Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Thief (seria)

Polecane posty

A tak właściwie to chciałbym się zapytać: Czy 'Antologia' Cenegi dobrze chodzi na "dzisiejszych" piecach?

Działa identycznie jak gry z innych źródeł (znaczy -> są takie same problemy). Te same problemy, za to jest fajna polonizacja i Thief Gold, czyli trzy dodatkowe misje do jedynki. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jak widzę w letargu od jakiegoś czasu więc się trochę pożalę :rolleyes:

A mianowicie: Późny, mglisty, jesienny wieczór. Ja sam w domu, słowem klimacik idealny na 'robotę'... a z problemami z T:DP i T:MA wciąż nie mogę sobie poradzić:/ Pograłbym w 'Złowieszcze Cienie', ale nie chcę sobie psuć zabawy slideshowem na niskich detalach, więc poczekam na (mam nadzieję niedalekie) dokończenie upgrade'u sprzętu.

BTW: Dzięki za odpowiedź Fearon, ale raczej nie kupię antologii skoro i tak nie rozwiąże to gryzienia się starych Thief'ów z nowym sprzętem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Dzięki za odpowiedź Fearon, ale raczej nie kupię antologii skoro i tak nie rozwiąże to gryzienia się starych Thief'ów z nowym sprzętem.

Wspomogę linkiem do pewnego forum (zaznaczę jednak od razu, że powinieneś zwrócić się z pomocą do działu "Pomocna dłoń" ;)):

http://www.thief-forum.ehost.pl/viewtopic.php?t=3116

Masz tu rozwiązania wszystkich problemów, jakie można spotkać przy próbie gry w Thiefa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nowsze sprzęty, to Thief jest bardzo wybredny: Na jednych działa bez zarzutu, na innych zaś szwankuje. Ale gdy już uda się uruchomić np: The Dark Project, grafika czy technikalia przestają się liczyć - Gra wciąga cię bez reszty. Rzadko która dzisiejsza gra jest taka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh :P. Ja gralem troche w Thief: Deadly Shadows i musze przyznac, ze gra jest bardzo dobra(gdybym mial oceniac, to dalbym 9+/10 i znak jakosci) :). Mam dwa pytanka: czy oplaca sie kupic Antologie Thiefa? Tzn. czy wszystkie czesci gry sa bardzo dobre(chodzi mi o grywalnosc, grafika nie jest wazna) i beda chodzily bez zarzutu na moim sprzecie(pentium4 3ghz, 2 gb RAM, radeon 9550 256mb)??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka: czy oplaca sie kupic Antologie Thiefa? Tzn. czy wszystkie czesci gry sa bardzo dobre(chodzi mi o grywalnosc, grafika nie jest wazna) i beda chodzily bez zarzutu na moim sprzecie(pentium4 3ghz, 2 gb RAM, radeon 9550 256mb)??

Jeśli grafika naprawdę nie stanowi problemu i będziesz miał w zakładkach link, który rzuciłem w tym temacie, to nie dość, że gry odpalisz, to jeszcze jest szansa na dobrą zabawę. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. czy wszystkie czesci gry sa bardzo dobre(chodzi mi o grywalnosc, grafika nie jest wazna) i beda chodzily bez zarzutu na moim sprzecie(pentium4 3ghz, 2 gb RAM, radeon 9550 256mb)?
?Na drugie pytanie ci nie odpowiem , ale na pierwsze z chęcią :P

Wszystkie części są bardzo dobre. Warto je ukończyć choćby dla takich misji , jak Robbing the Cradle z T3 , czy Return To The Cathedral z T1 - określić je jako 'zaje*iste' to byłaby chyba obraza ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla by to obraza, bo sa az tak dobre?? :) :). Ja w Thiefa 3 gralem tylko do ukonczenia misji, w ktorej trzeba wykrasc jakis artefakt poganom, ale gra spodobala mi sie baaardzo i dostane ja na urodziny(antologie sie znaczy), w zwiazku z czym chcialem wiedziec wlasnie, czy wszystkie czesci sa fajne. Wielkie dzieki za odpowiedz :).

PS. A czy to prawda, ze Thief 2 ma problemy z dzialaniem na 2-rdzeniowych prockach? Bo troche mysle o zmianie sprzetu, jezeli bedzie taka mozliwosc(tzn. kasa :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A czy to prawda, ze Thief 2 ma problemy z dzialaniem na 2-rdzeniowych prockach? Bo troche mysle o zmianie sprzetu, jezeli bedzie taka mozliwosc(tzn. kasa :) ).

