Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Przebieranki

Polecane posty

Zakładam temat na prośbę forumowiczów. W tym temacie wrzucamy własne zdjęcia w przebraniach postaci z gier, filmów, książek, anime itp.

Zasady:

1. Regulamin forum jest nadrzędny.

2. Zdjęcia "z internetu" bądź czyjejś własności zostaną potraktowane jako plagiat. Uploadujemy jedynie zdjęcia naszego autorstwa.

3. Pamiętamy o poprawnym wrzucaniu obrazków, najlepiej w formie linków bądź miniaturek. Jak nie wiesz jak, patrz regulamin[LINK].

Ps. Istnienie tego tematu zależy przede wszystkim od Waszej aktywności. Także drodzy forumowicze, nie dajcie mu umrzeć, do dzieła :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pomysłodawca będę pierwszy. Ja się nie mam czego wstydzić, nie wiem jak wy. Ma być dobra zabawa i na to liczę.

Miałem mały fundusz więc musiałem kupić normalny bandaż zamiast elastycznego... Dlatego efekt nie jest taki jak planowałem, no ale... Powiedzcie co myślicie:

Oto najodważniejszy członek forum AR :D

dsc03902hb.th.jpg dsc03903gy.th.jpg dsc03905s.th.jpg dsc03918k.th.jpg

dsc03922eg.th.jpg dsc03924i.th.jpg dsc03926q.th.jpg

Komentarze mile widziane, a nawet pożądane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to na konwentach fantasy czasem się zdarzają. Na pewno na konwentach anime kilka osób się znajdzie ale zależy to głównie od skali całego spotkania. Niestety u nas to na razie nie Japonia więc nie jest to takie popularna ale się rozwija. Na pewno na stronie Yatta.pl można sobie zamówić stroje swoich ulubionych postaci z anime bo sprowadzają.

Widzę że na razie nikt więcej się nie zdecydował więc dorzucam coś swojego:

dsc08166y.th.jpg dsc08165v.th.jpg

p8190119.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...