Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

CDA LoL - Szukam gracza/drużyny

Polecane posty

Witam,

Szukam drużyny, najlepiej ludzi którzy mniej więcej ogarniają grę, lvl 30 + kontakt na micro.

Postacie, które wg. mnie znam dość dobrze: Annie, Ashe, Brand, Gangplank (jungla/solotop), Miss Fortune, Signed (solotop), Soraka, Taric, Veigar, Warwick (raczej jugnla).

Postacie które mam (poza wymienionymi wyżej): Alistar, Amumu, Anivia, Blitzcrank, Kayle, Malzahar, Master Yi, Nasus, Shaco, Tristana, Xin Zhao.

Nick: Pitur

Lvl: 30

Rozegranych normali ok. 500 - 300 wygranych, 250 przegranych. Rankingowe wygrane 14, przegrane 9, elo 1415.

Kontakt: PW lub w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam drużyny, która w pewnym stopniu ogarnia grę i wie, że liczy się praca zespołowa :)

Mam różne postaci np. Twitch, Amumu, Singed, Teemo, Nunu, Annie (oczywiście jest ich dużo więcej)

Jestem w stanie grać na niemal każdej pozycji.

Mam mikrofon.

Moja Nazwa: lawojtekPL

Nie mam 30 poziomu gdyż wcześniej posiadałem konto na Amerykańskim serwerze i teraz gram już TYLKO na Europejskim.

Proszę o kontakt na PW :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , poszukuję drużyny

Summoner Name : TheBukszpan

LvL : 30

Mam doświadczenie z : Akali , Fiddle , Jax , Kayle , Lux , Master Yi (dawno nie grałem) , Nasus , Nocturne , Poppy , Shen , Talon , Teemo , Tryndamere , Vladimir

Szukam drużyny , która będzie potrafić grać drużynowo , najlepiej pisać do mnie na Email : Daniel@uznam.net.pl , lub w grze lub na pw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...