Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

micholes

Need for speed: Carbon

Polecane posty

Mam problem :

mam geforce2 mx 400 i nfs sie włącza, za to wszystko jest takie pokwadracikowane :lol: w czcionkach każda litera wygląda jak jednolity kwadrat i nie da sie ich rozczytać zresztą tak samo jest z każdym z elementów gry- każdy jest kwadratem o innym odcieniu szarośći

jak już po omacku uda mi sie włączyć wyścig to otoczenie jest zbudowane z w/w kwadratów koloru szarego, droga jest szara ( ciemniejsza ) a auta całe białe

PO PROSTU nie ma textur :(

mam celerona 1,7 380 RAM i geforce 2 mx :( wiem , że nie jest wspierany, ale .....

pomimo tego, ze nie ma textur gra sie bez najmniejszych przycinek , płynniej nić nfsmw :!: :!: :!:

prosze o pomoc-wskazanie jakiegoś patcha/porade/instrukcję

Wiem, że kilka osób napisze-kup se lepszy sprzęt .....hmm łatwo powiedzieć :D

nie powiem żebyś kupił nową karte, chociarz z ustawień shadery wyłącz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz zadam najgłupsze pytanie w tym temacie...

Gdzie sie kupuje samochody do Kariery? Nigdzie nie moge tego znalezc :P Jest tylko jakis Wybor Samochodow w menu glownym ale tam sa same slabe bryki i wogole chyba nie beda mi dzialaly w karierze.

na mapie znajdź Car Lot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :

mam geforce2 mx 400 i nfs sie włącza, za to wszystko jest takie pokwadracikowane :lol: w czcionkach każda litera wygląda jak jednolity kwadrat i nie da sie ich rozczytać zresztą tak samo jest z każdym z elementów gry- każdy jest kwadratem o innym odcieniu szarośći

jak już po omacku uda mi sie włączyć wyścig to otoczenie jest zbudowane z w/w kwadratów koloru szarego, droga jest szara ( ciemniejsza ) a auta całe białe

PO PROSTU nie ma textur :(

mam celerona 1,7 380 RAM i geforce 2 mx :( wiem , że nie jest wspierany, ale .....

pomimo tego, ze nie ma textur gra sie bez najmniejszych przycinek , płynniej nić nfsmw :!: :!: :!:

prosze o pomoc-wskazanie jakiegoś patcha/porade/instrukcję

Wiem, że kilka osób napisze-kup se lepszy sprzęt .....hmm łatwo powiedzieć :D

nie powiem żebyś kupił nową karte, chociarz z ustawień shadery wyłącz.

no tak , jak mam je wyłączyć, jak moje menu wygląda jak wygląda ( NIC nie widać - każda litera to kwadracik koloru szarego )

WIĘC: proszę o namiary tego wyłączania shaderów tzn plz niech ktoś napisze

"w menu wcisnij 5 razy w prawo, potem enter.........."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak , jak mam je wyłączyć, jak moje menu wygląda jak wygląda ( NIC nie widać - każda litera to kwadracik koloru szarego )

WIĘC: proszę o namiary tego wyłączania shaderów tzn plz niech ktoś napisze

"w menu wcisnij 5 razy w prawo, potem enter.........."

Ja ci powiem jak to wyłączyć.... po prostu wyłącz komputer! Bez urazy i żeby nie było że jestem złośliwy, ale posiadacze GF2/4MX normalnie mnie dobijają takimi postami. Człowieku na tym sprzęcie to se możesz popykać w sapera albo pasjansa a nie w najnowsze produkcje !! I jeszcze to zdziwienie że nie chodzi tak jak powinno :cry: Zaraz zobaczę post odnośnie Gothica3 tam tez pewnie ktoś ma problem z grą ponieważ ma super grafę Gf 2/4MX :D

PS zbliża się Mikołaj więc...................

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :

mam geforce2 mx 400 i nfs sie włącza, za to wszystko jest takie pokwadracikowane :lol: w czcionkach każda litera wygląda jak jednolity kwadrat i nie da sie ich rozczytać zresztą tak samo jest z każdym z elementów gry- każdy jest kwadratem o innym odcieniu szarośći

jak już po omacku uda mi sie włączyć wyścig to otoczenie jest zbudowane z w/w kwadratów koloru szarego, droga jest szara ( ciemniejsza ) a auta całe białe

PO PROSTU nie ma textur :(

mam celerona 1,7 380 RAM i geforce 2 mx :( wiem , że nie jest wspierany, ale .....

