Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2011

Polecane posty

No i dobrze, ja się bardzo cieszę z Supreme Commander, bo moja wersja z Biedronki za dychę niestety jest uszkodzona i nie byłem w stanie jej zainstalować na żadnym komputerze, a bardzo chcę w to zagrać. O to chodzi, CDA! Czekamy na najmocniejszego pełniaka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, ja się bardzo cieszę z Supreme Commander, bo moja wersja z Biedronki za dychę niestety jest uszkodzona i nie byłem w stanie jej zainstalować na żadnym komputerze, a bardzo chcę w to zagrać. O to chodzi, CDA! Czekamy na najmocniejszego pełniaka!

No i doczekałeś się. A reklamowałeś uszkodzoną grę?. Mając oczywiście dowód zakupu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak trudny jest Supreme Commandera? Pytam gdyż z tego co wiem podpada on pod gre dla masochistów.

Trudniejszy od StarCrafta, łatwiejszy niż Europa Universalis :]

Gra nie jest prosta, ale ma sporo ułatwień działających na korzyść gracza.

Osobiście polecam, bo daje sporo satysfakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, numeru nie kupię, bo dla samego SC mi się nie opłaca, SL mam, a gry typu Tom Clancys....Kompletnie mnie nie ruszają;) Ale uważam że ci którzy nie mają żadnej z tych goer powinni kupić bo dwa pierwsze pełniaki są tego warte. Zwłaszcza Still Life który jest jedna z najwybitniejszych przygodówek w historii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FPS taktyczny - nie moje gusta, taktyki w shooterach nie trawię (poza najnowszym Deus Exem);

RTS - OK, ale SC to raczej nie moje klimaty; Z dobrych RTSów lubię tylko serie AoE, WarCraft i StarCraft. Ostatecznie C&C RA.

Przygodówka - na tym polu w ciągu ostatnich lat zdołało mnie przekonać zaledwie kilka tytułów (w tym kapitalne Machinarium), więc podziękuję.

Wychodzi więc na to, że same gry są niezgorsze, ale po prostu nie trafiły w moje gusta, a szkoda. Po stokroć żałuję, że nigdy nie będzie pisma w wersji bez płyt, bo kupowałbym prawie każdy numer poza sezonem ogórkowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...