Skocz do zawartości

Devil may cry 3


Termez

Polecane posty

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Bo przez te 15 minut mashowałeś przycisk ataku zamiast wykonywać na niej różne combosy żeby podbić licznik stylu...

W tej grze bez dobrych combosów nie masz szans przejść nawet trybu normal a i z easy będziesz miał niezły problem. Jak czegoś nie możesz rozwalić to wykonuj comba. Nie pomaga - zmieniaj broń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz co chwile walić innym ciosem, żeby nabić ten licznik po prawej stronie ekranu.

Ja mam inny problem. Posiadam oryginalną wersję DMC 3. W wielu miejscach gra mi strasznie przycina. Co ciekawe, znalazłem tego przyczynę.

Okazało się, że wystarczy w folderze sound zostawić tylko pliki od m01_c00.bin do m99_c03.bin, resztę usunąć i gra chodzi jak złoto... tyle że bez muzyki. A na braku muzyki strasznie traci grywalność, więc może zna ktoś jakiś inny sposób na pozbycie się tego problemu ? (patch 1.1.0 nie pomógł).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja w sprawie sterowania. Mam te gre, ale sterowanie jest do kitu. Główne chodzi o grzybki, bo musze grac prawym, a wolałym lewym. W dodatku to jeszcze Dante lata mi w jakiś pokrętny sposób. Mam patcha 1.1 tam jest możliwość tej zmiany ustawień, ale coś mi nie wychodzi z tym czymś. Prosze o jakąś pomoc - instrukcję do tego programu, czy jakiegoś innego patcha, czy łatkę, czy cokolwiek byle działalo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem.kiedy 1 raz uruchomilem te gre to pojawila sie w takim malym okienku w najmniejszej rozdzielczosci z niebieskim paskiem u gory i tytulem DMC 3:D (taki pasek jak np jest teraz na gorze wyszukiwarki:P)kiedy zmieniam rozdzielczosc niby jest ok ale caly czas widac niebieski pasek i moge sobie myszka przesowac ekran.jak moge zrobic cos takiego ze gra bedzie sie uruchamiac normalnie bez zadnych paskow na gorze??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem.kiedy 1 raz uruchomilem te gre to pojawila sie w takim malym okienku w najmniejszej rozdzielczosci z niebieskim paskiem u gory i tytulem DMC 3Very Happy (taki pasek jak np jest teraz na gorze wyszukiwarki:P)kiedy zmieniam rozdzielczosc niby jest ok ale caly czas widac niebieski pasek i moge sobie myszka przesowac ekran.jak moge zrobic cos takiego ze gra bedzie sie uruchamiac normalnie bez zadnych paskow na gorze??

Po uruchomieniu gry alt+enter powinno pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RevanPL dzieki za pomoc.poskutkowalo.ale mam jeszcze 1 pytanie mam DRAGON PAD(z takim smokiem po prawej stornie) w nim jesli sie chce korzystac z galek analogowych to trzeba nacisnac przycisk MODE i dzialaja.wszytsko jest ok jak np gram w Pro Evo 5 to one dziala bez problemu.ale kiedy je wlaczam w DMC 3 to mam ustawione tak ze musze sie poruszac postacia za pomoca prawej galki co jest bardzo niewygodne (w instrukcji pisze ze sie porusze za pomoca lewej) i mam pytanie jak zrobic cos takiego zeby sie poruszac za pomoca lewej galki(w opcjach gry niestety nie mozna tego ustawic) wiec jak???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro problem sterowania jest rozwiazany to teraz jeszcze raz sie spytam w sprawie mego tyle ze podam wiecej informacji

Jestem przed oltarzem (nie wiem co to jest dokladnie) gdzie mozna wykupywac ulepszenia do broni, przedmioty, nowe akcje dla postaci. mozna tez zmieniac tam styl walki postaci no a moj problem polega na tym ze jak chce zmienics tyl to slysze melodyjke, ekran robi sie czarny i wywala mnie do windowsa i widze komunikat ze aplikacja nie odpowiada i zostanie zamknieta(dzieje sie tak tylko jak chce zmienic styl walki) Na litosc boska pomozcie proszę!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzięki wszystko już chodzi jak należy. Ale musze sie jeszcze spytać czy są tu jakieś checkpointy. Bo jak walcze z Cerberem i zgine to musze jechać od początku. A z zapisami jest niestety jak w Diablo 2. Nie wiem niestety jak ci pomóc, ale postaraj sie przejść ten etap bez zmieniania stylu walki przy ołtarzyku, zmien go na początku. Może później coś takiego nie będzie się dziać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince to wszytsko zalezy od trybu.wybierasz go na poczatku.jest do wyboru zolty i zloty.zlota sfere mozesz kontynuowac z tego miejsca z ktorego zginales.w trybie zoltej sfery musisz posiadac zolta sfere zeby kontynuowac jesli jej nie posiadasz musisz zakonczyc gre.ja mam zlota sfere i kiedy zginalem po walce z cerberusem to zaczynalem gre od wejscia do jego jaskini.teraz to ja mam pytanie:TEN KTO ZNA JAKIES FAJNE UNIKI W STYLU TRIKSTER I KONTRY W ROYAL GUARD TO NIECH O NICH NAPISZE(ALE Z PRZYCISKAMI Z PADA)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odp. ale co to jest ta żółta strefa i jak ją zdobyć ? ja mam gre całą po ang. i czasem tekstów z gry nie rozumiem. A jeśli chodzi o ciosy to czy nie są opisane w grze ?

