Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie III

Czego raczej bym nie posłuchał?  

357 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Szumu lasu
      10
    • M?ota pneumatycznego
      40
    • Szczypa nawijaj?cego o kozakach i bia?ych skarpetkach
      20
    • Cardiego graj?cego na tamburynie
      21
    • Mitha robi?cego p?ukanie gard?a wod? fluwioglacjaln?
      12
    • Wojtusia odprawiaj?cego satanistyczne mantry
      31
    • Radia Maryja
      223


Polecane posty

No to czas na trzecią odsłonę. Jak zwykle posty zawierające tylko WYKONAWCĘ+UTWÓR będą wywalane, a powtarzające się przypadki nagradzane w oczywisty, aczkolwiek dość nieprzyjemny sposób. :)

WAŻNE: komentarze składające się jedynie z tekstów typu 'klasyka', 'miazga', 'kapitalne', 'rewelacja' czy 'poezja :twisted: ' bądź też wsadzanie kobył z tekstem piosenki będzie traktowane jako zawierające tylko wykonawcę+utwór. Sorry, no bonus. :) Jeśli już uprawiać statsiarstwo, to kontrolowane :)

Przewrotnie rozpocznę Samael - Exodus. Zdecydownie w mojej pierwszej dziesiątce kawałków wszechczasów :) Tym bardziej jestem ciekaw, czy na następnej płycie Samael będzie grał już rap, czy jeszcze nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech można by było zamknąć już na okrągłej 150 stronie ;]. Ale i tak miło, że grupa trzymająca władze utworzyła CTS III ;]

No ta - właśnie dowiedzialem sie że z sobotniego Monty Pythona nici (Mój kochany katolicki braciszek przeciwstawił sie ojcu - ojj ale sie działo , worek bluzgów ze strony braciszka :wink: )

Więc sadze, że ulubionym filmem brata nie jest Żywot Briana ;] :lol:

A zanim jeszcze oglądnę Pythonów w TV:

Monty Python - Always Look on the Bright Side of Life

Gdy będą mnie krzyżować będę to śpiewać :P

Świry....

EDIT: w ankiecie zaznaczyłem: "Radia Maryja"- jestem ateistą, i w sumie wolałbym już słuchać godzinami młota pneumatycznego, niż ww. radiostacji..(jednak niestety zaraz koło mojego domu znajduje się rozgłośnia RM i nic innego mi radio nie wychwytuje :/ )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercyfull Fate - The Oath

Nigdy wcześniej nie słyszałem o tym zespole, kumpel mi podrzucił jakiś ich kawałek... No i sobie słucham. Cóż to jest to nie wiem naprawdę :P

A co do ankiety to miałem dylemat między Szczypem a Mithem, ale postawiłęm na Szczypa. Sorry Mieciu :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terror - Always The Hard Way

Tak na dobry początek trzeciej odsłony ;). Poza tym sama płyta miecie. Hardcore w pełnym znaczeniu tego słowa czyli szybko, intensywnie i agresywnie. Nie znam co prawda albumu "Lowest of the Low", który podobno równie dobrze "miecie", ale póki co raduję się tym albumem. Kto nie słyszał - sporo traci 8).

PS. I skąd ja wiem, że zaraz wszyscy się rzucą do tego tematu żeby tylko zostawić tutaj sowje parę słów? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godsmack - Awake

Dopiero poznaję, ale już mi się bardzo spodobało :). Płyta ma moc.

Black Sabbath - Paranoid

To dopiero jest klasyka 8). A nie znać Paranoid i Iron Mana = wstyd, hańba, członkostwo w lprze. A płytka wchodzi bez problemu od pierwszego przesłuchania.

W ankiecie zaznaczyłem nasze kochane Radio Maryja. Bo tak :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, trzecia odsłona! O, i nadal tylko jedna strona (jutro będzie z siedem)! A więc jedziemy!

