Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shlizer

Company of Heroes

Polecane posty

Nie jest to żaden błąd, tylko sposób weryfikacji oryginalności twojej gry. Musisz zalogować się na swoje konto poprzez siec, a gdy to jest niemożliwe włoży do napędy płytę z grą by przejść do głównego menu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem dotyczący gry Company of Heroes.

Chodzi o to że jeśli chcesz grać przez Relic online (internet) z kolega to musisz sciągnąć patcha o wielkosci okolo 1800 mb.

Wszystko dla tego że panowie z thq wymyslili sobie cos takiego ze ich samodzielny dodatek do gry czyli oposing fronts bedzie kompatybilny z oryginalna gra

hehe też mnie to wkurza bo żeby sobie zagrać w multi to trzeba targac prawie 2 GB buuhahah co za bezsens ...jeszcze to póżniej nie działa jak powinno :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to żaden błąd, tylko sposób weryfikacji oryginalności twojej gry. Musisz zalogować się na swoje konto poprzez siec, a gdy to jest niemożliwe włoży do napędy płytę z grą by przejść do głównego menu.

Co za &%*@^%#*@% bezsens :| nie mam zamiaru grać w multi a muszę ściągnąć bóg jeden wie ile mega tych &%*@^$( paczy bo nie ma innego sposobu, odłączenie wtyczki od netu pomaga ale:

1. Nie mam zamiaru robić tego za każdym razem gdy gram w CoH.

2. Jestem właśnie w trakcie ściągania 2 gigowego dema :/ nie mogę teraz przerwać bo cały plik pójdzie w *%Y&@(%^.

Help...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakim patchu Ty mówisz ......nie trzeba sciągać żadnego patcha żeby grac w singla ????

Jesli chce sie zagrac w podstawkę i to w trybie single, to da sie grac BEZ insatalcji patcha. Natomiast jezeli chodzi o dodatek to tak dobrze juz nie ma, czyli nawet chcąc pograc tylko i wylacznie w pojedynke nalezy miec "soaczowaną" wersję gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakim patchu Ty mówisz ......nie trzeba sciągać żadnego patcha żeby grac w singla ????

Jesli chce sie zagrac w podstawkę i to w trybie single, to da sie grac BEZ insatalcji patcha. Natomiast jezeli chodzi o dodatek to tak dobrze juz nie ma, czyli nawet chcąc pograc tylko i wylacznie w pojedynke nalezy miec "soaczowaną" wersję gry.

Schaise :P no dobra, szczerze mówiąc zapomniałem już o całej sprawie tyle że pojawia się pewien problem.

Ściągnąłem pacza 103 megowego i... nie ma jak go zainstalować (coś w nim nie trybi :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w CoH-a od czasu kiedy zakupiłem kartę graficzną (dodawali do 8800GT), odpaliłem, spox gierka, doszedłem do 9 misji (dobrze, że widziałem tu gdzieś sava do ściągnięcia:D), po pewnym czasie chciałem zagrać w multi. Ściągnąłem patcha (10mb około). Kazali mi przeinstalować grę! Nie mogłem znaleźć płytki (żeby zainstalować znów). Kolejny tydzień:/ W końcu znalazłem. Włączam multi, jestem happy, a ci mi każą instalować tego patcha 1800MB. Niestety, mam mało miejsca na dysku C,a tam mi się zapisuje, muszę robić miejsce, nie chce mi się, kolejny tydzień. Ściągnąłem. Ale mi wypadło, że stracili połączenie z serverem, więc całe 1700MB poszło się paść :angry: . Miesiąc później ściągam patcha, czyli znów porządki. Okazało się, że tego patcha ściągnęło, więc się już tylko zainstalował:) Włączam grę, very happy! A tu ściągnij patcha 140MB. CO jest? Ściągam. Zainstalowałem. Włączam grę, już niezbyt szczęśliwy. Ściągnij patch: 7MB. Ściągam. Włączam grę. Ściągnij patcha 40MB. Nie ściągam:< :blink:

/\/\_/\/\^\/^^^^/\_____________________

Co za idiota to wymyślił?! Prawie 3 godziny przed kompem na nic...

1.10MB

2.1800MB

3.140MB

4.7MB

5.40MB

6.?

7.??

Czy ktoś może mi powiedzieć ile jeszcze patchy prze de mną?!!!

Zamotałem, ale piszę to o 1 w nocy nieźle wkurzony...

EDIT: To tylko tyle patchy...

Pojawia się jednak kolejny problem. Mam złe spolszczenie, albo to ja źle zainstalowałem. Ściągnąłem z "pobieralni" spolszczenie, na innym servie przeczytałem, że trzeba je zainstalować, tam gdzie grę, potem w Engine\Locale\English. Podmieniłem pliki.

Wchodzę do gry i widzę tam jakieś dziwne menusy, np. w miejscu wyjście, mam opcje, a w miejscu tutorial, mam jakieś cyfry, pisze też: $613756 No Key. Czy trzeba było podmieniać pliki, czy zrobić coś innego???????