Obie części mają problemy z dwurdzeniowymi prockami. Można sobie z tym poradzić - w linku, który tu niedawno rzuciłem (powtarzam się?) wszystko jest ładnie opisane. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thief Deadly Shadows też ma kłopoty z dwurdzeniowymi prockami - a zwłaszcza z Athlonami. Objawia się to ciągłym włączaniem się intra na początku. W takiej sytuacji należy ustawić zgodność z Win 98, co wyłącza jeden z rdzeni.

Cały jednak czas nurtuje mnie kwestia tego nieoficjalnego dodatku do T2 - mianowicie Thief 2X Shadows of The Metal Age. Czy ktoś w nią grał, a jeśli tak to czy warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba warto spróbować. Jego fabuła może rzucić nowe światło na świat Ery Metalu. Zwłaszcza , że obserwujemy go z perspektywy innej postaci (wnioskuję po screenach) i to w dodatku kobiety.

Obawiam się tylko , że ten dodatek może być przekombinowany i sporo zepsuć we wspaniałym świecie Thiefa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały jednak czas nurtuje mnie kwestia tego nieoficjalnego dodatku do T2 - mianowicie Thief 2X Shadows of The Metal Age. Czy ktoś w nią grał, a jeśli tak to czy warto?

Grałem. Niewiele, ale grałem. ;) Ukończyłem tylko jedną misję - bardzo dobra. Zdążyłem jeno zauważyć cutscenki w klimatach serii, zmieniony ekwipunek (zamiast pałki - młotek), bohaterką jest dziewczyna, która w Mieście jest nowa. Mod leży i cierpliwie czeka, aż go ukończę. Już ze dwa lata będą takiego odkładania "na później". :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści odnośnie Thief 4:

Just thought this might be interesting to a few folks around here. As some know, I registered the thief4.com domain in spring 2008, then turned around and sold it to an "interested party" in October 2008. They didn't identify themselves as being from Eidos, but I figured they might be a company hired by Eidos to buy the domain, which turned out to be right.

Once you sell a domain to someone, it can't change hands again for 60 days, so I've been keeping an eye on the calendar, and sure enough when I checked today, here's the new registrar info:

Registrant:

Eidos Plc

Domain Administrator

Wimbledon Bridge House

1 Hartfield Road

London SW19 3RU

GB

haithamr@eidos.co.uk

+44.2086363000 Fax: +44.2086363001

Domain Name: THIEF4.COM

Registrar of Record: Corporate Domains, Inc.

Administrative Contact:

Eidos Plc

Haitham Rowley

Wimbledon Bridge House

1 Hartfield Road

London SW19 3RU

GB

haithamr@eidos.co.uk

+44.2086363000 Fax: +44.2086363001

So, I'd say things are looking up in this department (if Eidos developing Thief 4 can be viewed as "looking up.")

http://ttlg.com/forums/showthread.php?p=1807933#post1807933

Dla nieznających angielskiego: przedsiębiorczy użytkownik forum TTLG (mekka sceny Thiefa jak by ktoś nie wiedział), Brethren, zarejestrował wiosną 2008 domenę thief4.com. W październiku Brethren sprzedał domenę "zainteresowanej stronie" - rejestrująca firma nie miała związków z Eidos, ale istniało spore prawdopodobieństwo że zostali przez Eidos wynajęci. I, jak si okazuje, tak właśnie było.

Domena może zmieniać właściciela raz na 60 dni. Termin taki od czasu sprzedania thief4.com przez Brethrena upłynął wczoraj - i obecnie domena widnieje już jako zarejestrowana przez Eidos! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga (po dorwaniu bety patcha, dodającego multi do Thiefa 2) informacja całkowicie pozytywna odnośnie tej serii. Niby wykupienie domeny nie znaczy jeszcze wszystkiego, a czasu może jeszcze sporo minąć, zanim zobaczymy pierwszy screen, ale jestem radosny. Hm... Jak dla mnie, to gra może być nawet nieco futurystyczna, wyposzczony jestem i łyknę sporo. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co według was najbardziej buduje klimacik?

Wg mnie są to:

- Przerywniki filmowe ( cud - miód - rysunkowe)

- Wieża zegarowa (3 część)

- Liściki i notatki, które czytamy

- Zombie (to, kiedy charczący bydlak przechadza się koło ciebie po spróchniałych deskach statku)

- Budowniczowie i Poganie

- Akcesoria

- Fantasy-Gothic-Steampunk

Piszcie własne =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mi samemu trochę trudno określić, co buduje klimat... Po prostu... Wszystko!

Może brzmi to mało oryginalnie, ale IMO ta seria jako całokształt wymiata(no, może oprócz Przytuliska...).

Przytulisko i sierociniec dodawały jednak trochę (przysłowiowego cd-actionowego) "smaczku"...

Popielna pani i te rymowane przypowieści tez robią swoje....

Jak sobie pomyślę to mnie ciarki przechodzą... :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...