Jump to content
Guest kabura

Call of Duty (seria) v.1

Recommended Posts

zizzu12

Hehe zdarza się :happy:

exelon89

Jeżeli masz w mieście empik lub mediamarkt i wyłapiesz tam MW w okolicach 60zł to kupuj od razu bo nie ma sensu bawić się wtedy w kupowanie na allego czy innych sklepach wysyłkowych. Jak będziesz kupował to koniecznie edycję GOTY :wink: .

I zas dziwny błąd : FILM - wszystko w opisie.

I pytanie : jak koles mogl sie sam zastrzelic z Harriera?

Jeśli wróg jest blisko ciebie to tak się zdarza. Mi często i się cieszę, bo tak gra wygląda na bardziej realistyczną.:) Czy jest wojna w której ktoś nie zabije/zrani swoich? Chyba nie... :rolleyes:

Najgorzej jest jak zbraknie parę wrogów do atomówki... :dry:

Edited by mikista10

Ale ogólnie atomówka to lekka przesada jest... trzeba być naprawdę dobrym albo mieć drużynę noob'ów przed sobą żeby takiego streak'a zdobyć...

eeeee tam ja nie jestem najlepszy a już 12 nuków spuściłem i mam emblemat. wystarczy dobić do hariera i sie dobrze skampić jak masz już strzelca

Ja jeszcze ani razu nie miałem atomówki... Możecie polecić dobry sposób i odpowiednie miejsce do campienia? :) Kiedyś mi zabrakło jednego jedynego strzału, szkoda, że nie można ani razu zginąć. Dla wielu graczy atomówka jest niedostępna... :dry:

Nie camp. Po prostu musisz mieć skilla, żeby zasłużyć na atomówkę. Ja pierwszy heli w Cod4 zdobyłem dopiero po jakichś 5 godzinach grania. W Cod6 pierwszy Harrier poleciał po 3 h intensywnego skilla. Tacy co campią tylko po to, żeby później uje**ć pół mapy wkurzają najbardziej. Dlatego radzę: nie camp. Naucz się grać na tyle dobrze bez campienia, a na pewno uda ci się puścić nuke'a i to nie raz.

Ktoś gra jeszcze w CoD jedynkę ? Bo mi się znudził MW2. Oczywiście kto gra w multi :) Mapka na której przeważnie gram to pavlow czy jakoś tak... Zaraz podam nazwę serwera. Mój player nazywa się zdrowy69,

Fielad of glory to jest nazwa servera.

Edited by Zdrowy69

Ja miałem raz atomókę. Dobiłem do predatora, następnie AC-130 i finalnie nuke.

AC-130 jest punktem kulminacyjnym. Jak juz go się ma, trzeba się odpowiednio schować, mieć strzelbe na małą ewentualność w drodze do kryjówki. Potem tylko bierzemy średnie pociski i heya. Z górki.

Jeżeli naprawdę chcesz dość do nuka polecam taką klase:

Główna:

-Barret cal 0.50 z czujnikiem /M21 EBR z calownikiem ACOG

Zapasowa:

G18 akimbo/M93 Raffica z cel. laserowym

Perki:

Maraton

Bezkompromisowy

Pewne celowanie

Poprostu eliminujemy wrogów, aż do dotarcia do odpowiedniego miejsca do fragowania ze snajperką. Nie kamp sie z bronią zapasową, bo kampem do niczego nie dojdziesz.

Nuke miałem 5 razy. Z czego 4 razy na mapie Wasteland... moim zdaniem najlepiej dojść do harriera i umieścić go w dobrym miejscu (najlepiej nad flagą B gdy należy do przeciwnika). Potem strzelec śmigłowca,a jak wiadomo Wasteland to duża, w jakichś 80% otwarta mapa... 1 nuke miałem też na skidrow. Harrierem nie zabiłem nikogo, a AC-130 może 4 osoby. Reszta "z buta"... Zresztą na Skidrow przy fladze B zawsze jest piekło. I właśnie tam rządziłem xD

Miałem dzisiaj ciekawy błąd. Grałem w Dominacji, gra skończyła się dopiero po zdobyciu 1000pkt (to pewnie maksimum, bo inaczej gra trwałaby aż do Tactical Nuke lub wyjścia wszystkich graczy z serwera...)

