Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

micholes

Need for speed: Carbon

Polecane posty

Mam klopot jak, ktorys pan wyzej. Tez mi po pewnym czasie wyskoczylo okienko: "Wystapil blad... aplikacja zostanie zamknieta". Mogl bym wytrzymac, ze co jakis czas takie okienko wyskakuje, ale po tym wyskoczeniu gra nie chciala sie uruchomic. Prosze o pomoc.

@Edit: Przeinstalowalem gre i juz dziala normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka sprawe

z powodu ze nie mam zbyt dobrego kompa to se zleksza nie moge w carbona pograc bo mi przy pierwszym pomocniku wywala

chodzi o ty ze chce sie dowiedziec co zrobic zeby w karierze miec Audi La Mans bo w quick race mam ale w karierze nie wiem co zrobic

ps mam sevy od jakiegos kolesia gdzie mam 100% kariery ...nie wiem co z reszta ale to szczegol :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem najdziwniejszym czlowiekiem na swiecie bo wyprzedzilem Dariusa w pierwszym wyscigu w kanionie mercedesem maclarenem !!! Nigdy mi sie to nie udalo z innymi przeciwnikami a z nim latwiutko poszlo !!!! Wielka jest roznica miedzy murcielago a maclarenem !!!Murcielago nie umialo nawet podjechac do Dariusa a mercol jak marzenie !!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go wyprzedziłem jadąc Skyline'm :mrgreen:

Na jakimś z tych długich zakrętów on starał się wyrobić i utrzymać na trasie a ja swobodnie go skosiłem z maksymalną prędkością.

I za to uwielbiam w Carbonie tunery - gdzie inni ostro hamują, ja pędzę nawet nie dotykając hamulca :twisted:

Nie tylko prędkość się liczy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Most wanted odpaliłem na geforce 2 mx, athlon 1700+ (podkręcony do 1400mhz) więc na minimalnych raczej pójdzie. Niestety carbon już nie – jego wymagania to procesor 1,7ghz, ram 512, grafika 64mb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na moim kompie (podpis) pójdzie Carbon lub Most Wanted? Bo mam możliwość pożyczki oby dwóch części...

A konfiguracja taka jak w podpisie ale jeszcze mam 256 MB RAMu

MW - Miałem go na kompie 1,2 GHz, GeForce 4 64mb, 256 RAM i chodziło bardzo ładnie więc u Ciebie też powinno być dobrze

Carbon - Tu się już robi nieładnie. Na kompie 1,2 GHz, Radek 9550 128mb, 512 RAM na średnich detalach trochę przycina. Na niskich jest lepiej, ale u Ciebie będzie tak jak na moich średnich. A poza tym MW o niebo lepszy. Carbona możesz sobie odpuścić bo i tak nie ma czego żałować po pograniu w Most Wanted.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go wyprzedziłem jadąc Skyline'm :mrgreen:

Na jakimś z tych długich zakrętów on starał się wyrobić i utrzymać na trasie a ja swobodnie go skosiłem z maksymalną prędkością.

I za to uwielbiam w Carbonie tunery - gdzie inni ostro hamują, ja pędzę nawet nie dotykając hamulca :twisted:

Nie tylko prędkość się liczy ;)

Fakt Skyline Zejefajne Auto... Od Pierwszego UNDERGROUNDA Mój The Best Car Ever... ;) w Most Wanted Największy Minus, Że Go Nie Było w Carbonie Największy Plus, Że Jest... :) Tylko Czemu Dopiero Pod Koniec Karriery :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w karierze miałem pod koniec Lamborghini Murcielago oraz Chevrolet Corvette :D W kanionie walczyłem Corvettą... To auto nie jeździ... ONO K**** zapier**** :P ufff fakt jest taki ,że wyścigi wygrywałem bez najmniejszego problemu wyprzedając każde auto. Moja Corvetta mogła zdmuchnąć wszystko w krzaczory :D

A będzie Ci miło jak napiszę, że k**** wy****z tego forum? Co? Nie możesz się obejść bez pewnych słów? Poza tym to nie jest dział "Komentarze", tylko "pomocna dłoń" - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Utknąłem w poziomie z DARIUS'em! Proszę o przejście tej misji. Tylko mi NIC nie zmieniajcie i auta TEŻ nie zmieniajcie!

Link: http://rapidshare.com/files/16264553/AKubax.html

W Moje Dokumenty jest folder NFS Carbon. Tam trzeba wejść (tam są zapisy).Robisz folder o nazwie AKubax i wklejasz ten plik do niego i uruchamiasz grę i jest Mój zapis. Proszę, żeby to było bardzo szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z Carbone problem nie moge przejść wyścigu w kanionie bo ni stąd ni z owąd bierze mi samochód i sam sie steruje poczym wypada z kanionu

Dziwne. Chodzi chyba ci o to, że na początku wyścigu w kanionie auto rozpędza się samo, ale po paru sekundach, gdy zbliża się kamera powinieneś mieć pełną kontrolę nad autem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...