Skocz do zawartości
RoZy

Red Orchestra (seria)

Polecane posty

B-boy na pewno dadzą Stalingrad i przedmieścia Moskwy,Kursk pewnie też jest.A ja mam pytanko czy tutaj respawn jak cie rozwalą to jest zrobiony tak jak W Americas Army czy tak jak w np. Wolfie ET???A widzieliście chłopaki ile jest tam tych filmików na tej stronie co Eldar zapodał?A i jedno istotne pytanko czy jak za dużo majtasz swoją snajperką po ścianach podłodze lub czegoś takiego to później znosi ona strzały?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po założeniu bagnetu :) stnadardowo bardizej sie buja i ściąga w dół ;D ja wyczuwam nałożenie bagnetu i zdjęcie ;)

OGLĘDÓW!! to jest polska mapa :)

podobbnie RAKOWICE :D

warszawa jest do sciagniecia ale na wielu serwerach sie na niej gra bo jest dobra po prostu :)

łódź ale tam jeszcze nie grałem :)

aha jak się komuś nie podoba takie strzelanie sniperki że widizmy na około :D to może przyłożyn dokładnie oko do lunety ;) i wtedy mamy bliżęj ale na około jest czarno :D naraz może grac 32 ludzi :) miotaczy ognia narazie nie ma :) nazwa fabryczna DP 27/28 :D ale znawcy mówią diegatriew :) a polacy mówią gramofon ;D albo talerzówka :) jakie mieszane uczucia? ja mam pare screenów gram na high i paru na highest :) obejrzyjcie sami:

http://img235.imageshack.us/img235/9862/lolysn6.jpg

http://img111.imageshack.us/img111/1231/ziomskowm0.jpg

http://img110.imageshack.us/img110/1568/rozs0.jpg

http://img227.imageshack.us/my.php?image=hihihipi7.jpg

http://img183.imageshack.us/my.php?image=dobrywidokjk9.jpg

http://img208.imageshack.us/my.php?image=z...oneczogiil0.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajperka w praktyce sprawdza się dobrze, ale jak komuś nie pasuje taki widok to można go zmienić na standartowy. Bagnet wpływa na celność, pocisk znosi lekko do dołu. Nie ma to znaczenia gdy strzelamy do stojącej postaci, jednak na dalsze odległości gdy strzelamy jeszcze np: do leżącego to jednak lepiej jest zdjąć bagnet.

Co do map...

Są 2 mapy na Kaukazie. 2 oficjalne mapy w Polsce, Oględów i Rakowice (+ kilka map nieoficjalnych jak Warszawa), Stalingrad, 1 mapka w Rumunii (Arad), 1 na przedpolach Budapesztu, inna na przedpolach Lwowa, Odessa, Psków. Nawet szturm na Reichstag w Berlinie. Jest ciekawie :)

Nie wiem jaki respawn był w ET czy AA, tutaj respawn jest, dosyć częsty co około 10 sekund, z tym że każda drużyna ma ograniczoną ilość respawnów. Tak zwane "posiłki" wyrażane w formie procentów spadają do 0, jak drużyna gra na Rambo i dużo ginie to posiłki spadają szybko, jak dojdzie do 0 to cały team ma 1 życie. Jak zginie to czeka do końca rundy.

No i maksymalnie 32 osoby na serwerze, o taką ilość nietrudno więc bitwy są przednie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak wygląda respawn w americas army :) w et wiem :D ale tu resp wyglada jeszcze inaczej :D

po pierwsze obier strony mają 100% posiłków na początku gry :) posiłki są co ileś sekund (tak zwane ODRADZANIE :P) po tym jak padniemy odejmowany jest 1%, 0.5% zależy ilu graczy jest na serwerze :D kiedy posiłki spadną do 0 obie druzyny ich niedobitki zaczynają posuwać sie bardzo powoli, kampić, po prostu dbać o to by ni paść ;D i więc jedna drużyna ma czegoś obronić gdy wyskoczy im napis reinforcement are deplted (czyli że nie m juz posiłków) biegnie jak najsyzbciej do miejsca któego mają bronić jakiś dom czy plac :D i tam się odbywa się ostateczna obrona i atak :D czasem posiłki nie zdąrzą spaść do 0 bo jedna ze stron zajmie wszystkie kluczowe miejsca ;) albo na mapie skończy się już czas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chyba nie ma.Kolega coś wcześniej napisał o singlu ale zapomniałem który i gdzie.Ale kurde naprawdę tylko kupuję=GRAM!

