Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Thief (seria)

Polecane posty

Da się jakoś podejrzeć ile punktów za dostosowanie poziomu trudności mam? Chciałem sobie na to zerknąć. I jeszcze jedna sprawa: czy na najwyższym poziomie trudności powinny mi się podświetlać niektóre interaktywne elementy? Takie np. zaczepki na hak są podświetlone na niebiesko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jak ja grałem na Mistrzu to też miałem aktywne te niebieskie poświaty np na hakach własnie, więc one są chyba odgórnie włączone..

Jeżeli chodzi o sprawdzenie ilości punktów to po rozpoczęciu gry chyba już nie ma możliwości sprawdzenia, ilość punktów widać tylko przy włączaniu bądź wyłączaniu modyfikatorów wraz z wyborem poziomu trudności oraz po zakończeniu gry w rankingach związanych właśnie z punktami za modyfikatory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu udało mi się ukończyć nowego Thiefa. Pomimo kilku błędów, nadal grało się przyjemnie, choć sądziłem, że Miasto będzie bardziej rozbudowane. Szkoda, miałem nadzieję na fajny element, który będzie zapamiętany na długo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaliczam Thiefa - dwie/trzy godziny gry i jestem zadowolony. W porównaniu z Dishonored chyba jednak lepiej, bo pewne elementy były tam znacznie bardziej "sztywne". Wstrzymam się jednak z oceną do przejścia całości. Na razie jestem pod wrażeniem doskonałej atmosfery i fajnego prowadzenia fabuły (dość sztampowej, zdaje się).

Ale za optymalizację należy się chińska tortura wody. Komp na którym BF chodzi w medium/high bez zaciachów na multi nie pozwala na grę powyżej low. Porażka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Thief Deadly Shadows jak gra sie laduje to ekran przeskakuje miedzy rozdzielczosciami czy cos w tym stylu ekran mruga. Jak to naprawic?

Narazie najciekawszy Thief wg mnie to Darkmod, jest to samodzielna modyfikacja do Doom3 (nie wymaga tej gry) Przypomina jakosciowo Deadly Shadows i nie jest czyms takim uproszczonym jak nowy "Thief" tzn gra sie jak w klasyczna gre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...