Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevard

Windows - ogólnie

Polecane posty

Mam zamiar sformatowac mojego starego kompa, ale nie dziala na nim odtwarzacz plyt, na gorze jest naklejka od windowsa wiem ze kiedys jak go kupilem to windows sie sam zainstalowal albo juz byl zainstalowany, moze mi ktos powiedziec czy ten win jest gdzies tam na dysku twardym i czy przy formacie bede mogl go zainstalowac odrazu czy musze go sciagac z neta czy jak to dziala z ta naklejka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy należy spodziewać się Windows 8.1 ....

Aktualizacja 8.1 jest już do pobrania ale nie przez Windows Update a przez aplikację Store

Mam co do tego pytanie czy da się tą aktualizację jakoś na raty pobierać bo waży blisko 4 giga a przy moim necie to jest pobieranie na ponad 8 godzin i chciałbym to rozbić na kilka dni a nigdzie nie ma takiej informacji czy jest to możliwe

Proszę o odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam co do tego pytanie czy da się tą aktualizację jakoś na raty pobierać

Raczej nie. Ja włączyłem pobieranie na laptopie, ale musiałem wyjść, więc wyłączyłem kompa. Jak włączyłem go ponownie to musiałem pobierać od początku (wyłączyłem, nie hibernowałem).

Czy istnieje jakiś sposób aby zmienić kolor poszczególnych kafelków?

W Windowsie 8 można było użyć programu decor8, ale nie wiem czy działa on na Win 8.1.

Czy przejście na W8.1 usuwa dane czy nie?

Nie, nic nie usuwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na razie lipa z aktualizacji Microsoft nieźle to skopał a swoją droga ciekawe dlaczego ta aktualizacja waży aż tyle skoro tak wiele nie wnosi nowości

PS Czy po dokonaniu możliwe jest wykonanie jakiegoś backupu (plików aktualizacji) np. na płytę żeby w przypadku konieczności reinstalacji systemu nie ściągać tego ponownie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam co do tego pytanie czy da się tą aktualizację jakoś na raty pobierać

Raczej nie. Ja włączyłem pobieranie na laptopie, ale musiałem wyjść, więc wyłączyłem kompa. Jak włączyłem go ponownie to musiałem pobierać od początku (wyłączyłem, nie hibernowałem).

Hmmm jak ja wczoraj zaczełem pobierac i wylaczyłem komputer (nie pobrałem całości) to teraz widze ze nie pobiera się odnowa. I teraz pisze ze do pobrania jest 3.5GB a nie jak na poczatku 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko odnośnie aktualizacji Windowsa 8.1 skierowane do tych którzy są już po

Na pewnym forum wyczytałem że aktualizacja tak naprawdę nie waży 3,65 GB jak podane jest w sklepiku tylko mniej gdyż ludzie pisali że im pobieranie kończyło się w okolicach 50% i ruszała instalacja czy to prawda??

Oraz drugie pytanie ile miejsca potrzeba na partycji systemowej aby nie było problemów z aktualizacją bo ja osobiście posiadam tylko 7 GB i nie wiem czy nie próbować trochę miejsca zwolnić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanie co do Windowsa 7 64 Bity OEM, dzisiaj zostawiłem komputer do skanowania antywirem (Eset NOD 32). Gdy wróciłem po kilku godzinkach zobaczyłem niesamowitą informację.

Komputer poinformował mnie, że jakieś urządzenie podłączone do USB nie zostało rozpoznane i, że Windows zastąpi go innym. W okienku miałem informację o USB i podpis "Unknow". Niestety nie zrobiłem screena.

Oczywiście nikt nic nie podłączał do USB więc stąd ta informacja mnie zaskoczyła.

Był to pierwszy raz gdy pokazał mi się taki błąd, czy u was też występuje i nie ma się czym martwić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zakupiłem komputer i zastanawiam się jakiego Windowsa zainstalować,proszę o doradzenie.Na poprzednim komputerze używałem XP i chwilę Visty.Jeśli można to proszę uzasadnić.

Podaję parametry komputera:

ram-4gb

dysk-500gb

Karta graficzna MSI GTX 650 TI OC, 2GB DDR5 (192 Bit)

Procesor Intel Core i3-4330 (4MB Cache, 3.50 GHz)

Płyta główna MSI H81M-P33, H81, DualDDR3-1600

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zakupiłem komputer i zastanawiam się jakiego Windowsa zainstalować,proszę o doradzenie.Na poprzednim komputerze używałem XP i chwilę Visty.Jeśli można to proszę uzasadnić.

Podaję parametry komputera:

ram-4gb

dysk-500gb

Karta graficzna MSI GTX 650 TI OC, 2GB DDR5 (192 Bit)

Procesor Intel Core i3-4330 (4MB Cache, 3.50 GHz)

Płyta główna MSI H81M-P33, H81, DualDDR3-1600

Dostanę jakąś odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mój kolega ma dość specyficzne pytanie. Czy przesiadka z Windowsa 7 32-bitowego na 64-bitowy może coś dać w kwestii wydajności procesora? Wydaje mi się, że nie, ale wolę spytać kogoś kto się na tym zna. Jakby co, to kolega ma AMD Athlon II X4 640 3 GHz.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja was posłuchałem... Mam win 8 na kompie i mi cały czas błędy sadzi, od paru dni... Ja już nie wytrzymuje, od jakiegoś czasu zaczęło sie coś dziać. Może to wirus? Zaraz przeskanuje komputer. Mogłem kupić win 7. Teraz nie wiem co robić... Da sie jakoś downgrade do 7 zrobić? Nie interesuje mnie to, że 8 będzie dłużej wspierana jak sie z tego korzystać spokojnie nie da...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś jeszcze napisał w odpowiednim dziale jakie to błędy... Z mojego doświadczenia wynika, że większość błędów z nowszymi systemami (od Visty wzwyż) jest powodowana pośrednio lub bezpośrednio przez działania użytkownika, ale tego się nie da zdiagnozować bez szczegółów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...