprzętowych figurują komputery osobiste klasy PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Pożyjemy, zobaczymy. Sam raczej się na nią nie skuszę, chyba, że będzie naprawdę dobra. Ale mamy w tym news przynajmniej informację o premierze. I mam nadzieję, że data się nie zmieni. Tak więc do połowy roku :)

Teraz amerykańskie wydawnictwo Pocket Books podpisało z korporacją Ubisoft Entertainment umowę, dotyczącą przeniesienia na papierowe karty marki Assassin's Creed.

Krótkie filmy, książki... Ciekawe co dadzą później? Kubeczki? Czapeczki? Ja bym wolał grę zobaczyć, a nie cieszyć się z bonusów.

Krótkie filmy, książki... Ciekawe co dadzą później? Kubeczki? Czapeczki? Ja bym wolał grę zobaczyć, a nie cieszyć się z bonusów.

Bonusy, bonusami sama gra byłaby lepsza- racja. Ale przecież w tym news mamy jakoby potwierdzenie daty premiery:

Przypomnijmy, że gra Assassin's Creed pojawi się w sprzedaży w drugiej połowie Anno Domini 2007

No i nie ma się co dziwić, że twórcy podsycają atmosferę.

Przeczytałem najnowszą zapowiedź w CDA i jestem nieco rozczarowany. Nie z powodu grafiki czy grywalności - te pewnie będą na wysokim poziomie. Ja prawdopodobnie nie zagram z powodów ideologicznych - kierowanie postacią będącą szyitą (czyli muzułmaninem) i zabijanie m.in. krzyżowców (bądź co bądź chrześcijan) - nie bardzo mi się spodoba. A jeszcze przeczytałem, że assasyni to protoplaści terrorystów... Mówcie co chcecie, ale ja traktuję to bardzo poważnie. W Codename Panzers na przykład w trzech pierwszych misjach Wehrmachtu starałem się aby "moi ludzie" ponieśli duże straty od broniących się Polaków. Tzn. wygrać, ale pyrrusowo.

Przeczytałem najnowszą zapowiedź w CDA i jestem nieco rozczarowany. Nie z powodu grafiki czy grywalności - te pewnie będą na wysokim poziomie.
A ja wręcz przeciwnie.

Hm, jeśli chodzi o jakość grafiki i grywalność, to na razie zapowiada się bardzo dobrze. Poczekamy jednak i zobaczymy jak będzie.

Ja prawdopodobnie nie zagram z powodów ideologicznych - kierowanie postacią będącą szyitą (czyli muzułmaninem) i zabijanie m.in. krzyżowców (bądź co bądź chrześcijan) - nie bardzo mi się spodoba.
Nie za bardzo wiem, o co Ci chodzi... A gdyby było odwrotnie to byś zagrał?
A jeszcze przeczytałem, że assasyni to protoplaści terrorystów...
Dla mnie to jednak nie jest to samo, ale każdy ma prawo to odebrać jak chce.

Ja na przykład nie traktuję gry aż tak dobitnie. Na żywo nie zabijam przecież ludzi za pieniądze, a w Hitmana gram. To działa (dla mnie - nie zrozum mnie źle) na tej samej zasadzie.

A propos krucjat, to przecież walki krzyżowców z muzułmanami pojawiły się w grze już nie raz, nie dwa i to w obie strony. Przykład? Chociażby Twierdza: Krzyżowiec.

Jeśli chodzi o mnie, to coś mnie naprawdę miło zaskoczyło. Mianowicie chodzi mi o muzykę i jej kompozytora. Czyżby szykował się kolejny miodny OST w grze? ;)

Czekasz razem ze mną Fearon? :> xD

Przeczytałem najnowszą zapowiedź w CDA i jestem nieco rozczarowany. Nie z powodu grafiki czy grywalności - te pewnie będą na wysokim poziomie. Ja prawdopodobnie nie zagram z powodów ideologicznych - kierowanie postacią będącą szyitą (czyli muzułmaninem) i zabijanie m.in. krzyżowców (bądź co bądź chrześcijan) - nie bardzo mi się spodoba. A jeszcze przeczytałem, że assasyni to protoplaści terrorystów... Mówcie co chcecie, ale ja traktuję to bardzo poważnie.

:D A czyli gdybyśmy kierowali w grze krzyżowcami i wybijali w pień niewiernych, to byłoby spoko? Widać, że nie czytałeś dokładnie zapowiedzi - asasyni są trzecią 'frakcją' i nie podlegają Saladynowi. Dążą to pokoju poprzez eliminacje osób z obu obozów. Należy pamiętać, że to tylko gra.

A tymczasem ja kończę grać w Mafię, bo tam (o zgrozo) steruję upadłym człowiekiem, który nie dość, że zabija dobrych chrześcijan, to jeszcze przekracza limit prędkości :shock:

Jeśli chodzi o mnie, to coś mnie naprawdę miło zaskoczyło. Mianowicie chodzi mi o muzykę i jej kompozytora. Czyżby szykował się kolejny miodny OST w grze?

