Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Gothic 2/Noc Kruka v2.

Polecane posty

A ja mam dość nietypowe pytanie... z którym levelem najlepiej pójść do dworu Idorath? Byłem tam na innym sejwie... masakara! Muszę chyba co najmniej dwoma machnięciami miecza orka zabijać...

Ja poszedłem na Dwór Irdorath na około 28-29 lvl'u. Dało się przeżyć, Orków wyciągałem pojedyńczo, lub tak gdzieś po trzech. Jeśli za mną więcej biegło tych pekałów, to ratowałem się na statku :) Koledzy mi pomagali.

Aha, zapomniałem powiedzieć, że miałem Święty Kat konsekrowany dwa razy i Ciężką Zbroję Paladyna.

Btw. Ci Orkowie to silne bydlaki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak tam szedłem to mialem poziom 45, to bylo jak gralem magiem.

Na innym sejvie grałem Łowcą Smoków i miałem 52, orków łatwo było zabic szczególnie jak grałem magiem ponieważ miałem rune Fala Śmierci (czy jakoś tak).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne pytanko... jakim sposobem mozna blogoslawic miecz po raz drugi? Gdy pobłogosławiłem miecz pierwszy raz więcej się nie dało. Może trzeba mieć jakiś specjalny przedmiot?

Do drugiej konsekracji potrzebujesz Łez Innosa. Znajdziesz je w sekretnej komnacie w klasztorze. Po ich zdobyciu udajesz się do kaplicy i tam dokonujesz kolejnego upgrade'u

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy, że za słoną opłatą, ale pod koniec gry złoto i tak nie przyda Ci sie na nic innego.

W każdym razie nadmiar złota pod koniec gry należy rozumieć jako celowy zabieg ich twórców. Pewnie nie chcieliby, żeby gracz się stresował przed końcową wyprawą na wyspę w której znajduję się świątynia Beliara. W końcu w pewnej fazie jesteśmy tak obładowani, że w rzeczywitośći nawet Pudzian nie dałbym radę udźwignąć tych wszystkich przedmiotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w Gothica wraz z dodatkiem i dostałem zadanie, aby poprosic Vatrasa o pomoc przy Oku Innosa. ten z kolei mi polecił, abym mu załatwił jakieś zastępstwo w mieście. I tu właśnie sie zaciąłem, bo Magowie Wody, którzy siedzą pod piramidą nie chcą zastąpić Vatrasa (tzn. podczas rozmowy nie ma nawet takiej opcji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie nadmiar złota pod koniec gry należy rozumieć jako celowy zabieg ich twórców. Pewnie nie chcieliby, żeby gracz się stresował przed końcową wyprawą na wyspę w której znajduję się świątynia Beliara. W końcu w pewnej fazie jesteśmy tak obładowani, że w rzeczywitośći nawet Pudzian nie dałbym radę udźwignąć tych wszystkich przedmiotów.

Powiem krótko- jeśli masz zainstalowany dodatek, musisz najpierw przejść kampanię w Zaginionej Krainie Budowniczych. Po wykonaniu głównych zadań, jeden z Magów Wody pójdzie do Khorinis i będzie tam już do końca gry. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w grze mam taki problem, że wszystko na ekranie dzieje się w bardzo szybkim tempie. Chcę ruszyć Księcia do przodu to on biegnie jak opętany. Zmiany ustawień grafiki nic nie dają. I w Piaskach Czasu też tak mam. Poradzi ktoś?

Mój komp

AMD Athlon 64 X2 5200+

2GB RAM

GF 8600GT 256MB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w Gothica wraz z dodatkiem i dostałem zadanie, aby poprosic Vatrasa o pomoc przy Oku Innosa. ten z kolei mi polecił, abym mu załatwił jakieś zastępstwo w mieście. I tu właśnie sie zaciąłem, bo Magowie Wody, którzy siedzą pod piramidą nie chcą zastąpić Vatrasa (tzn. podczas rozmowy nie ma nawet takiej opcji).

Mopers z tego co ja pamiętam to trzeba było pokazać jakiś pierścień kupcowi w Khorinis i on wszystkim się zajmował . Ale nie jestem pewien czy rozmawiamy o tej samej misji .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mopers z tego co ja pamiętam to trzeba było pokazać jakiś pierścień kupcowi w Khorinis i on wszystkim się zajmował . Ale nie jestem pewien czy rozmawiamy o tej samej misji .

Ci się misje pomyliły. ;) Ten moment miał nas dopiero doprowadzić do Zaginionego Miasta Budowniczych. Niestety z tą misją wielu ludzi miało problem, ponieważ potykali się o głupi bug, który uniemożliwił naszemu towarzyszowi pójścia z nami... Byliśmy zdani wyłącznie na siebie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz kolega u gury może mieć racje bo u mojego kolegi (nie pamietam jego kompa ) ale gierki o wysokich wymaganiach chodziły ładnie. No więc jak chciał pograć w "Johan Deear American Farmer" to w menu nie widać było napisów na przyciskach a jak udało się włączyć jakomś misje to też tylko teksture widać było. Jednym słowem komputer może nieco za dobry :D (choc w Princ Of Pershia Warior Within grafika aż tak niska nie jest i raczej komp za dobry być chyba nie powiniwn)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...