Ej, ludzie na prawdę nie wiem dlaczego jaracie się Nukiem... Jak dla mnie 100 razy większa frajda to jednak bieganie po mapie i robienie na prawdę magicznych akcji. Nie będę polecał ani klasy, ani broni bo w odpowiednim połączeniu wszystko jest dobre, a do tego każdy ma inny gust. Ja używam klasy "Pierwszy Zwiadowca" oczywiście zmodyfikowanej na wszystkie warianty pistoletów maszynowych. I taka klasa absolutnie wystarcza, gra się ją prawie jak w Unrealu, biegnąc z szybkością jak mały samochodzik. Magiczne rzuty nożem, akcje 1 vs 4, wbijanie się w pełnym biegu do okien na faveli przeskakując z dachu - to są skillowe akcje, a nie jakieś skampione kill streaki. Pozdrawiam, jak ktoś chcę zagrać - steam: bazg

Masz racje. Jednak ja zrobiłem sobie przerwe od MW2. Za dużo tych nerwów związanych z błędami kodu gry i samym IWnetem. Samo BC2 mi nie wystarcza, bo zebrało największe wady MW2 pomijając te dedyki, które spełnieniem marzeń to one niestety nie są. Na szczęście CoD7 będzie w pełni opłacalną inwestycją dla skillowego gracza. Mniej więcej w CoD czuje potrzebe fragowania w innych trybach niż S&D. Zaś tym trybie czuje się jak noga od stółu, drużyna beze mnie będzie niestabilna. Dlatego najlepiej mieć dobry śrubokręt i śróby (broń, granaty) oraz klej (współdziałanie z drużyną). Może głupia analogia, lecz w pewnym stopniu odzwierciedla moje podejście do gry. MW2 jest pójściem na łatwizne, twórcy uznali "PeCetowcy zawsze narzekają to zrobimy im konwersje". Treyarch wykorzystuje ich największy błąd na swoją dominacje w marce. Nie muszą robić epickich wybuchów aby pobić MW2. Wystarczy nawet średni balans, kilka dodatkowych usług i strawne podejście do kreowanie map. CoD:WaW jak wiele razy wspominałem i będe wspominać mógł być świetny póki n00by nie przeszły.

To jakis dziwny bład : juz po raz ktorys dając Wojne Ladowa dzieje sie cos dziwnego - a to HC a to ludzie sa niesmiertelni (zarabista dominacja :D - caly team latal zeby flagi zajmowac - fragow 0).

Kumpel mowi ze raz chcial se sprawdzic Mecz w klatce to grali FFA, TTP na 18 osob.

WaW był fajny, ale jakoś nie pograłem dług. Nie wiem może mi się przejadła druga wojna światowa i przechodzenie Ruskimi przez całą Europę. Jest parę fajnych fragmentów jak np. zneutralizowania bunkra na plaży... No i nowość czyli brutalność (rozerwane ciała granatami to dopiero wojna). Ale praktycznie powtórzenie ataku na Reichstag, tylko przedstawiony "trochę" inaczej to trochę słabo.

Gray Matter Studio odpowiedzialne za United Offensive jest w studiu Treyarch. Dlatego widzieliśmy tak dużo pojazdów w ich CoDach. :) Jeśli Black Ops ma opowiadać o czasach Zimnej Wojny i operacjach aty-terorystycznych to trzeba coś więcej wymyślić niż ukazanie szybkiego czyszczenia pomieszczeń i zabezpieczanie cywilów. Jak się spodziewam dadzą zmyśloną fabułe jak w Modern Warfare lecz opierającą się na kilku istotnych faktach. Co z pojazdami? Nie przypominam sobie wielkich akcji z użyciem pojazdów w poprzednich latach. Nie mówie tu o wojnie, a o terorrystycznych atakach (samoloty wykluczam). Jak myślicie? Czy aby na pewno Wietnam będzie czy wszystko po trochu czy może jeszcze inna zmyślona fabuła?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...