Iron Maiden - The Trooper

Iron Maiden - The Evil That Men Do

Iron Maiden - The Number Of The Beast

Jakoś tak ostatnio na starsze, klasyczne kawałki mnie wzięło, ale w końcu jest klasyka heavy w najlepszym możliwym wydaniu, więc czemu się dziwić?

Pozdry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Judas Priest - Painkiller

Gdzieś na necie wyczytałem, że Halford "wydziera się jak opętany kastrat"... no, coś w tym jest ale piosenka i tak jest genialna...

Takkkk Halford ma najlepszy głosik jaki słyszałem ^^

Black Sabbath - Paranoid

To dopiero jest klasyka 8). A nie znać Paranoid i Iron Mana = wstyd, hańba, członkostwo w lprze. A płytka wchodzi bez problemu od pierwszego przesłuchania.

Plyta bez 2 zdań jest najlepsza płytka BS, a ww. utwory najwybitniejszymi, jednak moja przygoda z BS zaczęła się od Seventh Star- i to ona jest mym ulubionym albumem(mimo, ze bez ozzy'ego :D ).

Pink Floyd- Money

Ja się wychowałem na tej piosence, na tym zespole i na takiej muzyce R/ ;] xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sentyment ścisnął... serduszko :) W ankiecie zaznaczyłam naturalnie Most Hardcore Rock Metal Station 66.6 fm... dlaczego? Bo:

Szum lasu - do przełknięcia, nie liczyłam ćwir-ćwirów.

Młot pneumatyczny - zawsze o te pół d... lepsze niż pieśni religijne.

Szczyp nawijający o kozakach i białych skarpetkach - ależ ja lubię, kiedy Wujek Szczypek opowiada bajki na dobranoc (skoro już ustaliliśmy, że z czytaniem nie jest dobrze...). Bajki Wuja Szczypa doskonale usypiają, a w przypadku skarpet można się już nie obudzić...

Cardi, grający na fortepianie - nooo... od tego momentu zostało mi jeszcze aż 8 żyć, nie będę się martwić na zapas...

Miczu, robiący płukanie gardła - może się nie udławi... może... wszak sh*t happens...

Wojtuś, odprawiający buddyjskie mantry - nie słyszałam, nie znam skali zagrożenia.

Soulfly - Back to the Primitive i Mulambo

...umba! xD Fajne, nic, tylko założyć przepaskę na biodra, wymazać się czymkolwiek barwiącym na paszczy, wystrugać włócznię z nogi od stołu i robi się swojsko... oto mój plan na dzisiejszą noc, okolice stolycy zostały ostrzeżone :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Judas Priest - Painkiller

Gdzieś na necie wyczytałem, że Halford "wydziera się jak opętany kastrat"... no, coś w tym jest ale piosenka i tak jest genialna...

Takkkk Halford ma najlepszy głosik jaki słyszałem ^^

Black Sabbath - Paranoid

To dopiero jest klasyka 8). A nie znać Paranoid i Iron Mana = wstyd, hańba, członkostwo w lprze. A płytka wchodzi bez problemu od pierwszego przesłuchania.

Plyta bez 2 zdań jest najlepsza płytka BS, a ww. utwory najwybitniejszymi, jednak moja przygoda z BS zaczęła się od Seventh Star- i to ona jest mym ulubionym albumem(mimo, ze bez ozzy'ego :D ).

Nie znasz się ( głos Halforda i płytka BS )

Cradle Of Filth - Absinthe With Faust

Genialny utworek z 2 ( co do ''najlepszości'') płyty zespołu 8)

Co WY chcecie od głosu Daniego??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łohohoho, no proszę! CTS 3! Jeśli chodzi zaś o dzisiejszego Pythona (znaczy ze środy, ale dzisiaj powtórka była) to najlepszy był Johan (...) z Ulm :rotfl:

Iron Maiden - Dream Of Mirrors

Bezwzględnie mój ulubiony utwór na BNW. Możecie mi wciskać do woli kit, że The Mercenary jest lepsze, i tak wam nie uwierzę 8)

W ankiecie zaznaczyłem... No kurczę, jakby to żeby nie podpaść modkowi... No to zrobię jak Yen :wink:

Szum lasu :arrow: No w sumie toto jest nudne, ale jednak nie to...