pomimo tego, ze nie ma textur gra sie bez najmniejszych przycinek , płynniej nić nfsmw :!: :!: :!:

prosze o pomoc-wskazanie jakiegoś patcha/porade/instrukcję

Wiem, że kilka osób napisze-kup se lepszy sprzęt .....hmm łatwo powiedzieć :D

nie powiem żebyś kupił nową karte, chociarz z ustawień shadery wyłącz.

no tak , jak mam je wyłączyć, jak moje menu wygląda jak wygląda ( NIC nie widać - każda litera to kwadracik koloru szarego )

WIĘC: proszę o namiary tego wyłączania shaderów tzn plz niech ktoś napisze

"w menu wcisnij 5 razy w prawo, potem enter.........."

podczas jazdy naciśnij escape i 3 w prawo - enter 1 w prawo -enter naciskasz 2 a potem raz w dół i resztę w lewo do oporu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :

mam geforce2 mx 400 i nfs sie włącza, za to wszystko jest takie pokwadracikowane :lol: w czcionkach każda litera wygląda jak jednolity kwadrat i nie da sie ich rozczytać zresztą tak samo jest z każdym z elementów gry- każdy jest kwadratem o innym odcieniu szarośći

jak już po omacku uda mi sie włączyć wyścig to otoczenie jest zbudowane z w/w kwadratów koloru szarego, droga jest szara ( ciemniejsza ) a auta całe białe

PO PROSTU nie ma textur :(

mam celerona 1,7 380 RAM i geforce 2 mx :( wiem , że nie jest wspierany, ale .....

pomimo tego, ze nie ma textur gra sie bez najmniejszych przycinek , płynniej nić nfsmw :!: :!: :!:

prosze o pomoc-wskazanie jakiegoś patcha/porade/instrukcję

Wiem, że kilka osób napisze-kup se lepszy sprzęt .....hmm łatwo powiedzieć :D

nie powiem żebyś kupił nową karte, chociarz z ustawień shadery wyłącz.

no tak , jak mam je wyłączyć, jak moje menu wygląda jak wygląda ( NIC nie widać - każda litera to kwadracik koloru szarego )

WIĘC: proszę o namiary tego wyłączania shaderów tzn plz niech ktoś napisze

"w menu wcisnij 5 razy w prawo, potem enter.........."

podczas jazdy naciśnij escape i 3 w prawo - enter 1 w prawo -enter naciskasz 2 a potem raz w dół i resztę w lewo do oporu.

no tak....ale jak juz tam wchodze to wszystko na max w lewo nie da sie przestawić, bo nie ma tam takiego czegoś, że jest powiedzmy low, medium, high to jak klikam w lewo to przeskakuje mi z low na high....a że wszystkie czcionki składają sie z identycznych kwadratów to ciężko jest poznać, które z opcji są ustawione na high a które na low,...(o ja ale napisałem :lol: )

może ktoś prześle jaikegoś screena - takiego, żeby było widać co gdzie jest położone w tym menu?

Poruszanie się po omacq nie jest zbyt łatwe i przyjemne...

TXH za rady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeheh mam taki sam config kompa. taki sam blad zamist liter kwadraciki. grafika zwalona. Trzeba wymienic Karte graficzna.

P.S Czy NVIDIA GeForce 2 MX/MX 400 jest jeszcze w produkcji? Jesli tak to mozna ja zapewnie kupic w spożywaczaku za 4.50 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie jak odblokowac 911 Turbo?

Gdy na mapie najedziesz na wyścig to jest napisane co można odblokować gdy się go wygra.Poszukaj chwilkę a na pewno znajdziesz. No chyba że jeszcze nie masz takiego wyścigu odblokowanego.

Fajnie, wiem jak to sprawdzic. Tyle, ze przeszedlem gre Muscle Cars, Exoticami jestem w ostatnimi miescie, reward cards tez przejrzalem i nadal nie wiem jak go odblokowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem szczesliwym posiadaczem oryginała i mam problem. W trakcie gry wywala mnie do pulitu. Zero jakiegos ostrzezenia czy zawieszania nagle bum i tapeta!!! Cała gra chodzi płynnie i jest wszystko ok. moj sprzet to Atchlon 2500+ 1 GB DDR GF 6600GT. Ma ktos podobny problem? A moze ktos zna rozwiazanie? To bede wdzieczny. Stery do grafy najnowsze i DX również

Bardzo duzo ludzi ma ten problem z tą grą ja też nie wiem dla czego ale poprostu wywala czekamy na patcha

ps: ta gra nie jest warta świeczki grafika dobra , muzyka do niczego , czeste błedy gry , BAAARDZOOO krótka i gdez to porównywac np do takiego NFS:U2 ona była długa , dobra muza , duuzo opcji tuningu , grafika w tamtym roku to było coś i co co wolicie U2 CZY CARBONA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

911 Turbo? Wiesz co, po dłuższym namyśle doszedłem do wniosku ze tej bryki w Carbonie chyba nie ma. Z Porshe jest tylko Cayman i Carrera. Tak mi się wydaje przynajmniej bo ja tego auta też nie mam.

