Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xDominik

Bezprzewodowa mysz nagle przestała działać.

Polecane posty

Witam. Mam problem ponieważ ostatnio kupiłem mysz bezprzewodową HP 2,4GHZ. Wróciłem elegancko ze sklepu,(MediaMarkt) odpaliłem kompa, zmieniłem starą myszkę na nową nawet płytki nie wkładałem ze sterownikami dla myszki i działała po prostu bez problemu, kilka dni później dałem chrzestnemu ojcu żeby mi zainstalował najnowszego biosa. Gdy oddał mi komputer myszka już ani drgnęła. O co tu może chodzić? Pomóżcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh no zmianę baterii wykonałem na samym początku. To by było chyba oczywiste myszka nie działa trzeba zmienić baterie, ale niestety to nie pomogło. Sterowniki nic nie dały instalowałem i ani drgnie. Wydaję mi się że na początku świeciła się taka mała kontrolka gdy włączałem myszkę ale teraz jest nie widoczna. No ale z drugiej strony myszka kupiona w oryginalnym sklepie za 80 zł To ona powinna parę lat śmigać bez problemu a nie psuć się po tygodniu :\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy masz mozliwosc sprawdzic na innym kompie dzialanie myszy? Lepiej by bylo sie upewnic ze mysz naprawde padla zanim zwrocisz ja do sklepu z reklamacja. Jesli zas chodzi o niezawodnosc myszy bezprzewodowych, to wydaje mi sie, ze miales pecha. Oczywiscie szybko pasc zdaza sie gryzoniom nawet od renomowanych producentow typu Logitech czy Razer, ale sa to raczej wyjatki. No chyba ze ktos jest chodzacym pechozolem albo ma stalowe dlonie i myszy nacisku nie wytrzymuja. Od ok. 18 lat uzywam myszy i w tym czasie nie padla mi ani jedna (uzywam glownie produktow Logitecha i Razera), ale inni narzekaja, ze np. ich Razer Naga (ktorego sam posiadam od prawie 2 lat) popsul sie im juz po kilku tygodniach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...