Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

CDA LoL - Dyskusje o turnieju

Polecane posty

To samo pytanie co w komentarzach- nie można tych meczy zagrać w jeden dzień (jak Go4LoL) ew. rozłożyć na dwa, tylko bawić się w cotygodniowe mecze ? Przecież przez ten czas połowa drużyn się rozpadnie albo się rozmyśli zresztą wydaje mi się że znalezienie jednego wolnego weekendu jest prostsze niż rozkład na kolejne 1,5 miecha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczących tego turnieju. Gram z kolegami na serwerze zachodnim i aby wziąść udział w turnieju musielibyśmy tworzyć nowe konta. I w związku z tym kilka pytań:

1. Czy ew. wygrana byłaby przyznawana na te konta czy na te na east?

2. Czy na czas rozgrywki będą udostępnione wszystkie chempiony (trochę trudno byłoby wybrać dobry 5 osobowy skład mając tylko 7 postaci do wyboru (3 są banowane przez przeciwników)

Myślałem, że będę miał więcej pytań...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo pytanie co w komentarzach- nie można tych meczy zagrać w jeden dzień (jak Go4LoL) ew. rozłożyć na dwa, tylko bawić się w cotygodniowe mecze ? Przecież przez ten czas połowa drużyn się rozpadnie albo się rozmyśli zresztą wydaje mi się że znalezienie jednego wolnego weekendu jest prostsze niż rozkład na kolejne 1,5 miecha.

To, bardzo to. Z doświadczenia mi wiadomo, że rozegranie czegoś takiego w jednej, maks dwóch transzach daje większe szanse na skuteczne rozegranie - a nie, rodem EGU, EMS VIII z ESLa czy WCG bawienie się w walkowery co tydzień "bo już nam się nie chce grać", "bo drużyna się rozpadła", bla, bla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vicoold - Niestety współpraca ze strony Riotu ogranicza się do wrzucenia paru nagród do wora, co oznacza, że trzeba grać na "swoim" koncie. Nie będzie dostępu do wszystkich champów i run. Z drugiej strony w dwa tygodnie można spokojnie dobić do 20 poziomu i zebrać dość IPków żeby kupić po trzech champów na głowę i jeden zestaw run do konkretnej roli.

Cors, Mataha - Kto z was jest w stanie zagrać ok 18 meczy, z czego każdy będzie trwał 30-40 minut (albo i ponad godzinę) w ciągu dwóch dni? Planujemy rozłożyć całe rozgrywki na trzy-cztery weekendy właśnie w celu nie przemęczania uczestników. Chcemy dać wam też odrobinę czasu na życie poza grą.

Krax - tak. Podajesz summoner name rejestrując drużynę (czyli wyświetlana nazwa konta w LoLu)

Ponadto zauważyłem już drużyny z większą liczbą osób niż 6... Nagrody są przewidziane dla maksymalnie 6 osób i taki jest "oficjalny" rozmiar teamu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile chwile planujecie 64 drużyny i 18 GIER ? Albo macie jakąś rumuńską drabinkę albo planujecie każdą grę jako Best of Three co jest całkowitą głupotą bo bo3 powinno występować w finałach i ew. w półfinałach (bo nie oszukujmy się, większość tych gier będzie zapewne st0mpami jednej z drużyn i granie 2-3 takich gier jest męczące). Go4LoL co tydzień ma ok. ~256 drużyn i są w stanie wyrobić się w jedną niedziele, a wy rozkładacie 64 teamy na 1,5 miecha ? Huh ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cors - czytaj regulamin to raz. Best-of-3 zaczynają się od najlepszej 16. Go4LoL gra na 256 drużyn ale w systemie pojedynczej eliminacji i wszystkie mecze bo1, co oznacz równo 7 gier do rozegrania. My gramy podwójną eliminację i o wszystkie nagrody walka będzie bo3. Go4LoL rozgrywany jest co tydzień więc muszą to być szybkie turnieje. Turniej CDA jest jeden i nie mamy planów na kolejny, więc chcemy żeby to była poważna rozgrywka. Jeśli nie podoba ci się formuła to przecież nie musisz grać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, jeżeli drużyny takie jak GBT czy załóżmy FX chciałby wystartować? To oczywiste,że wygrałyby z zamkniętymi oczami, ale czy ja wiem czy opłaca się im startować? Wole się upewnić.

To chyba oczywiste, że się mogą zgłosić.

BTW. Jeżeli załóżmy, że zajmiemy premiowane miejsce w tym turnieju, to będzie możliwość przelania nagród na EU West?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jestem w szoku, właśnie zamknąłem temat do zgłoszeń, ponieważ zarejestrowały się już ponad 64 drużyny. Zgodnie z regulaminem, kto pierwszy ten lepszy, ostateczną listę i drzewko turniejowe opublikujemy za kilka dni.

Co do pytań:

- gdyby jakiś pro team się zarejestrował to czemu mielibyśmy im zabronić udziału? Oni jednak chyba wolą grać Go4LoL ;)

- wszystkie mecze rozgrywane są na EUNE, nie wyobrażam sobie w jaki sposób jedna drużyna miałaby wystawić zawodników z EUW...

- Nie wiem czy będzie możliwość przerzucenia nagród na inne konto ani w jaki sposó będą wypłacane (niewykluczone, że w postaci kodów promocyjnych). Postaram się jak najszybciej dowiedzieć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, turniej był zaplanowany na 64 drużyny. Skoro zainteresowanie jest tak gigantyczne to być może (ale nic nie obiecuję, to takie moje gdybanie!) uda się w przyszłości zorganizować jeszcze większe rozgrywki. Wszystko zależy głównie od sponsorów nagród ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem przed meczem następuje "draft" czyli kapitanowie najpierw banują (odrzucają) kilku championów z puli, a następnie wybierają (pick) z pozostałych piątkę dla swojej drużyny. Kto kim zagra jest potem ustalane wewnętrznie, ale próby oszustwa (zadeklarowanie, że będzie sie grało jednym champem, a potem wybór innego) skończą się dyskwalifikacją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...