Wybiera się na samiuśkim początku gry. I nie strefa tylko sfera i jest ich bardzo mało. w całej grze chyba z 10... można je kupić za punkty, ale dużo wygodniej jest grac na GOLD wtedy próbujesz do oporu.

A co do opisu to po angielsku jest gdzieś tu http://www.gamefaqs.com

sam z niego korzystałem i chociaż dotyczy wersji PS2 to jest b.dobry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sciagnac ten programik controlMK i w nim ustawic

X Axis- to VK_A

X Axis+ to VK_D

Y Axis- to VK_W

Y Axis+ to VK_S

poczym wcisna klawisz save i zminimalizowac bo inczej lewa galka bedzie nadal dzialac jako kontrola kamery

A czy ten program pomoze w moim problemie ?

Bo jestem zmuszony sterowac prawą gałką (cholernie niewygodnie) ,ale na dodatek mam jakies odwrócone sterowanie, jak ruszan gałką w lewo to Dante idzie do przodu, ruszam gałką w tył to on idzie w innym kierunku.

Czy ten program pomoze ? ;x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
No skoro problem sterowania jest rozwiazany to teraz jeszcze raz sie spytam w sprawie mego tyle ze podam wiecej informacji

Jestem przed oltarzem (nie wiem co to jest dokladnie) gdzie mozna wykupywac ulepszenia do broni, przedmioty, nowe akcje dla postaci. mozna tez zmieniac tam styl walki postaci no a moj problem polega na tym ze jak chce zmienics tyl to slysze melodyjke, ekran robi sie czarny i wywala mnie do windowsa i widze komunikat ze aplikacja nie odpowiada i zostanie zamknieta(dzieje sie tak tylko jak chce zmienic styl walki) Na litosc boska pomozcie proszę!!!!!!!!!!!!

OJJ skąd ja to znam :x Ja narazie jadę bez zmieniania stylu ale (tu powyższy pewnie wie) ciężko przejść misję na stylu który pasuje na potworki ale na bossa przydałby się inny. Poza tym gra traci na dynamice i przez to na grywalności. A jak PRZYPADKIEM zmienisz styl przed bosem to kaplica poziom od początku, bez zapisu i tylko ręce załamywać. Pomóc raczej nie mogę ale przez ten post chcem uczulic innych by : JEŚLI ZNAJĄ ROZWIĄZANIE TO SZYBKO POSTOWALI. Całym sercem jestem z Anonimen :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
musisz sciagnac ten programik controlMK i w nim ustawic

X Axis- to VK_A

X Axis+ to VK_D

Y Axis- to VK_W

Y Axis+ to VK_S

poczym wcisna klawisz save i zminimalizowac bo inczej lewa galka bedzie nadal dzialac jako kontrola kamery

Problem mam tak jakby...Programik ściągnąłem ale mam puste okno i nie mam nic do ustawiania oprócz 'Joystick settings'(Deadzone, max value i treshold) i 'application settings'(time interval, max joysticks).

Gdzie mogę zmienić ustawienia klawiszy? :)

EDIT:

Znalazłem podobny program JoyToKey, ale nadal występuje jeden problem. Ustawiłem klawisze prawidłowo, ale jak ide do przodu lub do tyłu to zawsze na ukos....nie mogę przez to robić części ciosów wymagającyh chodzenia w przód...Dante biega jak nawalony =

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sciagnac ten programik controlMK i w nim ustawic

X Axis- to VK_A

X Axis+ to VK_D

Y Axis- to VK_W

Y Axis+ to VK_S

poczym wcisna klawisz save i zminimalizowac bo inczej lewa galka bedzie nadal dzialac jako kontrola kamery

OK Dante juz nie chodzi po pijanemu dzieki temu programikowi, ale zostaje 1 problem ...

Gdy ide Dantem w lewo (lewą gałką) to kamera też w tą strone próboje się obracać, tak samo z innymi kierunkami. Jakby jedna gałka odpowiadała za ruch i kamere naraz . Wkurzające troche to... Jest na to jakiś lek ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam szeroko. Kurde ta gra mnie denerwuje. Tak bardzo ją chciałem mieć, a jak ja juz miałem to okazało sie, ze nie da sie wcale grac. Tnie sie jak babcyne zeby. Próbowałem patchowania ale to nic nie pomagało, to chyba spapraniona konwersja. Grafa nie jest zachwycaja, a niejedna gra z duuuzo lepsza grafa płynniej chodzi. Czy na to nie ma rady? Ratunku. Config Pentium 4 1.6 GHz, 512 RAM, Radeon 9550. No co? Na takim syfie, jakby nie było ale chyba powinno iść w miare płynnie, a tu sie grac nie da?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Soul of Steel ? Czyli na polski Dusza Stali ( mam polską wersję gry )

Zdaje mi się , że teraz musisz się udać do pomieszczenia z jednymi wielkimi drzwiami ( tam gdzie był boss ten latający i długi taki [Centipede] ) i tam były też schody ,które zawaliły się jeżeli probowałeś po nich przejść ( a na pewno próbowałeś ; D ) . Mając Soul of Steel możesz przejść spokojnie przez te zawalone schody (a dokładnie przez czarną przepaść) . Dalej już będzie z górki . Przygotuj się bo za chwilę stoczysz walkę z Bossem (a raczej dwoma naraz) Agni & Rudra . Po wygranej walce otrzymasz nową zabawkę (czyt. broń ^^ )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...