Skocz do zawartości
RoZy

Red Orchestra (seria)

Polecane posty

Z postrzałami w rękę i tors się zgodzę, ale co do czołgów to można oberwać w gąsienicę w wyniku czego zostaniesz unieruchomiony, ba... powiem więcej - w silnik możesz oberwać i nigdzie nie pojedziesz.

Wiem, ale chodzi oto, że można by pokazać, że zniszczone są same gąsienice a nie od razu, że stan pojazdu jest na żółtym.

Wiesz o co mi chodzi :?: .

D'artagnan dzięki za pomoc :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zabić bez problemu gdy ktoś się wychyli z czołgu. Snajperzy czasem sciągają nieostrożnych czołgistów na mapie Barashka. Co do strzelania przez wizjer jest już gorzej. Graniczy to z cudem tylko dlatego że nim się dobiegnie to pewnie cię coś zabije, a nawet jeśli uda ci się dostać do wizjera kierowcy, prawdopodobnie skosi cię seria z KM lub co gorsza kierowca doda gazu :D :roll: Raz zabiłem kierowcę przez wizjer, ale to był mój kierowca ^^ Strasznie mnie wkurzył wcześniej... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie min "magnetycznych" nie ma ;)

treborski widze że masz motywy z CoD2 i brothers in arms które są całkowitą sciemą.. bo klape w czołgu przecież od srodka zamykała załoga! ;/ więc jak może podejść trupers i otworzyć klape i wykosic wszystko? przez wizjer nie wiem czy da się załatwić ale otwieraącego klape dowódce czy kierowce z czołgu aby się rozejrzeć można bez problemu ściągnąć :D przez wizjer huh no nie wiem... a finowie tak robili :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie min "magnetycznych" nie ma ;)

treborski widze że masz motywy z CoD2 i brothers in arms które są całkowitą sciemą.. bo klape w czołgu przecież od srodka zamykała załoga! ;/ więc jak może podejść trupers i otworzyć klape i wykosic wszystko? przez wizjer nie wiem czy da się załatwić ale otwieraącego klape dowódce czy kierowce z czołgu aby się rozejrzeć można bez problemu ściągnąć :D przez wizjer huh no nie wiem... a finowie tak robili :)

Chyba za dużo filmów się naoglądałem.Dawno nie widziałem Rosyjskich flmów Wojennych.One są naprawdę dobre.A mówisz że nie da się podejść do czołgów???A walki w mieście?Tam chyba jest łatwiej.A i czy system wypatrywania wroga jest taki jak w Operation Flashpoint :że nawet gdy nie mamy wroga w polu widzenia nasz gościu gada Godz 10 WRÓG 200 metrów??CZy trzeba to zakomunkikować??Bo jeżeli jest takis system jaki jest w Operationie to niemożliwym jest dojście do czołgu. :x :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z postrzałami w rękę i tors się zgodzę, ale co do czołgów to można oberwać w gąsienicę w wyniku czego zostaniesz unieruchomiony, ba... powiem więcej - w silnik możesz oberwać i nigdzie nie pojedziesz.

Wiem, ale chodzi oto, że można by pokazać, że zniszczone są same gąsienice a nie od razu, że stan pojazdu jest na żółtym.

Wiesz o co mi chodzi :?: .

D'artagnan dzięki za pomoc :D .

Wiem, ale jest możliwe, żeby były uszkodzone SAME gąsienice, a stan pojazdu będzie na biało. Miałem taką sytuację na moście na mapie RO-Barashka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mamy super kompasu i po powiedzeniu wróg gdzieś tam pojawia nam się kropka na nim... po prostu klient mowi "infranty spoted" i patrzysz z akd przyszla wiadomosc "obok wieży" czyli wiadomo ze tam gdzieś się kręcą niemiaszki.

do wysadzenia jak bardzo dużo;

1)mury

2)drzwi

3)cozłgi

4)działa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowa fascynacja grą powoli mi przechodzi i wyłapałem pierwszy babol: "puste strzały" (chodzi mi o czołgi). Oddaję strzał, a pocisku ani śladu. Panowie z Tripiware - czekam na patcha!

Ty sam jestes pusty strzał kurde :) to nie jest ich bug ;) to przez lag na serwerze tylko dlatego... wieć patch tu raczej nic nie pomoże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samej komunikacji głosowej - świetna sprawa! Kolosalnie zwiększa i tak już astronomiczną grywalność. Emocje wzrastają, gdy słyszy się w słuchawkach "Niemcy z lewej flanki, nie utrzymam się dłużej!!! Dajcie wsparcie artyleryjskie!!!' :D. Doskonała rzecz :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomciaz.. jesteś PRO... podczas treningu znikające pociski huh! to widać że całe klany się mylą... zmieniając serwer z lagami na inny nawet z tą samą mapą i pociski juz nie znikaja ciekawe... hehehe.. no rozczarowałeś mnie rzeczywiście...

DvDfan to łosiowate pytanie ;/ a co za problem zobaczyć w konnfiguracji?? ;| przycisk do gadania musisz ustalić sobie sam z tego co pamiętama kanały zmieniasz: home,delete,end czy coś takiego... ludzie patrzcie w controlsy czasem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...