Proszę pilnie o pomoc!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to może ja zadam pytanie:

Od wczoraj nie mogę grać w CoH, mianowicie - gra uruchamia się, wszystko cacy. Jednak po uruchomieniu multiplayera albo potyczki gra zacina się. Nie tylko ja mam ten problem. Razem z kumplami staramy się zagrać, ale nie udaje nam właśnie z tego powodu. Jeden kolega ma Opposing Fronts - niestety ma ten sam problem.

Wersje gry mamy te same, najnowsze 2301. Sprzęt jest w stanie uciągnąć CoH... no a poza tym to graliśmy sobie spokojnie razem tak od miesiąca. Teraz dopiero pojawił się ten bug.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie-Znam rozwiązanie jak zrobić,by nie trzeba było się logować przy uruchamianiu COH:OF.

Ja w takiej sytuacji wyłączam Internet...i po weryfikacji,zamiast okienka logowania widzę men główne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem w grze Company Of Heroes (+ Opposing Fronts i Najnowszą wersje tej gry). Otóż kiedy próbuję wejść do jakieś gry to bardzo często nie mogę wejść bo pisze mi: "A NAT negoctiation faliure occurred. Unable to connnect to [tu nazwa graczy]". Jedynym sposobem na granie na multiplayerze jest zalozenie gry i czekanie na innych graczy (ale tez często pisze mi: "[nazwa gracza] falied to connect to [moja nazwa] ").

Proszę o szybką pomoc, ponieważ nie rozumiem o co chodzi i w czym jest problem.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem:

Dziś ściągnąłem moda, który był w ostatnim modulatorze. Oczywiście patcha 1.71 mam. Problem polega na tym, że wszystko ładnie się instaluje, ale sam mod nie chce się uruchomić.

Klikam na ikonkę, komputer chwilę pracuje, ale nic się nie dzieje i nie uruchamia.

W czym może być problem? Zainstalować najnowszego patcha?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast problem z patchami... ostatnio zainstalowałem ponownie CoH razem z dodatkiem. Sęk w tym jednak, że za każdym razem, jak się chcę zalogować, ten chce ściągnąć patch... ale jeżeli się zgadzam, patch natychmiast ma "niedozwoloną operację".

Ściągam w tej chwili wszystkie patche, jakie dotychczas wyszły, ale specjalnie nie wiem, co z tą zarazą zrobić... ma ktoś może sugestie jakieś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli wyłączysz internet też patch wykonują niedozwoloną operację czy przechodzi dalej? Spróbuj reinstalki.

To właśnie *JEST* teraz reinstalka. Poprzednio też miałem takie numery... Po wyłączeniu internetu grać w sumie mogę, ale patche nadal nie działają. Normalnie żaden z dotychczas wypuszczonych nie był łaskawy zadziałać.

Zresztą nawet reinstalkę trudno robić - przy próbie odinstalowania też wywala niedozwoloną operację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mianowicie taki problem: odpalam CoH, włączam potyczkę lub kampanię, gram jakieś 10-15 minut, a potem następuje blue screen/zacięcie się gry i powtarzanie non-stop jednego dźwięku. Czy może ktoś mi powiedzieć o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie POMOCY! Kupiłem sobie w prezencie "Na Linii Frontu" z Topsellera, ale nie idzie tego w ogóle zainstalować! Przy ładowaniu się instalatora wyskakuje błąd: MDM Zinc v2 Error Handler i można już tylko włączyć debugera, co nic nie daje, lub wyłączyć instalacje. Dodam tylko, że płytka jest sperawna, bo na innym kompie (słabszym i starszym) się instaluje. Na necie czytałem, że może tak się dziać jak się ma zainstalowaną podstawkę, ale owszem miałem ją, z tym źe już jakiś czas temu odinstalowałem (w sumie dziwna była ta deintalacja, bo wszystkie pliki zostały na twardzielu, a uninstaler twierdził, że juz jest wyrzucona). A tak sobie chciałem podowodzić... :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pomysłów. Po pierwsze, uruchom jakiś program do czyszczenia rejestru (na przykład CCleaner) żeby pozbył się wszelkich wpisów z instalacji podstawki. MOżesz też zrobić to ręcznie, włączając RegEdit i usuwając wszystkie wpisy które mają gdzieś w nazwie Comapny of Heroes, CoH albo THQ. Pamiętaj tylko, żeby zrobić wcześniej kopię zapasową rejestru, bo jak usuniesz coś czego nie powinieneś to będziesz miał przerąbane.

Oczywiście usuń wszystkie pliki i foldery z podstawki (pamiętaj o Moich Dokumentach!). Po następne, spróbuj zrobić sobie kopię płyty instalacyjnej i z niej zainstalować. Albo i przekopiować całą jej zawartość na dysk i z niego zainstalować lub może po prostu z obrazu płyty. A jak to cały czas nic nie daje możesz jeszcze zrobić fomat Windowsa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...