Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bobsonrobson

inne wyświetlanie strony w IE

Polecane posty

Jesli mowa tu o ie w wersji ponizej 7 to zaktualizuj przegladarke, osobiscie jestem przeciwnikiem wspierania starych przegladarek. Jesli jednak sie upierasz musisz stworzyc sekcje w pliku css przeznaczona dla ie. Wiecej informacji na google - nie ma jakiejs magicznej sztuczki musisz dokladnie wiedziec co ie obsluguje, a co nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspiera sie to, czego ludzie uzywaja. Producentow/firm etc. nie stac na luksus wspierania tylko najnowszych przegladarek.

http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.asp

Producentów/firm nie stać na luksus, ale wspierania wszystkich przeglądarek. Ie 6 to 2% rynku, ie 5 nie jest nawet uwzględnione choć zapewniam Cię, że są jednostki które jeszcze to używają. Czytaj dokładnie ze zrozumieniem. Nie pisałem o wspieraniu tylko nowych tylko o niewspieraniu starych - dostrzegasz różnice? Wspieranie IE5/6 to strata czasu, a co za tym idzie pieniędzy. Polecam Ci dorwać się do jakiegoś komputera z IE5/6 i poserfować odrobinę. Dowiesz się wtedy ile firm/stron wspiera jeszcze ie5/6. Nie zdziw się gdy na większości poważniejszych stron będzie komunikat o _niewspieraniu starych przeglądarek_, a mniej poważne strony będą wyglądać dziwnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie jestem przeciwnikiem wspierania starych przegladarek

IE8 mozna uznac za stara przegladarke, przeciez wyszlo juz IE9, a mimo to IE8=11.7% rynku.

FF 5.0 - 23.2%, ale FF 3.6 - 11.5%

I nie nalezy juz wspierac FF 3.6, czy IE8 ?

Temat dotyczy przeglądarek IE. Wyraźnie napisałem jeśli mowa o IE w wersjach

poniżej 7. Jeśli nadal nie pojmujesz do czego piję prawdopodobnie nie wiesz, że jest zasadnicza różnica i wielki przeskok między IE5/6, a wyższymi wersjami. Wczesne wersje wymagają specjalnego traktowania i niewymiernie długiego czasu w stosunku do profitów. Po szczegóły odsyłam na google --> CSS. Microsoft i Google nie wspierają już wczesnych IE, jeśli Ty chcesz wspierać to życzę powodzenia dla mnie możesz wspierać nawet IE 1.0.

@bobsonrobson

Na pierwszy rzut oka problemem jest ten fragment kodu:

<h1>SERWIS
<h1>SZYBKA I TANIA NAPRAWA
</h1>

Konktretniej, dwa razy otwierasz znacznik <h1>, ale zamykasz już tylko raz. W konsekwencji wszystko co poniżej tego fragmentu jest traktowane jako część <h1>. Popraw na:

<h1>SERWIS</h1>
<h1>SZYBKA I TANIA NAPRAWA</h1>

powinno zadziałać.

Sam kod pozostawia wiele do życzenia, nie to jest jednak treścią tego tematu więc daruje sobie komentarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki to pomogło. Bardzo proszę o komętaże dotyczące kodu, co można zmienić na lepsze.

Dodatkowo panowie i panie jak byście mogli powiedzieć mi gdzie leży zając pogrzebany w sprawie obrazka po lewej stronie gdzie jest okrągłe logo firmy, tam pojawia sie jakiś pasek jak to usunąć ?

Dzięki i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mowa tu o ie w wersji ponizej 7 to zaktualizuj przegladarke, osobiscie jestem przeciwnikiem wspierania starych przegladarek.

Takie zdania oznacza tyle:

Jesli: wersja IE jest starsza niz 7, to zaktualizuj. Poza tym, nie popieram wspierania starszych prezgladarek.

Nie napisales, ze chodzi ci o ie, wiec skoro nie napisales, ze mowisz o ktorej konkretnie, to mowisz o wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...