Jump to content
EndlessNameless

Fifa 12 - centrum tworzenia

Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś może wie jak pobrać stworzony przez innych graczy turniej? Chciałem sobie ściągnąć UEFA CL ale gdy zaznaczam na stronce EA interesujący mnie turniej, wchodzę do gry i otwieram centrum tworzenia to wyskakuje pasek jakby coś się ściągało i po ułamku sekundy wyskakuje powiadomienie o błędzie. ocb?

Link to post
Share on other sites

Mam całkiem podobny problem. Gdy w menu Fifa 12 wejde w centrum tworzenia pojawia sie komunikat: 'Podczas pobierania zawartości utworzonej przez użytkowników wystąpił błąd. Spróbuj ponownie'.

Wysłałem do EA pomoc techniczna wiadomosc. Odpisali mi zebym udostepnił porty i wylaczyl antywira oraz firewall ale nadal taki bład występuje.

Link to post
Share on other sites

Odpowiedz ze strony EA:

Witam serdecznie,

Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.

Problem może być spowodowany nadmiernym obciążeniem łącza, programami typu adware czy spyware, zaporą sieciową, antywirusem itp. Dlatego proszę wyłączyć wszelkie programy, które mogą obciążać łącze oraz firewall. Proszę przeskanować również komputer w poszukiwaniu spyware oraz adware.

Proszę również upewnić się, czy faktycznie wszystkie porty są odblokowane (lista znajduje się w pliku Przeczytaj ), ewentualnie o kontakt z dostawcą Internetu.

Mam nadzieję, że powyższe wyjaśnienia okażą się pomocne.

Przepraszam za niedogodności.

Pozdrawiam

Jednak mi to nie pomoglo.

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś już znalazł sposób na obejście tego problemu? Kupiłem grę FIFA 12 i tak jak koledzy u góry pasek ściągania w Centrum Tworzenia pojawia się tylko na chwilę, a potem wyskakuje błąd. Napisałem do pomocy technicznej EA, ale na razie czekam na odpowiedź. Solucje mile widziane. (Załączam zrzut).

post-108268-1324120207_thumb.jpg

Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...