Skocz do zawartości

Devil may cry 3


Termez

Polecane posty

Ma ktos moze save'a do DMC3 SE tak max. do trybu Very Hard ? ; d

Musiałem formata robic i save'a mojego straciłem wiec niechce mi sie bawic od poczatku w easy mode....

Jak by ktos mogl to niech ktos uploadnie (byle nie na rapida) albo wysle na maila roforulez@yahoo.pl

x)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mam dość nietypowy problem z Devil May Cry 3. Mam wersję na PC - grę obsługuję klawiaturą. No niby wszystko ok, da się grać (sterowanie trochę pozmieniałem), ale nie mogę wykonywać niektórych kombosów, takich jak np. Stinger i innych akcji stylowych. Napisane jest, że aby wykonać kombosa trzeba wychylić lewą gałkę analogową do przodu (czyli na klawiaturze W odpowiedzialne za ruch do przodu?), no to naciskam co trzeba a kombos nie wychodzi. Również inne mi nie wychodzą, np. takie, które wymagają przytrzymania klawisza ataku. MOgę normalnie walczyć i strzelać, ale nie jestem w stanie zrobić żadnego 'specjalnego' kombosa. Proszę o pomoc. Prosze mi również powiedzieć, jak mogę podrzucić przeciwnika w górę (a potem siec go w powietrzu) i jak jeździć po potworach.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chętnie bym Ci pomógł Cubuk ale ja gram na padzie.

Poradźcie mi co powinienem mieć przy sobie żeby pokonać Vergila (ostatniego) na poziomie Very Hard. Męcze się znim dość długo i coś mi nie wychodzi. Zabiorę mu trochę życia, on zamienia się w demona i regeneruje większość HP, a czasami nawet całe. I tak jest cały czas :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość nietypowy problem z Devil May Cry 3. Mam wersję na PC - grę obsługuję klawiaturą. No niby wszystko ok, da się grać (sterowanie trochę pozmieniałem), ale nie mogę wykonywać niektórych kombosów, takich jak np. Stinger i innych akcji stylowych. Napisane jest, że aby wykonać kombosa trzeba wychylić lewą gałkę analogową do przodu (czyli na klawiaturze W odpowiedzialne za ruch do przodu?), no to naciskam co trzeba a kombos nie wychodzi. Również inne mi nie wychodzą, np. takie, które wymagają przytrzymania klawisza ataku. MOgę normalnie walczyć i strzelać, ale nie jestem w stanie zrobić żadnego 'specjalnego' kombosa. Proszę o pomoc. Prosze mi również powiedzieć, jak mogę podrzucić przeciwnika w górę (a potem siec go w powietrzu) i jak jeździć po potworach.

Pozdrawiam.

A więc tak...

Najpierw musisz wcisnąć przycisk namierzania przeciwnika (i go przytrzymać) a następnie wykonać kombinacje klawiszy do danego combosa (Np. Namierzanie + Strzałka w strone przeciwnika + atak mieczem (radze nawalać w klawisz ataku wtedy wykonacz kilka ataków zamiast 1) = Stinnger)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja mam taki problem ze po zabiciu vampirzycy dostaje taka gitare....i po kilku minutach gry wchodze do takiego chodniku w ktorym wyskakuja tacy kolesie z ogromnymi shieldami i nic na njih niedziala.....Strzelalem tez w ich plecy ale nic....Jak ja mam ich niby zabic?? :huh: (jestem zablokowany z oby stron korytarza w ogromnymi kratami)......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem ze po zabiciu vampirzycy dostaje taka gitare....i po kilku minutach gry wchodze do takiego chodniku w ktorym wyskakuja tacy kolesie z ogromnymi shieldami i nic na njih niedziala.....Strzelalem tez w ich plecy ale nic....Jak ja mam ich niby zabic?? :huh: (jestem zablokowany z oby stron korytarza w ogromnymi kratami)......

