Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

org

Płyty główne

Polecane posty

I? Intel pewnie zrobi coś podobnego, jak przy przejściu z Haswella na Broadwella (różnica między Z87, a Z97) - da podstawkę, która na oko wygląda identycznie, ale część pinów będzie pełniła inne funkcje. Jeśli stare gniazda nie były zaprojektowane do czegoś takiego, to nie ma co oczekiwać, że nagle zaczną działać w ten sposób. A tutaj ze względu na obsługę procesorów 6 rdzeniowych, prawie na pewno Intel wprowadzi zmiany pod względem elektrycznym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte ogłosił nowy cashback. Promocja dotyczy wybranych płyt Gigabyte na układach Z270, H270 oraz B250 w połączeniu z procesorami i7 7700K, i5 7600K oraz i3 7350K. Jeśli ktoś do tego dorzuci jeszcze pamięci Optane (co nie ma najmniejszego sensu, ale z kronikarskiego obowiązku o tym piszę), to kwota cashbacku się jeszcze nieco zwiększa.

Dokładna rozpiska w PLN tutaj, a tutaj opis akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pierre napisał:

Byłbym wdzięczny za wskazanie takich modeli.

Wszystkich? Prawdę mówiąc sam miałbym problem ze wskazaniem modelu posiadającego takowy wiatraczek...
W każdym razie pierwsze z brzegu - Z370 Pro4, Z370 HD3, Z370 Gaming Plus, ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie pytanie. Budżet na nowe podzespoły mam w zasadzie nieograniczony ale to nie powód, żeby wydawać pieniążki od tak. Moje pytanie jest takie, z Waszej autopsji, jak wyjdą tańsze pyty pod CL to płyty na Z370 pójdą w dół? Mi się wydaje, że chyba tak no ale mogę się mylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...