Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Turniej L4D2 - temat oficjalny

Polecane posty

Co do meczu z Bat, to wydaję mi się, że jest to trochę bez sensu, bo nie dość, że musieliśmy czekać na przeciwników, przez co spóźniliśmy się na kolejny mecz i grożono nam walkowerem, to później my nie mając zawodnika w rezerwie graliśmy we trzech z drużyną WW, bo skoro ktoś z poza turnieju nie jest zapisany, to nie powinnyśmy go zapraszać do gry, chcąc zagrać fair play, gdyż drużyna przeciwna nie zgodziła się, abyśmy wzięli jakiegoś zawodnika z poza turnieju. My nawet poszliśmy na rękę drużynie Bat i pozwoliliśmy im wziąć jakiegoś zmiennika, pod warunkiem, że jeśli pojawi się któryś z członków ich drużyny, to wejdzie on w trakcie meczu. No i stało się. Zawodnik się pojawił, ale nie został zmieniony. Jednak ten turniej to tylko zabawa, więc dla mnie to bez znaczenia i nie mam problemu z wygraną, jednak zawodnicy Bat już mogli zmienić tego zawodnika i nie byłoby problemu. Chciałem tu tylko opisać to zdarzenie organizatorowi. Pozdrawiam! :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu z Bat, to wydaję mi się, że jest to trochę bez sensu, bo nie dość, że musieliśmy czekać na przeciwników, przez co spóźniliśmy się na kolejny mecz i grożono nam walkowerem, to później my nie mając zawodnika w rezerwie graliśmy we trzech z drużyną WW, bo skoro ktoś z poza turnieju nie jest zapisany, to nie powinnyśmy go zapraszać do gry, chcąc zagrać fair play, gdyż drużyna przeciwna nie zgodziła się, abyśmy wzięli jakiegoś zawodnika z poza turnieju. My nawet poszliśmy na rękę drużynie Bat i pozwoliliśmy im wziąć jakiegoś zmiennika, pod warunkiem, że jeśli pojawi się któryś z członków ich drużyny, to wejdzie on w trakcie meczu. No i stało się. Zawodnik się pojawił, ale nie został zmieniony. Jednak ten turniej to tylko zabawa, więc dla mnie to bez znaczenia i nie mam problemu z wygraną, jednak zawodnicy Bat już mogli zmienić tego zawodnika i nie byłoby problemu. Chciałem tu tylko opisać to zdarzenie organizatorowi. Pozdrawiam! :smile:

Owszem, majster pojawił się na steamie na minutkę. Poprosiłem go wtedy żeby wszedł do lefta, on wszedł i sprawdził ping. Okazało się że jego ping wynosi min.300, dlatego też problemy techniczne uniemożliwiły mu grę.

Czy to jest tak ciężko zrozumieć że majster nie miał jak grać ? A to że propeth się nie zgodził na zmiennika to już nie moja wina. Ja nic więcej do powiedzenia w tym temacie nie mam i jest on dla mnie zamknięty

A tutaj sami sobie odpowiedzieliscie:

Mhm, to nie mógł poczekać aż będzie mieć normalny ping i dlaczego u nas nie sprawdził sobie pingu

nie dość, że musieliśmy czekać na przeciwników, przez co spóźniliśmy się na kolejny mecz i grożono nam walkowerem,
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ UP chyba WH :D

Miejsce, Nazwa, Liczba spotkań, wygrane-przegrane, bilans, +/-

1. Witch Killers 5 4-1 14565-9369 +5196

2. Baton mówi że nas2biją 5 4-1 14633-11715 +2918

3. Wungiel Warriors 5 3-2 13257-10898 +2359

4. Knights of Abyss 5 1-4 10483-13773 -3290

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela końcowa(dane z poprzednich postów, możliwie ostatnich)

1. Witch Killers 6 5-1 17665-11174 +6491

2. Baton mówi że nas2biją 6 5-1 17902-13458 +4444

3. Wungiel Warriors 7 3-4 16805-17267 -462

4. Knights of Abyss 5 1-4 10483-13773 -3290

5. Hentai Survivors 4 0-4 5271-12454 -7183

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ przewaga w punktach nie jest jakaś kosmiczna uważam, że sprawa pierwszego miejsca powinna zostać ustalona przez ostatni mecz :D

Finał: Witch Killers vs Baton mówi że nas2biją

Co do tabelki i zespołów w niej uwzględnionych - obojętnie... ;)

PS. Najpewniej nie będzie następnego razu. Na pewno nie w tej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...