Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

So2Pawel

Gothic 3 zacina na dobrym komputerze

Polecane posty

Witam, problem polega na tym, że gra strasznie skacze (ok. 20fps). Wiem, że gra jest sprzętożerna ale czy Phenom x4 955, Radeon 6770 i 4gb ramu nie powinny podołać grze? Gram na maksymalnych ustawieniach w 1440 x 900, używam Windows 7 64bit. Gra spatchowana do 1.74, sterowniki do karty graf najnowsze.

EDIT: Głównie chodzi mi o chwilowe przycinki, które myślę, że nie powinny się pojawiac na takim sprzęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przycinki" to znak rozpoznawczy PRAWDZIWEGO Gothica (tego od Piranha Pythes). Musisz się z tym po prostu pogodzić. Niezależnie od tego, na jakim komputerze grasz, Gothic i tak będzie się co jakiś czas chlastał. Szczególnie "trójka", która pozbawiona jest jakichkolwiek ekranów ładowania. Przycinki wynikają z tego, że gra musi co jakiś czas dossać coś z dysku (np. tekstury, modele, itd.). ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tej karty graficznej wyłączenie cieni pomaga całkowicie (czasami widać różnicę dopiero po restarcie gry, i nie należy się przerażać tym że włączasz save'a i się zacina [bo gothic barbarzyńsko wczytuje teren, najlepiej się poobrać i zostawić w miejscu na 10 sekund]).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...