Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2011

Polecane posty

Kupiliście mnie już pierwszym pełniakiem (co prawda grałem bo pożyczyłem, a teraz będę miał własne :)). SupCom już całkiem miażdży. Love! :) Miałem nadzieję, że kiedyś pojawi się na coverze, no i masz! Teraz czekam tylko na World in Conflict i jestem ustawiony. :)

Co jak co, ale wy to jednak umiecie zrobić człowiekowi dobrze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie przygodówek nigdy dosyć, przy czym, w zasadzie moja siostra w nie gra, a ja spoglądam znad ramienia, bo zazwyczaj w tym czasie będę robić co innego.

Więc tak dobra gra, jaką jest niewątpliwie Still Life, na pewno zagości na HDD lapka.

A co do SupCom'a - bez dodatku :/ - no niby zaraz się odezwą redaktorzy, ze wybrzydzamy, ale trochę szkoda, zwłaszcza że ten sporo dodaje (choć i bez niego podstawka się broni i jest wykwintnym daniem dla fanów strategii).

Ja w te dwie gry nie zagram, wybaczcie, drugie przejście Wiedźmina 2 mnie czeka :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że to nie zależy od Nas, ale mogłaby się skończyć na pewien okres czasu Era Przygodówek, bo już jest ich przesyt :happy:

A ja osobiście chętnie zobaczyłbym jeszcze kontynuację Still Life i kolejne części Black Mirror. Nie wspominając już o grach z Holmesem. Interesują mnie zwłaszcza części z Kubą Rozpruwaczem i Zewem Cthuhlu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zacząłem ,,męczyć" dwie części Syberii więc Still Life poczeka sobie spokojnie na półce na swoją kolej. Za to SC to dla mnie wielkie zaskoczenie i z radością zainstaluje i pogram (w końcu to spadkobierca TA!). Czekam cierpliwie na głównego pełniaka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki zacne

-Still life, pomimo tego że średni lubię przygodówki to ten wydaje się ciekawy rozwiązywanie zabójstw itp.

-Supreme Commander PL chętnie w to zagram, lubię RTS

W poprzednim numerze żadna gra mi się nie podobała, ale w tym numerze już pierwsze 2 pełniaki są ciekawe i dają nadzieje na mocnego głównego pełniaka ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie tego typu gier, The Tiny Bang Story było świetne. Chętnie zagrałbym w podobne gry.

Nie lubie tego typu gier, The Tiny Bang Story było świetne. Chętnie zagrałbym w podobne gry.

Nie lubie tego typu gier, The Tiny Bang Story było świetne. Chętnie zagrałbym w podobne gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybornie! W Supreme Commandera chciałem zagrać już dawno temu, ale nie miałem okazji. Poza tym dawno nie było naprawdę porządnego RTS'a. Co do Still Life - brutalna czy nie - przygodówki mnie nie interesują. Co do głównego dania... Lost Planet? F.E.A.R.? Dark Void? Zobaczymy :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supreme Commander + dodatek mam z Ekstra Klasyki bodajże 20zł dałem, gra w porządku polecam każdemu miłośnikowi strategii :) Kampania nie wywołała u mnie szczególnego zachwytu aczkolwiek przeszedłem cała, można by było dorzucić dodatek ale to nie ja wybieram pełniaki :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...