Skocz do zawartości
RoZy

Red Orchestra (seria)

Polecane posty

Mam zamiar zakupić tą grę. Zachęciliście mnie, skurczybyki :twisted: Tylko oczywiście kupie ją dopiero po wyjściu nowego CDA bo mam tylko 15 zł i jak to wydam na CDA to bede musial te 30 zl skombinowac z jakiegoś źródła (Hi, Babciu :* ) :D

Tak, babcia, która daje na gry to skarb :D Ostatnio spotkałem w MM babcie i próbowałem ja naciągnąć na 30 zł. i tekst:

Ja: Babciu dasz mi 30 zł. na gierkę :?:

B: Znowu na jakąś zabijającą :?: (:D :D miałem zamiar poprosić ją o Call of Cthulhu :D )

Ja: No tak jakby.

B: Pokaż mi ja najpierw.(prowadzę ja na stoisko z grami z Rewolucji Cenowej)

J:(daje jej pudełko do ręki zasłaniając notkę że gra jest od 18 lat :D )

B:(patrzy na CoC i na stoisko i mówi:)A nie lepiej pozabijać paru Niemców(tu pokazuje palcem na pudełko Red Orchestry :):D:D:D)

Skończyło się na CoC, ponieważ RO już od 2 tygodni miałem :D

ha ja już mam 10 zł.

Gra jest warta każdej złotówki z tych 29 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podczas gry na serwerze Festung Breslau usłyszałem ciekawą ermmmm... herezję :P. Jeden z graczy (nie wymienię nicka) uznał że ta gra jest "strasznie niedopracowana" :lol:. Żeby było śmieszniej - żaden z innych graczy nie postawił veta (:!:), pomimo tego że jak dotąd wszyscy się zachwycali ogromną grywalnością RO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nikt nie postawił veta...jeśli gadał na voice-chacie to dużo graczy ma wyłączoną tą opcje, żeby nie słuchać dzieci i gaduł :D Poza tym po co się kłócić, każdy ma swoje zdanie ale na polu bitwy mało jest czasu żeby dyskutować o jakości gry 8) Zresztą, ja też to słyszałem :D (byłem zajęty gonieniem uciekającego Niemca, chciałem go koniecznie nadziać na bagnet :twisted: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Ro co najmniej 3x przebiło CoD'y i różne "hity". Zarombiste klasy, rozbudowane mapy no i oczywiście dźwięk ahhh... kto oglądał Kompanię Braci ten poczuje się jak Winters na wschodzie. A jeszcze cena...30 zybla, gdy na Steamie chcieli za to 24.90...dolarów. jeszcze trochę a zakocham się w cenedze 8) Aha...współczuję przygody Tomciaz. A pamiętasz może naszą rozgrywkę na RO_Arad? Byłem ja, Stojo, ty i Blip.pl czy jakoś tak. Fajnie było. Łatwo uruchomić mikrofon. Ci którzy nie potrafili używać TS'a ( w tym ja ) będą zachwyceni. W CDA będzie co najmniej 9+. Jak nie to zaskarżę autora recenzji ( coś mi mówi, że to będzie Eldo lub makabryczny Mac Abra ) o świętokradztwo :twisted:

Pozdro wam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w moim supermarkcie nie ma RED ORCHESTRY!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: ZABIJE WAS :twisted: :twisted: :twisted: hmmm. chyba skocze do Empika.

Ja, żeby pojechać do Media Marktu albo Empika muszę jechać 30 km do sąsiedniego miasta, bo ja mieszkam na takim zadupiu, że nawet empika nie ma i mało kto oryginały kupuję. Chyba tylko ja na te 12 tysięcy mieszkańców kupuje oryginały :? Ja też chcę RED ORCHESTRE!! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: LOL :D

http://cenega.pl/sklep/index.php?m1=kp&amp...d5048122e043123

Tam kupicie RO za 29,90(wcześniej była za 26 :P )

+ oczywiście do 10 zł. za koszt przesyłki, ale jest to opłacalne, jeżeli mieszkacie z dala od empiku, MM, bo za samo paliwo lub bilet zapłacicie więcej niż za przesyłkę :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ja mieszkam w Pile :D i do bydgoszcyz mam 100km i do Poznania mam 100km :D nie wiem czy gdzieś bliżej mam mepik albo media markt ;D ja kupiłem przed premierą to zaoszczedziłęm jeszczeo 5zł, a przesyłka kozsztuje 7zł, wiec zabuliłem za wsio 32 ;) nie lubie mapy arad, najciekawiej gra się w klanie na mapie czołgowiej bo jak jest nas 4, to gramy niemcami i piechotą ;D gdybyście widzieli jak można okupywać jeden domek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, podam Ci konfę, a ty mi powiedz czy się nadaje mój sprzęt: AMD Athlon 2400+, 256 MB RAM, GF4MX440 64MB, 80GB, Dźwięk AC'97. Tak poza tym jak zakupię to dam znać, będę szukał klanu, grałem w 4 klanach w ET, 3 w CoD:UO...

I co pójdzie na mym rumaku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, podam Ci konfę, a ty mi powiedz czy się nadaje mój sprzęt: AMD Athlon 2400+, 256 MB RAM, GF4MX440 64MB, 80GB, Dźwięk AC'97. Tak poza tym jak zakupię to dam znać, będę szukał klanu, grałem w 4 klanach w ET, 3 w CoD:UO...

I co pójdzie na mym rumaku?

Myślę, że na nisko-średnich pograsz spokojnie :D

Tylko ostrzeżenie: gra na takim konfig za ciekawie wyglądać nie będzie :D

A jeżeli grasz w CoD:UO to wiesz o czy mówię :P

Mam wielki dylemat. Co kupić? Red Orchestrę czy nowe CDA???

Ja bym brał CDA.... A kase na RO bym jakoś załatwił :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam podobnego kompa jak kolega BzyQ ale,również Geforcik 4 mmx 2.4 Ghz procek 764 Ramu(bo sobie dokupiłem)a z dzwiękiem to nie problema.

ja za to niee lubie być w klanach.Jak zacząłem grać w ET a było to dawno tak do teraz jestem neutralny tak samo jak CoD i Cs,Ale w Red orchestra To bym sobie jakiegoś znalazł. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za pomoc. Mi tam na detalach nie zależy. Chcę zagrać wydajnie. A widzę, że RO to naprawdę solidny tytuł. Ivo, możesz doprecyzować z tym pytaniem z CoD:UO? Może chodzi, że RO jest realistyczniejsze? Proszę powiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. RO jest duuuużo bardziej realistyczne od jakiegokolwiek CoDa(nie mówię, że całkowicie, bo trochę nie-realistycznych baboli jest).

2.Rozgrywka nie przypomina tej z CoDa(bliżej jej do ET i AA).

3.Na najniższych detalach gra wygląda(wg mnie)gorzej niż CoD 1 a na najwyższych coś między CoD a CoD 2(ale i tak może się podobać- mi się podoba :D )

BTW: Czy Wy(pytanie do graczy RO) zauważyliście, że podczas gdy kierując pojazdem po trawie/krzewach, ta trawa/krzak przenika przez podwozie itp. :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...