Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Gothic 2/Noc Kruka v2.

Polecane posty

yy sory tak to ciągiem napisałem chodzi o to że nie kupiłem mapy górniczej doliny jak grałem pierwszy raz i chodziłem w kółko więc wpisałem cheata na runę do zamku żeby już się tam znaleźć i nie chodzić w kółko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga duży problem: Mam zadanie z tymi trzema kopalniami i wszystkie zaliczyłem, tylko mam pytanie: gdzie ten Diego??? W poradniku było że jest przed kopalnią a nie było tam nikogo... W kopalni były pełzacze(gdyby nie to że da się je zabic z odległości całego korytarza to bym nie mógł ich pokonac...) i pełzacz-wojownik, znalazłem ten list ale nadal nie mam zaliczonego zadania z ostatnią kopalnią i dodaję że jeszcze nie byłem u magów wody w portalu jeśli to ma jakieś znaczenie. Ale nie mogę znaleźc Diego...

EDIT: Zaraz poszukam. Eee... nie widac mapy... I nie grałem w jedynkę(niestety... chciałem poznac Śniącego xd)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga duży problem: Mam zadanie z tymi trzema kopalniami i wszystkie zaliczyłem, tylko mam pytanie: gdzie ten Diego??? W poradniku było że jest przed kopalnią a nie było tam nikogo... W kopalni były pełzacze(gdyby nie to że da się je zabic z odległości całego korytarza to bym nie mógł ich pokonac...) i pełzacz-wojownik, znalazłem ten list ale nadal nie mam zaliczonego zadania z ostatnią kopalnią i dodaję że jeszcze nie byłem u magów wody w portalu jeśli to ma jakieś znaczenie. Ale nie mogę znaleźc Diego...

tam gdzie w jedynce było wejście na terytorium orków (taka mała drewniana brama) trza przez nią przejść kawałek prosto i w lewo przed wejściem do tej jaskini przełęczy(co to było)będą leżeli martwi paladyni a w środku Diego będzie siedział

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widac mapy, a w ogóle przeczytajcie edit na górze...

EDIT: Taaak... Tylko skąd wziąc jedynkę? :/. A czy ta kotlinka to ci chodzi o to wejście do przełęczy??? To jeszcze nazywane w zapisach jako newworld(znaczy tam gdzie już mapa z Khorinis się wyświetla)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę do wszystkich, którzy piszą np."pogadałem z tym gościem co dalej?" itp. by tego nie robili. od tego jest poradnik w folderze z grą w zakładce MANUAL!!! Ale dziwi mnie fakt, że takie "kfiotki" się jeszcze trafiają lepsze użytkowanie tego tematu to mówienie o problemach np." podnosze tego kilofa i gra się sypie".

Nie wiem, (małe pytanko) czy wy dalej pytacie mamusi czy możesz zjeść zupę?? I czy nadal, eeeeeeeeeeee pytacie... no dobra nie mam teraz pomysłu... NIE ZAŚMIECAJCIE TEGO TEMATU RZECZAMI TAK MAŁO WAŻNYMI! A diego w tym wam pomoge, tak wejdź w katalogu w grze w manual do poradnika tam na str.19 jest mapa a na niej punkty diego to 16 i spróbuj tam dotrzeć. Dziękuję bardzo osobiście nie korzystałem w rzadnych gotikach z poradników