Młot pneumatyczny :arrow: Wolałbym to od Nightwisha...

Szczyp nawijający o kozakach i białych skarpetkach :arrow: ermmmm... to się da przeżyć...

Cardi grający na fortepianie :arrow: no dobra... przyznam się... to ja zaznaczyłem (nie bij!!! AŁA!!! no mówię nie bij!!!)

Mith robiący płukanie gardła :arrow: hmmm... prawie jak growl???

Wojtuś odprawiający buddyjskie mantry :arrow: no cóż...

Radio Maryja :arrow: najdłużej zdarzyło mi się 30 sekund. Później mózg mi się zresetował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megumi Hayashibara - Northern Lights

Disturbed - Land of confusion

Niektóre piosenki Savage Circus

Ja mam tak, że różne piosenki poznaję najpierw poprzez oglądanie klipów. Potem, gdy stwierdzę, że taka, a taka piosenka mi się podoba, to przerabiam ją sobie na mp3. i słucham do znudzenia. Ww piosenki to zaledwie kilka z moich ostatnich typów. Po prostu mam coś takiego, że nie potrafię słuchać tylko jednego typu muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz słucham:

Tylko nie bijcie mnie za to - ot raz na ruski rok tego posłucham i powiem wam, że jest przyjemnie. Może też się skusicie? :D

Tutaj teledysk

A zaraz po tym SoulFly z Brazylii, który zauroczył mnie ponownie, tym razem płytą Dark Ages.

Dziękuje za wysłuchanie, i tak oto tym sposobem mam zaliczonego posta na pierwszej stronie, trzeciej już odsłony tematu Czego teraz słuchasz? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz słucham:

Tylko nie bijcie mnie za to - ot raz na ruski rok tego posłucham i powiem wam, że jest przyjemnie. Może też się skusicie? :D

Czy się skuszę? Jasne! Co jak co, ale Happysad jest zespołem, którego muzykę chętnie słucham. A w dodatku wczoraj w naszej mieścinie był ich koncert! Rzadko w mej pięknej wiosce grają jakąś przyzwoitą nutę, jak to się umcykowo mówi, więc nie omieszkałem ruszyć w tany :).

Moonspell - Alma Mater

Nie wiem, co jest tak wspaniałego w tym utworze, ale to "coś" bardzo mi się podoba. Wokal najwyższych lotów, podobnie reszta. Aż nie potrafię sobie wyobrazić, żeby ktoś tego nie znał ;).

EDIT:

W ankiecie zaznaczyłem opcję z Szczypem :D. Chyba bym się pociął, słuchając wywodów na temat kozaczków i białych skarpetek (pewnie jeszcze chodzi o te, które kończą się, zaczynają(?) ponieżej kostki XD), jakie padałyby z ust jakiegokolwiek przedstawiciela płci brzydkiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ankiecie zaznaczyłem: "Radia Maryja"- jestem ateistą, i w sumie wolałbym już słuchać godzinami młota pneumatycznego, niż ww. radiostacji..(jednak niestety zaraz koło mojego domu znajduje się rozgłośnia RM i nic innego mi radio nie wychwytuje :/ )

Wiesz co ivo , taki zaszczyt a ty bluźnisz - A fe! xD Raduj się że mozesz cieszyć się tym radiem cały dzień xD ale nam sie liberał trafił...ciekawe co by jeszcze chciał..

Wczorajszego Pythona jednak obejrzałem - "przemytnik" ;)

A u mnie..