A wogóle dostrzegłem wiele podobieństw w tych trailerach do Americas Army jak ktoś grał w AA to też zobaczy że czołga się w ten sam sposób i rzuca granaty.A widzieliście ten filmik w Stalingradzie o takim kolesiu ze snajperką??Troche wymiatał.Sam rozwalał 8 w 20 sekund!!Niezły kolo.A jeszcze mam pytanko czy można ujrzeć CZerwoną Orkiestre w supermarketach czy tylko w Empikach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO, RO super gierka, kiedy na STEAMIE był darmowy weekend w "Czerwoną Orkiestrę" ściągnąłem żeby przekonać czy taka dobra jest jak o niej mówią iiiiiiiiiiiiiiii....... fakt gra fajna, przez neta cudo ale, (HAHAHA znów "ale" ) czemu naboje z MG odbijają się od ziemi jak piłeczki do ping-ponga :( ??? To co mnie najbardziej zdenerwowało to to że jak przeciwnicy chodzą to wyglądają jak by im ktoś kołki w dup# (w pośladki wsadził) :lol: . Ale za to plusy :D ach, rag-doll, przeciwnicy tak realistycznie upadają, tu trzeba współpracy nie to co w Day of Defeat (lecz do doda nic nie mam bo fajne to). Krótka piłka: gra jest wyśmienita 8+ jak dla mnie!!! :D:D:D

A i jeszcze pytanie gdzie można konkretnie dostać RO supermarkety czy coś w tym stylu, czy tylko zamówić przez internet można. (Proszę o pomoc). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serwerów to np. w/w gry.icp.pl. Najlepiej podczepić się tam w okolicach 19.00 - wtedy jest najwięcej graczy. A co do walk czołgów - ja mam zupełnie odmienne zdanie. Jest to duży ukłon w stronę realizmu w FPS-ach. Pojedynki na pewno wypadają lepiej niż np. w takim Call of Duty :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dostaniesz w nogę- kulejesz

1.Więc jeżeli dostałbyś w ramię to oczywiste jest, że miałbyś problemy z celowaniem- tu tak nie ma (chyba, że nie zauważyłem )

2.Rana w tors- oczywiste jest, że również przeszkadzałaby w poruszaniu się- tu podobnie jak w pk. 1 ten realizm się nie sprawdza

3.Czołgi- jeżeli obrywamy, to obrażenia(wg stanu pojazdu)są na całym czołgu a nie np. tylko na gąsienicach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdz redorchestra.ini w

steam/steamapps/common/red orchestra/system

otworz plik i w zmien wielkosc chace w zaleznosci od ilosc pamieci w twoim komputerze

znajdz wpisy z CacheSizeMegs pod [Engine.GameEngine].

Ustaw:

- jesli masz 256 MB RAM lub mniej

CacheSizeMegs=32

- jesli masz 512 MB RAM

CacheSizeMegs=64

- jesli masz 768 MB RAM

CacheSizeMegs=128

- jesli masz 1 GB lunb wiecej

CacheSizeMegs=256

i drugi fix, wylacz precaching:

tez w pliku redorchestra.ini

pod [ALAudio.ALAudioSubsystem]

zmien UsePrecache=True na UsePrecache=False

pod [Engine.LevelInfo]

zmien bNeverPrecache=false na bNeverPrecache=true

pod [Engine.NullRenderDevice]

zmien UsePrecaching=True na UsePrecaching=False

pod [D3DDrv.D3DRenderDevice]

zmien UsePrecaching=True na UsePrecaching=False

pod [D3D9Drv.D3D9RenderDevice]

zmien UsePrecaching=True na UsePrecaching=False

pod [OpenGLDrv.OpenGLRenderDevice]

zmien UsePrecaching=True na UsePrecaching=False

pod [PixoDrv.PixoRenderDevice]

zmien UsePrecaching=True na UsePrecaching=False

dzięki temu gra będzie szybciej chodzić i szybciej mapy się wczytwać (odrobinke ale wyczuwalna różnica)

polskie serwery

ICP

FEstung-Breslau

Cenega

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...