• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Dyskusje o Grach   22.03.2016

W dziale Dyskusje o Grach obowiązuje przede wszystkim specjalny regulamin działu - KLIK. Nadrzędny jest oczywiście regulamin forum oraz netykieta. Zapraszamy do dyskusji
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
Gość Razomak

Dark Souls (seria)

4231 postów w tym temacie

Jak chcesz się sprawdzić to tarcza do parowania, sztylet i jakiś byle mieczyk na bossów ;)

6 godzin temu, Shael napisał:

BTW ulepszanie broni bossów jest wkurzające, ciężko się zbiera te łuski jak by się chciało parę broni mieć +5 na jednej grze

Marudzisz :P Zdobywasz prochy... marzyciela bodajże, a potem 20k za jedną łuskę. A co do tych 20k:

ubierz wszystko co zwiększa zysk $$$ i polecam Anor Londo i trzech silver knightów zaraz za windą - sparować i instakill. Sam nigdy nie musiałem farmić, ale czasem nie znajdowało mi gry toteż biłem ich.... i stosunek kasy do wysiłku jest szalony. Zaraz masz tyle łusek ile chcesz.

Problem jest za to ze sztabami tytanitu, ale można zrobić backup zapisów, poulepszać bronie i dać znajomemu, wczytać backup, odebrać broń (on też może backup - obaj dostaniecie bronie na +5/+10 a nic nie stracicie) i masz ekwipunek jaki tylko chcesz.

0

Może trochę :P . Ja farmiłem tych na schodach prowadzących do Pontyfika, 2 zwykłych i jeden z czerwonymi oczyma. Bez parowania, też są łatwi dość.

Nawet nie wiedziałem, że można przedmioty oddawać :D

0

Miał ktoś problem z Sirris? Spotkałem ją w Kapliczce, potem oddałem prochy marzyciela, znów z nią pogadałem dostałem od niej gest, i teraz jej znak przyzwania powinien się pojawić na moście przed Mroźną Doliną (tam gdzie ta bestia, którą zabiłem). Ale się nie pojawia, próbowałem podróżować, zabiłem kilku bossów, odpoczywałem przy ognisku i nic

0

Zakładałeś może znak przymierza Fingers of Rosaria? Ewentualnie zdawałeś języki dla Fingers lub kręgi dla Moundmakers? Sirris za tym nie przepada i mogła sobie pójść.

0

Nie, nawet nie byłem przy ich ognisku jeszcze

0

Wkurzyłem się, poszedłem dalej do Mroźnej doliny, pozwiedzałem trochę, bez zabicia bossa, wróciłem i już był znak :P 

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.