jednak rządnym poradnika do G3;forsaken gods ale mniejsza oto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam gorszy problem... Bo mam znaleźc zastępce dla Vatrasa żeby mi naprawili Oko Innosa tylko że żaden mag wody nie ma skłonności do takiego czegoś więc szukałem w poradniku... A w poradniku o zgrozo było napisane że Poszukiwacze w tym momencie to ŁATWY PRZECIWNIK, a poza tym że będą naprawiac oko w kręgu słońca czy jakoś tak ale ja tam nawet jednego Poszukiwacza nie mogę pokonac a co dopiero 2 jako obstawa i 3 przy kręgu... Ja się pytam jak ich pokonac? Mam 11 level(to dużo nie?). Mam 61 many(ale to już chyba mało...). Z użytecznych run mam leczenie lekkich ran, małą błyskawicę, ognistą strzałę, i lodowy pocisk(ten z drugiego kręgu) no i mam jakieś 15 PN do użycia chyba. Poszukiwacze zabijają mnie chyba 3 strzałami... a mam prawie 200 hp(dzięki kamiennym tabliczkom :D). Czarami nie ma poco w takim razie atakowac więc atakuję ich wręcz bo oni wtedy próbują atakowac czarami i im to nie wychodzi(mi też nie wychodzi z bliska co wkurza gdy atakuję pełzacze). I dodam że gram w to drugi raz właściwie, a za pierwszym razem nie wybrałem nawet profesji więc można powiedziec że gram w to pierwszy raz. I nie byłem za portalem u Magów wody i nie mam jak zdobyc ornamentów bo przy obu jest dużo poszukiwaczy. A i tak przy portalu w Khorinis jest tylko trzęsienie ziemi i nie ma ornamentu... Jeśli ta postac jest po prostu za słaba to raczej mi powiedzcie ale jeśli ma ona szanse jeszcze wygrac to raczej mi w tym pomóżcie. Aha i dziękuję za pomoc z Diego, bo nawet z poradnikiem nie mogłem go znaleźc(głupie nie?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 poziom to jednak trochę za mało jak na naprawę Oka Innosa. Najlepiej porób jakieś poboczne questy i poplącz się po lasach, żeby wbić jeszcze kilka poziomów i koniecznie idź przez portal Magów Wody, bez skończenia questów po drugiej stronie portalu i tak nie naprawisz amuletu, bo nie będzie zastępcy Vatrasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwacze to byli chyba też przed dodatkiem, przy Nocy kruka za wątek główny się wziąć należy raczej po przejściu dodatku (niby logika podpowaiada że ma być odwrotnie a jednak nie) wiele przeciwników dodatek podpompowuje, w tym poszukiwaczy. bez dodatku poszukiwacze to raczej kiepscy przeciwnicy, ale ja z nimi walczyłęm jak byłem już Paladynem z tego co pamietam i wykaszałem ich dwoma czarami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z kręgiem to widac mi się pomyliło. A u Lobarta przecież nic się nie pojawia tylko było trzęsienie ziemi... Po za tym teraz tam jest 3 Poszukiwaczy z przodu i jeden z tyłu i nie atakują mnie dopóki do nich nie podejdę ale z reguły ich Cavalorn atakuje ich, ale to nie zmienia faktu że nie ma tam ornamentu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja tam nawet jednego Poszukiwacza nie mogę pokonac a co dopiero 2 jako obstawa i 3 przy kręgu... Ja się pytam jak ich pokonac?

Ja to zrobiłem tak: po prostu wszystkich tych Poszukiwaczy olałem, wpadłem do kręgu, zakosiłem Oko i zwiałem... Co prawda ciężko jest ich przekonać, żeby oni olali ciebie, ale da się to obejść. Do tych, co stoją poza kręgiem, po prostu się nie zbliżaj, a jak już masz wejść do kręgu, wypij miksturę szybkości lub zjedz zębate ziele, gazem zabieraj oko i wynoś się z lasu, najlepiej w kierunku tych schodów nieco dalej, a potem wystarczy się gdziekolwiek teleportować. Jak ci się poszczęści, to wyjdziesz z tego spotkania z ponad połową życia.

Nawiasem mówiąc, to Noc Kruka zrobiła z Gothica mocno trudną grę. Szczególnie irytujący jest ten wzrost ceny nauki po podniesieniu atrybutu do pewnego poziomu. Gdyby nie pomoc

łowców smoków, to bym do tej pory Pandrodora nie wykończył, a teraz i tak sobie za Chiny z Pedrakhanem nie mogę poradzić.

Dałby ktoś może jakieś wskazówki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja po raz kolejny zaproponuje zwój przyzywania demona. :) W IV rozdziale do kupienia u Goraxa, w klasztorze. Są chyba 4 czy 5 sztuk. :)

A co do NK, to ja polecam najpierw zrobić zadania z dodatku a potem się wziąć za Górniczą Dolinę. W Jarkendarze jest mnóstwo xp do nabicia i IMO to nie jest tam aż tak trudno. Do tego przy grze wojownikiem zyskujemy świetny miecz i potem jest już z górki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz przyzwania demona doskonale sprawdza sie zmniejszenie potwora zastosowane na smoka. Walka staje się równie trudna co pokonanie pełzacza.

Jak się skończa zwoje przyzwania demona, to można przed walką poprzyzywać od groma szkieletów, i efekt będzie podobny. Smok zajmie się szkieletami, z których każdy z nich zajmie mu chwilę przed śmiercią, a Ty możesz spokojnie go ranić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dosc nietypowy problem z GII. Bezimienny przenika przez wszystkie przedmioty ktore sa uzywane przez jakakolwiek inna postac. Prosze, pomozcie bo bardzo chcialbym zagrac w ta czesc, ale ten problem jest dosc irytujacy i troche mnie zniecheca :)

Zalaczam screena ktory ilustruje moj problem

post-28140-1232793003_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...