Oby muzyka w menu była tak miodna, jak ta z Hitmana 4 <mniam>

A sam AC jest zaraz po Wiedźminie najbardziej oczekiwaną przeze mnie grą tego roku... Tylko szkoda, że premiery się nakładają... Trzeba będzie zrezygnować na jakiś czas z któregoś tytułu :(

Przeczytałem najnowszą zapowiedź w CDA i jestem nieco rozczarowany. Nie z powodu grafiki czy grywalności - te pewnie będą na wysokim poziomie. Ja prawdopodobnie nie zagram z powodów ideologicznych - kierowanie postacią będącą szyitą (czyli muzułmaninem) i zabijanie m.in. krzyżowców (bądź co bądź chrześcijan) - nie bardzo mi się spodoba. A jeszcze przeczytałem, że assasyni to protoplaści terrorystów... Mówcie co chcecie, ale ja traktuję to bardzo poważnie. W Codename Panzers na przykład w trzech pierwszych misjach Wehrmachtu starałem się aby "moi ludzie" ponieśli duże straty od broniących się Polaków. Tzn. wygrać, ale pyrrusowo.

Rety człowieku... chyba nie masz za dobrych informacji o okresie wypraw krzyżowych. Kultura arabska stała wtedy na o wiele wyższym poziomie niż zachodnioeuropejska, kościół chciał się po prostu pozbyć rycerzy z Europy bo toczyli wojny między sobą i dobijali, i tak słabą, gospodarkę. A rzeczy jakie krzyżowcy wyprawiali w trakcie krucjat do dziś mogą konkurować z największymi zbrodniarzami wojennymi. Pomijając już to że przy okazji wyzwalania ziemi świętej zrobili pogrom żydów (jeszcze w Europie) i chrześcijan w Jerozolimie (niestety to prawda). Trzeba się zapytać kto w trakcie krucjat był terrorystami. Zresztą w Assassin's Creed naszym celem jest zakończenie wojny, i będziemy zabijać zarówno chrześcijan jak i muzułmanów, ale tych którzy chcą żeby ta wojna z „niewiernymi” trwała, więc nie wiem w czym problem. Ja tam zagram i to z chęcią.

A tymczasem ja kończę grać w Mafię, bo tam (o zgrozo) steruję upadłym człowiekiem, który nie dość, że zabija dobrych chrześcijan, to jeszcze przekracza limit prędkości :shock:

Co więcej w jednej z misji wybijasz w pień całą rodzinę, która akurat była na pogrzebie w kościele (opłakiwali bodajże twoją wcześniejszą ofiarę). To dopiero zbrodnia :shock: .

Hagen

Trzeba powiedzieć, że dziwna jest ta twoja ideologia. Filmów, w których zabijani są chrześcijanie również nie oglądasz? :roll:

Co do Assassin's Creed, gierka zapowiada się znakomicie, co do tego nie mam wątpliwości. Bardzo jestem ciekaw fabuły, którą poznamy w pełni dopiero po ukazaniu się trzeciej części gry. A jak wiadomo kolejne gry z serii mają rozgrywać się w całkowicie innej scenerii.

Czekasz razem ze mną Fearon? :> xD

Ba! Już od dawna! Wyśmienite (a przynajmniej wyśmienicie się zapowiadające) połączenie Thiefa i Hitmana, w dodatku z aspiracjami na doskonały OST. Czego można jeszcze oczekiwać? Tajemniczego bohatera (obecny!), interesującego miejsca akcji (a to raczej będzie) i dobrej fabuły. Tylko te informacje o "genetycznych wspomnieniach" lekko mnie niepokoją...

:D A czyli gdybyśmy kierowali w grze krzyżowcami i wybijali w pień niewiernych, to byłoby spoko?
Ten to lubi takie klimaty (znaczy takie dyskusje xD). Tylko mu podsunąć coś o religii. :P

Ale hola Długowłosa! O czym ja wyżej trąbiłem? :>

Oby muzyka w menu była tak miodna, jak ta z Hitmana 4 <mniam>
No comment. Nie słuchajcie go. xP

Wracając do Assassin's Creed, to mnie te genetyczne wspominki wcale nie rażą.

Z tego może być coś naprawdę poczciwego, a takie rozwiązanie może otworzyć twórcom wrota do sequela dając przy tym naprawdę wielką swobodę.

Pozostaje tylko czekać. :)

Ten to lubi takie klimaty (znaczy takie dyskusje xD )

Nie. Po prostu śmieszy mnie taki gość, który mówi, że nie będzie grał w gry, gdzie morduje się chrześcijan, jednocześnie sugerując, że wolałby wybijać muzułmanów. xD Kolejni krzyżowcy nam rosną. ;] A zresztą same krucjaty (te późniejsze) z wiarą wiele wspólnego nie miały. Przecież wiadomo, że chodziło tylko o kasę.