H-Block X - I've Got The Power

Chyba najlepsza wersja jaką słyszałem ;)

Ostatnio zakupiłem też sobie (jako Hardcorowy fan Erki)

Rammstein - Rosenrot

Powiem tak - Może nie najlepsze , ale posłuchać się da ;) Jak dla mnie -

5- / 6 ;) Takie kawałki jak "Wo Bist du" , tytułowy "Rosenrot" czy "Mann Gegen Mann" naprawdę wpadają w ucho ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rammstein - Rosenrot

Powiem tak - Może nie najlepsze , ale posłuchać się da ;) Jak dla mnie -

5- / 6 ;) Takie kawałki jak "Wo Bist du" , tytułowy "Rosenrot" czy "Mann Gegen Mann" naprawdę wpadają w ucho ;)

Hmmm, słyszałeś może wcześniejsze dokonania tej grupy? Jak dla mnie ich najnowsza płytka jest najgorsza i nie ma startu do starszych krążków :). Od biedy może być "Spring", ale reszta jakoś odbiega od wysokiego poziomu Rammków.

Wydaje mi się też, że w przypadku teledysku do "Mann..." ktoś z leczka przesadził :). Oczywiście, mamy szokować i te sprawy, ale człowiekowi, odpowiedzialnemu, za ogólny wygląd teledysku, pomysły się chyba skończyły. Albo Niemcy już się wypalili, albo zaliczyli, hopefully, jedyną wtopę. Oby kolejne albumy były na poziomie, do którego jesteśmy już przyzwyczajeni.

Moonspell - A Walk On The Darkside

Kolejny świetny kawałek. Facet ma naprawdę dobry głos, który IMO o niebo podnosi ogólną klasyfikację zespołu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, słyszałeś może wcześniejsze dokonania tej grupy?

Oczywiście - Do płytki Mutter Rosenrot nie umywa się , do reise reise tak troszkę , do Sensuchta tak samo jak do Mutter ;).Ale mimo to jest to całkiem dobry kawałek muzyki ;).Tak samo było z moim królem i panem - Snoop Doggiem. Płytka "Rythm & Gangsta".Wiara zarzucala mu że już nie gra gangsta muzy , że be , że fe , że R&B - ale mimo wszystko była to świetna płytka - trudno zaprzeczyć ;)

A u mnie..

Sepultura - Ratamahatta

Wstęp jakoś mi sie z "Lost"-ami kojarzy ;) ciekawe czemu..xD. Sam kawałek świetny , zwłaszcza wokal ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Maiden - Dream Of Mirrors

Bezwzględnie mój ulubiony utwór na BNW. Możecie mi wciskać do woli kit, że The Mercenary jest lepsze, i tak wam nie uwierzę 8)

Szczerze mówiac nigdy nie uznawałem The Mercenary za wyjątkowy kawałek... owszem świetny utwór, ale nie wybitny... ja osobiście wolę

Iron Maiden - Brave New World (track), The Fallen Angel i The Nomad

Trzy ultra zmiatacze 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Sabbath - Paranoid

Majstersztyk muzyczny ;]

Wiesz co Ivo (to jest imię więc piszę się z dużej litery led ;]), taki zaszczyt a ty bluźnisz - A fe! xD (tjaaa jasne nie ma nic lepszego niż mieszkać 5 m od kościoła, na osiedlu gdzie życie zamiera po 20 a w soboty, niedziele budzą cię dzwony o 7...)Raduj się że mozesz cieszyć się tym radiem cały dzień xD(jak już napisałem wolałbym słuchać mota pneumatycznego :D ) ale nam sie liberał trafił...ciekawe co by jeszcze chciał.. (pospać w niedziele do 9..)
Wczorajszego Pythona jednak obejrzałem - "przemytnik" :wink:

Eeeee tam Johann Gambolputty de von Ausfern-schplenden-schlitter-crasscrenbon-fried-digger-dangle-dungle-burstein- von-knacker-thrasher-apple-banger-horowitz-ticolensic-grander-knotty-spelltinkle-grandlich-grumblemeyer- spelterwasser-kürstlich-himbleeisen-bahnwagen-gutenabend-bitte-eine-nürnburger-bratwustle-gerspurten-mit- zweimache-luber-hundsfut-gumberaber-shönendanker-kalbsfleisch-mittler-raucher von Hautkopft z Ulm był lepszy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...