Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Archanioł w PL

Polecane posty

"Archanioł w PL: Powołanie do bohaterstwa"

Korekta graficzna polegała wyłącznie na wydobyciu/ zmianie intensywności kolorów. Strój anioła wykonany własnoręcznie, podobnie jak make up.

Przyszły bohater - Bartosz Gabryś

Archanioł - Ewelina Goździewicz

Fotograf - Wiktor "Vailer" Włodarczyk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice ,ciekawe jak przekonałeś tą panią by wzieła udział w konkursie w którym stawką jest....figurka xD ;P( nie żebym coś miał,figurka bardzo ładna,ale panie pewnie mają je za zabaweczki).

Hm, ta Pani to moja dziewczyna od ponad 1.5 roku, na co dzień nie wygląda aż tak ... surowo? ;>

A to dlatego, że mnie kocha :D i lubi ze mną grać w Hirołsy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@] Masterofbober Fajne wdzianko ale widac brak pomyslu na filmik no i muza ze Skyrim w konkursie o Herosach:p

@ daNoitte jak to zdjecie ma sie do tematu konkursu?

Tematem konkursu jest "Archanioł w PL", co jest tematem bardzo szerokim - jednocześnie trudnym do zrealizowania. Nawet te zaproponowane przez Redakcję w opisie: kupno Hirołsów w Empiku, czy próba wejścia do Pałacu - no jak się ma to do tematu?

Ja uważam, że filmik Master'a miał właśnie taki być - ot, prosty :)

Przykro mi, że nie wstrzeliłem się w Twoje "wyobrażenie" lub oczekiwania. Pomysł na filmik miałem całkiem inny, ale niestety - moje studia i praktyki mojego Aniołka uniemożliwiły jego realizację :( i to już nie chodzi o wygraną, ale o to, że pomysł był ambitny.

Czekam na Twoją propozycję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w końcu przybył. Archanioł, świetlisty i potężny. Za nim zaś przypałętał się diaboł polski, który w poprzednim wcieleniu był kozą (A w poprzednim filmie Lady Hawke). Czy Archanioł sprosta wyzwaniom czekającym go tu? Czy podoła przeciwnościom i pozostanie... dobry? Czy może wybierze po prostu mniejsze zło?

http://www.youtube.com/watch?v=QvnaxybOtkk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...