Ciekawe, czy nasz asasyn będzie brał udział w bitwie o Akkę? :> Wyobraźcie sobie tysiące krzyżowców walczących w ogniu miasta z muzułmanami i nas skaczących z budynku na budynek, by w końcu wyeliminować jakiegoś krzyżowca i spokojnie opuścić miasto... :twisted: miodzio.

A genetyczne wspomnienia? Hmm z jednej strony perspektywa kolejnych części(może by tak wiktoriańska Anglia? :> ), a z drugiej "tasiemcowatość" serii. Oby z AC nie zrobił się nowy PoP, który fakt jest świetna serią, ale jak długo można to jeszcze ciągnąć?

Genetyczne wspomnienia? Ciekawy, a nawet bardzo, pomysł, tylko musi zostac odpowiednio wykorzystany, tj. powinien pomagac w tworzeniu dobrej, spójnej fabuły… mam nadzieję :D
A genetyczne wspomnienia? Hmm z jednej strony perspektywa kolejnych części(może by tak wiktoriańska Anglia? :> ), a z drugiej "tasiemcowatość" serii.

I tego właśnie się obawiam. Jest to łatwy sposób na kolejne kontynuacje. I choć daje to możliwość na grę w innych, ciekawych okresach, może też być powodem powstania mega-serialu.

Choć z drugiej strony równie dobrze by było, gdyby stworzono te kilka części, rozgrywane w różnych czasach, z tą samą nazwą (aby marka się nie zmarnowała), lecz nie powiązanych ze sobą.

Skro twórcy zapowiadają wiele częsci i w różnych czasach to czy przy powiedzmy 3 odsłobnie nie zrobi nam się, np symulator terrorysty? Bo jak oddamy dzisiejsze czasy, połączając parkour z płatnym zabójcą? :)

I tego właśnie się obawiam. Jest to łatwy sposób na kolejne kontynuacje. I choć daje to możliwość na grę w innych, ciekawych okresach, może też być powodem powstania mega-serialu.

Choć z drugiej strony równie dobrze by było, gdyby stworzono te kilka części, rozgrywane w różnych czasach, z tą samą nazwą (aby marka się nie zmarnowała), lecz nie powiązanych ze sobą.

No właśnie. Pewnie się okaże, że za wszystkim stoi Matrix. ^^ Hmm z pewnością każda część będzie odrębną grą i każda będzie po trochu coś wyjaśniać. Czy to dobrze? Ja sam bym wolał, by każda część oferowała osobną fabułę, która jednak zostałaby w jakiś efektowny sposób połączona z wątkami innych części właśnie w ostatnim tomie sagi. Gra, książki, filmy... będzie się działo.

Hagan, dziwne to Twoje podejście. A jak grasz w jakiegoś shotera i zabijasz ludzi, to Ci to nie przeszkadza? W końcu nie wiesz, czy to są chrześcijanie, czy nie.

Wyobraźcie sobie tysiące krzyżowców walczących w ogniu miasta z muzułmanami i nas skaczących z budynku na budynek, by w końcu wyeliminować jakiegoś krzyżowca i spokojnie opuścić miasto...

Eee, nieee. Za duży zamęt. Tu taki ma być dopiero podczas tej ucieczki. Wtedy, to tak. Tysiące muzułmanów, a my skaczący po szałasach. :P

A genetyczne wspomnienia? Hmm z jednej strony perspektywa kolejnych części(może by tak wiktoriańska Anglia? :> )

Wiktoriańska Anglia? Nie. Bardziej nasze piękne czasy i jakaś ficyjna frakcja terrorystyczna. Coś na wzór Assasynów, tyle że z nieco bardziej zaawansowaną bronią. I co myślicie o kierowaniu potomkiem Altaira? W koncu ponoć ma żonę :> , a tradycja, to tradycja :P

Bardziej nasze piękne czasy i jakaś ficyjna frakcja terrorystyczna. Coś na wzór Assasynów, tyle że z nieco bardziej zaawansowaną bronią. I co myślicie o kierowaniu potomkiem Altaira? W koncu ponoć ma żonę :> , a tradycja, to tradycja :P

Ja tam bym nie chciał biegać z jakimś super-odjechanym gnatem, ze skręcającą się lufą i mieć noktowizor w pampersie... nie kręci mnie to, wolę właśnie coś takiego jak jest w Assasin's Creedzie (tj. będzie) - średniowiecze, miecze, kusze itp, bo to jest coś oryginalnego...

Zresztą - jak sobie wyobrażasz akcje w stylu Altaira w teraźniejszości? Główną zaletą AC ma być to, ze zamiast kryć się tam w cieniu i tym podobne będziemy normalnie chodzić po mieście i kryc się w tłumie, a w współczesnosci by to nie zadziałało - mnóstwo czujników, wykrywaczy metalu... nie, jakoś mi się to nie widzi, ale to raczej kwestia gustu :roll: