Skocz do zawartości

Chłodzenie i obudowy


org

Polecane posty

No i pozostaje Xpredator, ale to już prawie 500zł: http://techplanet.pl...biaa,28920.html

<3 <3 <3

brałbym Define - http://techplanet.pl...b-30,29133.html . Piękniutka.

Jasne - gdybym tylko nie oślepł od pierwszego spojrzenia na nią, kiedy akurat słońce przyświeci w jej stronę : P

Bez przesady z taka totalną bielą. Albo szukałbym wersji z okienkiem:

www.fractal-design.com/?view=product&category=2∏=107

albo Silver Arrow.

Wy tu w ogóle macie zboczenie zawodowe - zaczęliście mi już doradzać co składać i co dokupić, kiedy ja prosiłem jedynie o opinie i wrażenia.

Zakupy planuję dopiero za pół roku, a jeżeli zapowiedzą ciekawe premiery - może jeszcze trochę poczekam. To będzie budżet w okolicach 4k, więc do Predatora mogę co najwyżej wzdychać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż takim fetyszystą na punkcie wyglądu nie jestem - cieszę się, kiedy śliczna obudowa robi wrażenie na odwiedzających ale jednak więcej czasu spędza się patrząc na monitor. Na pewno nie wybrałbym i5 zamiast i7, albo GF660 (AMD 7870) zamiast GF 680 tylko po to, żeby wcisnąć je w high-endowe cudo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o AeroCool PGS RS-9 i do tego na przód i dól oraz tył wentyle SPC Mistral?

I czy wentylator na górze obudowy coś da?

Nie ukrywam, że obudowa wpadła mi w oko, oczywiście chodzi mi o zwykłą wersję,

a nie DevilRed :)

Edytowano przez Reju
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dopłać trochę do Phobya Nano-G 140/120mm, to poziom Noiseblocker PL/PK (a numerek, to w zależności od prędkości obrotowej wentylatora) - dostępne w bardziej "ogarniętych" w tych tematach sklepach, typu Angela.pl, Cooling.pl, Yooki.pl).

EDIT:

Ale pamiętaj, żeby uważać, na wersje z mniejszą ilością łopatek wentylatora, która jest na gorszym łożysku (ślizgowe...)

Tfu, pomyliło mi się, teraz zauważyłem.

Edytowano przez tomsto100
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się Was zapytać o sprawę z innego tematu. Będę rozkręcał 4 letniego laptoa w celu czyszcznia i pasowałoby tam zmienić także pastę termoprzewodzącą. Czy moglibyście poleicć jakieś dobre artykuły/literaturę/filmy które wprowadzają laika w ten temat i tłumaczą jak to wykonać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam zdjęcia jakiejś "czystej" obudowy, najlepiej pod kątem i z "płaskim" frontem. Biorę udział w konkursie nVidii - http://www.nvidia.pl/object/geforce-skin-it-to-win-it-contest-pl.html - i szukam czegoś podobnego (a najlepiej ten sam model) co obudowa na głównym obrazku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomsto100

Czy w komputerach stacjonarnych wymiana tej pasty co ok 2 lata powinna mieć miejscie czy w innym przedziale czasowym?

W ogóle zastanawiam się na czym wymienić tą pastę, jak ma laptopa z zintegrowaną kartą graf? Na procesorze i RAMie? Na zintegrowaniej karcie się nie da chyba, nie?

A w laptopie MSI GE620 DX, który ma oddzielną kartę pomimo drugie zingegrowaniej to na jakich komponentach?

Garfika, procek, RAM?

Edytowano przez Gracz PC
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki za odpowiedź, bo w tym artykule http://forum.cooling...topic.php?t=229

w akapicie zaczynającym jest wymienione GPU, CPU, pamieć... i dlatego zgłupiałem wink_prosty.gif

W ogóle to waham się mocno czy samemu się za to wszystko zabierac bo pomimo że poczytałem o tym to i tak nigdy tego nie robiłem. Czy nie lepiej do serwisu zanieść, żeby przeczyścili i wymienili pasty...? Myślicie że mogą oszukać po całości i nie zrobić tego?

Edytowano przez Gracz PC
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...