No wlasnie jest, bo da sie trainerem odblokowac. Co wiecej mozna jej uzywac w karierze (tunowac itd.). Tylko, ze nikt chyba jeszcze nie doszedl jak ja normalnie odblokowac. Chyba ze EA bedzie chciala $$$ za unlocki :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz zadam najgłupsze pytanie w tym temacie...

Gdzie sie kupuje samochody do Kariery? Nigdzie nie moge tego znalezc :P Jest tylko jakis Wybor Samochodow w menu glownym ale tam sa same slabe bryki i wogole chyba nie beda mi dzialaly w karierze.

na mapie znajdź Car Lot.

Tak ale zrób tak jesteś w menu to wejdz do jazdy wolnej naciśnij ESCAPE i mapa poszukaj auto komisu (tak sie nazywa w pol.wersjii) bedze koloru żułtego taki mały budyneczk na mapie i jak znajdzesz to nacisnij enter i przejdz do autokomisu i juz jestes w autokomisie a i jescze jak kupujesz samochud to 1 raz nacisnij enter bo jak 2 x enter dasz to bedzesz mial 2 samochody te same :)

Pozdro for all :) :twisted: :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zwiększa pamięć wirtualną? Bo to by mi mogło pomóc z "wydajnością".

dołanczam się do pytania.

ja tesh sie dolanczam do pytania:)

Super a 2 posty wyzej była odpowiedz 8) :

Panel sterowania => system, zakładka zaawansowane. Tam: przycisk wydajność, znowu zakładka zaawansowane. Na samym dole masz Pamięć wirtualna. Naciskasz zmień i wpisujesz wartości. Ja osobiście polecam wpisać w rozmiar początkowy i maksymalny taką samą wartość np. 1024. Właśnie tak mam ustawione i Carbon śmiga mi na dość leciwym jak na standardy komputerowe sprzęcie.

Athlon XP 2400+, 512 RAM 333, GeForce 4 4200. Detale samochodu na maxa reszta na meedium i oczywiście bez bajerów graficznych typu rozmycie i AA. To wszystko w rozdzielczości 1024x768.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozgrywkach sieciowych jest do oblokowania 911 carerra gt3...cos ci sie musiało pomylic 911 turbo nie ma w tej grze..moze pomyliles go z caymanem?

Wiem ze jest GT3, a wlasciwie GT3 RS. Turbo tez jest, bo trainerem mozna go odblokowac (zreszta w katalogach gry znajdziesz).

Oto screen:

http://www.nfszone.com/uploads/stock_911t.jpg

Tu jest oficjalna lista samochodow:

http://en.wikipedia.org/wiki/Need_for_Speed:_Carbon

Jeszcze jeden ktorego nie moge odblokowac inaczej niz trainerem to Infinity G35.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 13tym nr CDA jest demko Carbon przy instalacji wypakowuje mi pliki do jakiegoś folderu po czym daje na instal aktualizuje stery dXa każe restartować winde po odpaleniu kontynuuje instal aktualizuje stery i znowu komunikat o restarcie po czym jak odpali kontynuuje instal aktualizuje stery.......dalej i dalej jest to samo :!:

jakieś rady? miał już ktoś podobnie?

wszystkie stery mam najnowsze a sprzęcik dobry ... hmm..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak kupuje nowe auto, to wszystkie odblokowane części są w nim zablokowane :cry: !!!

Samochody są podzielone na trzy grupy (tiers po angielsku). Wraz z postępami odblokujesz coraz więcej upgrade'ów dla coraz wyższych "tierów". Ale pamiętaj, że częściami dla Tier 1 nie stuningujesz samochodu z Tier 2 (tak, nie stuningujesz Mazdy RX7 tymi samymi częściami, co RX8).

Ma to na celu zmuszenie graczy do przesiadki do coraz mocniejszych samochodów - a szkoda, bo bardzo lubię w takim NFS:MW wyprzedzać Carrery GT, McLareny SLR i inne bolidy "poczciwym" Punciakiem czy Golfem :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...