Należy poczekać do momentu aż będą tuż nad ziemią i wtedy tłuc po plecach. Ale nie strzelać z pistoletów, tylko mieczami atakować. Ja np używam ataku Revolver, Cerberusa. 2 takie i przeciwnik pada. I pamiętaj, im zadaje się obrażenia atakując tylko i wyłącznie po plecach. Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz to mam juz troszke inny problem.....Bo gram na klawiaturze....I wczytuje savea wyskakuja przeciwnicy ja zaczynam strzelac a tu nagle dante normalnie podskakuje jak kangaroo i strzela...z mieczem jest tak samo...wciskam uderzenie a ten skok+uderzenie?? :blink: probowalem zmieniac kontrole ale to nic niedaje.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witam, to znowu ja. Otoz pojawil sie kolejny problem lecz tym razem dotyczacy sterowania. Nie moge zmienic sterowania ,poruszania sie postacia :(. Problem tkwi w tym ze: wciskajac galke do gory postac idzie mi w prawo... Jak w dol to idzie w lewo :o, jak w prawo to w gore ,a jak w lewo to w dol ;/. Probowalem grzebac w opcjach pada ale niestety nic z tego nie wyszlo :(. To rozmieszczenie przyciskow jest mniejwiecej takie samo jak w moim (nie mam czasu robic zdjecia swojego pada xD)

http://img223.imageshack.us/my.php?image=padyg8.jpg

Prosze o jakies porady.

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam pytanie. Czy ktoś mógłby mi użyczyć Save'y do DMC3? Ostatnio miałem wypadek przy grze i straciłem wszystko co osiągnąłem Dante (a zaliczyłem 20 misji na poziomie Easy).

PS> Czy u was w Vergilu przy ataku odpowiadającym u Dante za atak bronią białą atakujecie np. Yamato i jednocześcnie bez wciskania klawisza strzału wypadają wam Summoned Swordy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie walcz z nim w zwarciu, bo jest to nieopłacalne. Poprostu trzymaj się od niego z daleka i strzelaj jak dziki

To też jest jakiś tam sposób ale strasznie nudny. Najlepiej go atakować z rebelliona i dashować na tricksterze.

Jakby ktoś miał jakieś problemy to proszę pisać na gg bo już kilka razy przeszedłem DMC 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie walcz z nim w zwarciu, bo jest to nieopłacalne. Poprostu trzymaj się od niego z daleka i strzelaj jak dziki

To też jest jakiś tam sposób ale strasznie nudny. Najlepiej go atakować z rebelliona i dashować na tricksterze.

Jakby ktoś miał jakieś problemy to proszę pisać na gg bo już kilka razy przeszedłem DMC 3.

Właśnie w zwarciu można go pokonać najszybciej, wystarczy poczekać Vergil zakończy atak i wtedy wkroczyć odbierając mu 1/4 HP zanim się sparuje cios. To jedna z najłatwiejszych i zarazem najprzyjemniejszych walk jakie stoczymy z bossami w tej grze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w zwarciu można go pokonać najszybciej, wystarczy poczekać Vergil zakończy atak i wtedy wkroczyć odbierając mu 1/4 HP zanim się sparuje cios. To jedna z najłatwiejszych i zarazem najprzyjemniejszych walk jakie stoczymy z bossami w tej grze

to jest chyba najlepszy sposób a przy okazji nie jest aż tak nudno ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą kombinacją na Vergila jest przy grze Dantem po jego ataku zrobić rebelionem dwa standardowe kombosy i jeden przedłużony (w dowolnej kolejności). ZAWSZE po ostatnim ciosie zacznie blokować więc wtedy lepiej się odsunąć i czekać na następny atak. Najszybszy ale i trochę mało efektowny sposób. Ja tam go żadko używam bo wolę mu trochę poodpuszczać żeby było ciekawiej.:P

@Dudeson

Nie jestem pewien ale tak się chyba robi gdy gra się na automatycznym. Więc jak grasz na nim to jest to normalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Może ktoś powiedzieć jaki jest najlepszy pistolet i miecz.Ja używałem Agni i Rudra i pistoletów Ebony I Ivory

Kwestia najlepszych broni w DMC 3 to według mnie sprawa indywidualna. Każdemu graczowi pasuje co innego. Z broni palnych rządzą wskazane przez ciebie pistolety, aczkolwiek broń biała to inna sprawa. Dla mnie np Rebelion wraz z Agni i Rudrą tworzą najlepszy duet, ale np z bossami często walczę Beowulfem (np z Vergilem zawsze). Cerberus też jest świetny ze względu na swój defensywny ruch. Musisz sobie przetestować każdą z broni i wtedy będziesz wiedział co najlepiej do ciebie pasuje i która broń według ciebie jest najlepsza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...