Skocz do zawartości

PSP


dawid1992

Polecane posty

  • Odpowiedzi 920
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Najleppsza konsolka przenoosna teraz. N DS może się schować. Widziałem ją w akcji i grałem na niej w Wipeout'a = szczerze to nie widzialem w tej grze roznicy graficznej w porownaniu z wersją na PS2. Wrażene szybkości i płynnośćc animacji poprostu mnie zabiły! W rękach trzyma sie ją pewnie lecz czuje się jej wage co w niczym nie przeszkadza, wg mnie to dobrze - przynajmniej nie ma sie wrazenia ze jest t plastykowa tandeta :) Polecam, za tą kase maż konsole o mocy poroowwnnalnej z ps2, odtwarzacz plikow multimedialnuch takich jjak np Mp3 czy ebook

JJesli szukasz kombajnu z extra grafa i cena cie nie """boli" to kupuj!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSP miałem ale dosyć szybko się tego pozbyłem (po jakichś 3-ech miesiącach). Powód? Ot straszna to cegła i po prostu jej wymiary troche wykluczają tą "przenośność". Mi nie chciało się tego ze sobą zabierać... głównie grałem w domu. :lol:

Ale ogólnie rzecz biorąc konsolka posiada wiele możliwości, coraz więcej kapitalnych tytułów i jest solidnym kawałkiem sprzętu.

A i grafika jest bardzo dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co robisz i jaką baterię używasz. :wink:

Na standardowej możesz słuchac muzy z 9h, oglądać filmy z memorki ok. 4-5, oglądac filmy z UMD ok. 2h. Jeżeli chodzi o gry to zależy od tytułu. Bardziej zaawansowane działają krócej - vide GTA LCS i 2.5-4h grania.

ale Sony wydało większe bateryjki które ponoć nieźle sie sprawują. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony chciało tak wprowadzić nowy standard ale temat z filmami okazał sie totalnym niewypałem (już studia rezygnują bądź zrezygnowały z supportu) tak więc na tych płytkach wkrótce bedą prawdopodobnie jedynie gry. :lol:

Niekoniecznie. Jedna z wielkich wytworni filmowych obciela ostatnio o polowe cene filmow na UMD (zdaje sie, ze do rownowartosci ok. 40 zlotych) i sprzedaz wzrosla im (o ile pamietam) dziesieciokrotnie. Jest wiec szansa, ze nie wszystko stracone w temacie filmow na UMD, o ile pozostale wytwornie zrobia to samo. Za 40 zeta sam bym chetnie kupil pare filmow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie... Ot Sony niby szykuje kontynuacje PSP, już nawet mają to opracowane, ale wcześniej jak za dwa lata pewnie się nie pokaże. Nintendo mając swą "kurę znoszącą złote jaja" jaką jest NDS raczej szybko nie zdecyduje się na nowego Duala czy GameBoya. Microsoft również z konsolki zrezygnował na rzecz odtwarzacza multimedialnego z gierkami (coś na wzór iPoda). No chyba, że chcesz cosik od mniej popularnego producenta z nikłym supportem. Może coś takiego znajdziesz. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Już masz te foldery, fotki wrzucasz do folderu PHOTO a muzykę do folderu MUSIC i wszystko gra ;) Ale 32MB to stanowczo za mało. Ja mam 1GB i dla mnie to mało jest, mam sofcik 1.5 więc gram we wszystko^^

Polecam PSP, mam już parę ładnych miesięcy i jest super^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już masz te foldery, fotki wrzucasz do folderu PHOTO a muzykę do folderu MUSIC i wszystko gra ;) Ale 32MB to stanowczo za mało. Ja mam 1GB i dla mnie to mało jest, mam sofcik 1.5 więc gram we wszystko^^

Polecam PSP, mam już parę ładnych miesięcy i jest super^^

No dobra ale ja w ogole takic folderow nie posiadam na karcie! Czy musze kupywac nowa karte pamieci, czy da sie te foldery jakos zrobic? Z gory dzieki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sformatuj kartę,

te foldery są ZAWSZE, nie wiem jakim cudem je usunołeś :?

Ja poprostu mam karte 32 MB i tam zadnych folderow niebylo a ty jaka masz karte chyba ze ja se muszer kupic wieksza karte ?? z gory dzieki 8)

Nie, nie musisz. Wystarczy, ze sformatujesz ją w konsoli, a ona sama powinna zalozyc wszystkie niezbedne katalogi. Pamietaj tylko, ze podczas formatowania tracisz wszystkie zapisane na karcie dane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sformatuj kartę,

te foldery są ZAWSZE, nie wiem jakim cudem je usunołeś :?

Ja poprostu mam karte 32 MB i tam zadnych folderow niebylo a ty jaka masz karte chyba ze ja se muszer kupic wieksza karte ?? z gory dzieki 8)

Nie, nie musisz. Wystarczy, ze sformatujesz ją w konsoli, a ona sama powinna zalozyc wszystkie niezbedne katalogi. Pamietaj tylko, ze podczas formatowania tracisz wszystkie zapisane na karcie dane.

Udałosi sformatowałem karte i są foldery dzięki za pomoc 8)8)8):wink::wink: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na PSP 2 dni, w markecie (Media Markt - Bielany). Konsola wydawała się naprawdę fajna! Byłą tam tylko 1 gra (nie pamiętam jaka, ale wyścigi samochodami... Ridgers race czy coś takiego)

Grafika moim zdaniem jest taka (o ile nie lepsza) jak w PS2

Te głośniczki trochę kijowe (czyt - lipne) ale ujdzie.

Film też jeden oglądałem (Spider - Man 2, wiadomo sporo efektów specialnych.) i prawdę mówiąc, wygląda jak na kompie czy domowym DVD (oczywiście na swoim ekranie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy powinienem się tu wypowiadać, bo sam nie mam tej konsoli, ale trudno... PSP jest najlepszą konsolą przenośną na rynku, ma niesamowitą wręcz grafikę (porównywalną z PS2, na swoim ekranie oczywiście) i gamę innych zastosowań... Czy warto ją kupować? To zależy... Jeżeli jesteś typem podróżnika i często gdzieś wyjeżdżasz, wylatujesz itp., to możesz ją brać... W innym przypadku nie, bo znając polskie realia, to na ulicy ją ktoś ukradnie, wyciagnie z kieszeni itp. Do szkoły też strach brać, zbyt łatwo ją uszkodzić... Moim zdaniem lepszym wyborem będzie troszkę droższy Xbox360 lub poczekanie na Nintendo Wii :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...