Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

micholes

Need for speed: Carbon

Polecane posty

Nie chciałem Tworzyć nowego tematu o NFS:U, wiec piszę tutaj. Wie ktoś, gdzie są schowane savy do NFS:U, bo niedługo będę robić format, a nie chce zaczynać gry od początku po raz 4. Patrzyłem w C:Documents and Settings... i w folderze z grą, ale tam nic nie ma :(.

Ukryte pliki włącz aby były widoczne, a później to C:document & settlingsall usersDane aplikacjiNFS UNDERGROUND

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiem przechodzić w tej grze driftów. :?: :)

gram w carbon'a ale driftu unikam jak ognia bo to straszna kaszana :/ w underground byl o niebo lepszy ale z tego co wiem [ iformacja przed rozpoczeciem drift'u ] to najlepiej nie uderzyc w bande i z jednego zakretu " przechodzic " w drugi no i latac zadem ile wlezie :Dwtedy dostaniesz wiecej punktow , i to chyba wszystko [?] :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę graficzną gffx 5500 256/128

i nie mogę w carbonie ustawić detali na maksa chodzi o włączenie rozmycia , szczegóły odbić od nawierzchni i efekty graficzne.

Słaba karta?, jeśli tak to jaką mam kupić żeby było oki :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę graficzną gffx 5500 256/128

i nie mogę w carbonie ustawić detali na maksa chodzi o włączenie rozmycia , szczegóły odbić od nawierzchni i efekty graficzne.

Słaba karta?, jeśli tak to jaką mam kupić żeby było oki :wink:

ja mam ati radeona 9550 i chodzi na maksymalnych, a ja przeszedłem carbona w 100% no i gitara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do driftu w Carboni naj lebsze są furki klasy Muscle a z pośrud nich to naj lebszy jest samochód Doged charger r/t z takimi ustawieniami jak przyśpieszenie maks moc maks itd. códo drift w carbonie to to czego trzeba było szkoda tylko że znikneły drag racesy;( zamiast nich mogli zlikwidować naj głupszy z wyścigów a minowicie jeźdzenie po torach lub w kółkach jak ja tego nie nawidze to takie nudne. No ale Carbon to udana część NFS'a. Most Wanted troche przynudzał tak po połowie gry. Underground 2 to była katusza dla mnie pełno nipotrzebnych zmian i modernizacji samochodu i ta dłużyzna. Ale przeszedłego 5 razy Under grounda 1 10 Carbona 9 Most wanted tylko 7 i niemam przypasionego sprzętu

Procesor; AMD Semptron 2500+

Karta graficzna: ATI 9550 Sphaier 128MB (potkręcona do 256MB i procesor jej do 400 Mhz)

Ram: 1000MB

Karte graficzną i procesor musze wymienić na mocniejsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do driftu w Carboni naj lebsze są furki klasy Muscle a z pośrud nich to naj lebszy jest samochód Doged charger r/t z takimi ustawieniami jak przyśpieszenie maks moc maks itd. códo drift w carbonie to to czego trzeba było szkoda tylko że znikneły drag racesy;( zamiast nich mogli zlikwidować naj głupszy z wyścigów a minowicie jeźdzenie po torach lub w kółkach jak ja tego nie nawidze to takie nudne. No ale Carbon to udana część NFS'a. Most Wanted troche przynudzał tak po połowie gry. Underground 2 to była katusza dla mnie pełno nipotrzebnych zmian i modernizacji samochodu i ta dłużyzna. Ale przeszedłego 5 razy Under grounda 1 10 Carbona 9 Most wanted tylko 7

Que ? a po polsku ? :-k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Dariusa trzeba mieć fure z 3 lvl. (np. Skyline) ale nigny najtańszą (np. 350z). Dariusa rozwaliłem: Suprą, Skyline'm, Murcielago, Fordem GT (wyprzedzony!), SLR- em i zawsze mi się udawało. Trzeba po prostu popróbować, uda się na pewno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się chciałem zapytac z jakiej strony mogę ściągnąc patch 1.4 do NFS Carbon Collector's Edition - ten, dzięki któremu gra chodzi na Win. Vista, bo patch 1.3 jest na www.polska.ea.com ale jak jest 1.4 to tylko do normalnej edycji - z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D to moj pierwszy post na tym Forum i od razu problem mianowicie dostalem Carbon'a na urodziny nie zwlekając zbyt dlugo ostroznie wlozylem płyte do nagrywarki czekam czekam... a zamiast wyświetlenia sie menu z napedu wydobywają sie głosy typu wycierania okien plyta sie wogule nie uruchamia NIC z instrukcji wyczytalem ze plyta wcelu chroniena przed piractwem morze wymagac zainstalowania najnowszych firmware bezproblemowo zaaktualizowałem firmware mojej nagrywarki i...NIC dalej to samo .Zauwazyłem ze plyta ma grubą ryse lecz w drugim komputerze w domu (laptop Ojca) śmigało bezproblemowo u kolegi z sąsiedztwa tez więc reklamacja raczej nic nie da. Pierwszy raz spotykam sie z takim problemem . Gdyby Ktoś pomogł byłbym wdzięczny :D

Moja nagrywarka to niedawno (rok temu) kupiona DVD RW SAMSUNG TS-H552U writemaster

p.s

Wzruszyłem się waszą pomocą :lol: Napisałem coś nie tak

dlaczego nikt nie odpisuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...