Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

CDA LoL - Dyskusje o turnieju

Polecane posty

Mój team też raczej będzie miał problem z zagraniem kwalifikacji w następny weekend 'cmentarny', nie lepiej ma się sytuacja z dniami poniedziałek-piątek ogólnie, no ale jak już trzeba będzie to postaramy się w te dni w godzinach około 19-20 zagrać. Ale gdyby dało się ten turniej przełożyć na 5-6 listopada to było świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz 30 w tym temacie napiszę:

Wszelkie zmiany jednego lub dwóch zawodników proszę podawać na PW wraz z linkiem do zgłoszenia (trzeba kliknąć na numer posta, a forum zrobi wam bezpośredni link). Zmiany większej liczby niż dwie osoby mogą oznaczać spadek do drugiego kwalifikatora lub na listę rezerwową. Napisałem to po raz ostatni, wszelkie kolejne pytania będą ignorowane!

Dziś lub jutro pojawi się temat z przydziałem drużyn do grup, a krótko później dla każdej grupy osobny temat. W tym temacie trzeba będzie potwierdzić swoją obecność do najbliższego czwartku, potem drużyny będą zastępowane rezerwowymi! Temat ten będzie również służył do umieszczania wyników.

Organizacja meczów leży w gestii kapitanów drużyn. Ich zadaniem jest skontaktowanie się ze sobą, następnie jeden tworzy custom game w trybie blind pick i zaprasza kapitana drużyny przeciwnej. Później obaj kapitanowie zapraszają swoje drużyny i w chacie przedmeczowym wybierają teamy - jedna druzyna wybiera stronę (góra lub dół), druga ma pierwszy ban i pierwszy pick. Kapitanowie na zmianę podają swoje bany, każdy team ma 3. Wreszcie kapitanowie na zmianę podają picki - pierwszy wybiera jednego champa, drugi dwóch, pierwszy dwóch itd. aż będą pięcioosobowe teamy. Wreszcie ktoś pisze w czacie:

<Nazwa drużyny>: Champ1, Champ2, Champ3...

<Nazwa drużyny>: Champ1...

...i robi screena. Potem ten screen, jak i screen pomeczowy należy umieścić w temacie swojej grupy jako potwierdzenie rozegrania meczu, wyniku oraz, że nikt nie oszukiwał z championami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później obaj kapitanowie zapraszają swoje drużyny i w chacie przedmeczowym wybierają teamy - jedna druzyna wybiera stronę (góra lub dół), druga ma pierwszy ban i pierwszy pick. Kapitanowie na zmianę podają swoje bany, każdy team ma 3. Wreszcie kapitanowie na zmianę podają picki - pierwszy wybiera jednego champa, drugi dwóch, pierwszy dwóch itd. aż będą pięcioosobowe teamy.

Właśnie sprawdziłem, że w customach można już wybierać i banować postacie w drafcie. Czy nie byłoby to usprawnienie przedmeczowe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do punktu 3.2 regulaminu. Ile trwa pierwszy, kwalifikacyjny tydzień turniejowy? Są to tylko 2 dni (sobota - niedziela), czy też mecze można zagrać w czwartek, piątek bądź ostatecznie poniedziałek i wtorek (oczywiście za zgodą organizatorów i drużyn przeciwnych)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... Wejdź do subforum "Turniej League of Legends Cd-Action" i przyjrzyj się uważnie, co znajduje się na samej górze, zaraz pod logo i menu. Jeśli będzie patrzył się w ten punkt przez 30 sekund, a potem powoli zaczniesz zbliżać twarz do monitora subfora powinny się pojawić. Taka fajna iluzja optyczna, wypróbuj ją ;)

Co do kolejności grania meczów to ustalają to między sobą kapitanowie drużyn ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość, aby jeden z członków mojego teamu zagrał na koncie o innej nazwie niż go zapisałem? Bez żadnej zapowiedzi przeniósł się na west server i teraz mamy tak naprawdę 4 graczy. Mówił, że znajdzie konto zastępcze, tylko nie wiem, czy będzie mógł na nim wziąć udział w turnieju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...