Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

org

Peryferia: myszy, klawiatury, pady, joysticki

Polecane posty

Jeszcze jedno pytanie,jakie myszki,klawiatury i słuchawki możecie polecić to 300 zł wszystko,tak dla porównania ? :)

PS:Oczywiście jak można klawiaturę z niskim skokiem(jak ten Lycosa)chyba że nie ma ;)

Myszka:coś kształtem przypominającą tą.

Słuchawki:Jakieś po prostu fajne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki

CREATIVE aurvana live ale pod warunkiem że masz jakąś przyzwoitą karte dź. Lub wzacniacz. Jeżeli nie to w p?źniejszym okresie kup bo wykorzystasz tylko około 50% możliwości słuchawek, a moźe nawet nie. Jeżeli na bank niebędzie cię stać to weź np philipsy shp 2500 lub 5401. Możesz jeszcze looknąć na sennheiser hd201 i akg 512 i oczywiście do nich wszystkich mikrofon zalman zm-mic1. Ewentualnie bardzo dobre są kossy sb45 lub 49 ze zintegrowanym mikro.

Mysz

Posłuchaj kolegi i odpuść nowego DA. Jeżeli bierzesz CAL!e to weź a4tech x748k lub 760h white (tylko white bo blue to słaby laser). Jeżeli bierzesz tańsze słuchawki to możesz zwr?cić uwagę jeszcze na Ozone Smog / Cyber Snipa Silencer / Prestigio PMSG1 / Oklick Hunter / Ace of Sweden Edge 3200 / Ace of Sweden Edge 3200 T2 /Revoltec Fightmouse Elite - jeden design, jeden sensor avago9500 ale r?żni producenci i co za tym idzie ceny które się zaczynają od około 130zl.

Klawirka

Z płaskich kiedyś popularne były Nateci np Medusa lub Swordfish. Ja bym brał sprawdzone produkty jak microsoft curve 2000 lub microsoft wired keyboard 600 ze średnim skokiem. Jak chcesz żeby były też ładne to Everglide t-1000 pro i roccat arvo fajnie wyglądają z tym że po kupnie ostatniej nie kupisz już muszki i słuchawek. Natomast idealnie na twoje potrzeby pasuje logitech illuminated ale sprawa jest ta sama co z roccatem

Ps. Nie bierz lycosy po żadnym pozorem. Nawet nie wiesz jak wiele os?b na nią narzeka

Ps2. Aj bo zapomniałem. Jak zostanie ci kasy to nie trać na "napój złocisty" tylko koniecznie kup sobie podkładkę. Naprawdę r?żnica między najtańszym QCK mini a jakąś szmatką lub żelówką z MM jest zauważalna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klawiatury wezmę-Sidewinder X4

Słuchawki-sennheiser hd201 lub te Creativy.

A co do myszki zależy mi na wyglądzie i kształcie Da lub Xai,te które podałeś mi się po prostu nie podobają.

Jeśli nic się nie znajdzie to wezmę Xai,ludzie odradzają mi taką droga myszkę ponieważ sam mam taką z Tesco(ale to ma 4 lata i ślizgaczy nie ma :D)

Dziękuje za odp. i liczę na kolejne propozycje myszki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, jako że BF3 tuż tuż, a jeszcze w BC2 gram do tego i chciałbym w końcu nauczyć się latać :) W związku z tym postanowiłem kupić joysticka jakiegoś - problem w tym, że kompletnie nie wiem, jak się za to zabrać (co taki joystick powinien mieć, jakie funkcje, jakiej firmy itd.). W jakieś super realistyczne symulatory i tak nie będę grać, jedynie różne arcade - głównie Battlefield, może od czasu do czasu w coś innego. Możecie mi coś polecić?

Dodatkowa prośba - szukam mikrofonu jakiegoś taniego, ważne żeby był tani (nie chcę na to wydawać jakieś większej kasy). Jeśli to możliwe, to prosiłbym też o wskazanie jakiegoś dobrego modelu, bo się kompletnie na tym nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę żeś fan razera. A szkoda bo oprócz nostromo resztę o kant pośladków potłuc.

Mamba i naga mają jak wszystkie dzisiejsze razery słaby sensor philips twin-eye z dość znaczną akceleracją wsteczną i wybredny cdo do podkładek. Naga dodatkowo ma pieruńsko nieergonomicznie rozmieszczone klawisze (12 po jednym kciukiem!ocb?!) co utrudnia jej obsługę. Steelseries wow jest pod tym względem znacznie lepszym wyborem choć też sensorem też nie grzeszy.

Z klawiszy w lycosie błyskawicznie schodzi farba i padają po pewnym czasie.

Co do słuchawek to razer nigdy nie znał się na dzwięku i każde ich słuchawki to jeden wielki chwyt marketingowy. Poczytaj fora muzyczne i recenzje tamtych użytkowników. Tam się smieją z naiwniaków bulących po 500zl za rejzerowski badziew podczas gdy w tych samych pieniądzach mogą mieć np sennheiser pc350 ktory wdeptuje te sluchawki w ziemie. Nawet otwarte modele muzyczne za 200-300zl beda lepiej pozycjonowac niz jakies sztucznie emulowane 5.1 z marnymi przetwornikami. Tym bardziej jezeli ktos nie ma przyzwoitej karty dzwiekowej.

Nostromo jest fajne ale troche ma malo klawiszy dlatego ja wybralem command unita saiteka. Poza tym w tych samych pieniadzach mozna miec logitech g13 ktory jest juz bardziej zaawansowanym sprzetem.

Ogolnie razer sie skończył na deathadderze jedynce. Onza mogła podratować wizerunek ale też nie jest idealna. Ta firma dzisiaj nic nie ma w ofercie oprocz kupy świecidełek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Lacheisis

Sensor ma problemy z drganiem, śledzeniem na osi Z i ma funkcję automatycznej zmiany rozdzielczości co odbija się na precyzji.

Coż w twoim przypadku wybór bardzo ogranicza wymóg symetrii. Gdyby nie to , to znalazło by się kilka fajnych modeli podświetlanych jak np Roccat Kone+. A tak to albo będziesz polował na stare Razery czyli Diamondback lub Krait albo ewentualnie jeszcze bajerancko wyglądają też Logitech 300 lub NZXT Avatar ale niewiele o nich wiadomo. Bo te nowe Razery to strata kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem Roccata Kone+ (i klawiatury Valo wraz z podkładką Sense, od tej samej firmy) i muszę powiedzieć, że spisuje się bardzo dobrze - nie ma z nią żadnych problemów, działa sprawnie i ma ogromne możliwości konfiguracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam pytanie odnośnie pada Media-Tech JUDGE RF MT-1505.

Kupiony w sklepie, okazało się ze coś jest z nim nie tak, ponieważ zasięg miał bardzo slaby a po podłączeniu do PC kablem nie działał. Postanowiłem go oddać dwa dni po zakupie. Ponieważ nie bylem zadowolony a sprzedawca powiedział ze on nie przyjmuje zwrotów bo to nie była aukcja internetowa tylko zakup osobisty... I nie obchodzi go ze mi się nie spodobał.

Ale gdy powiedziałem ze pad jest uszkodzony to on na to ze prawdopodobnie popsułem i on musi to sprawdzić. Po spr przyznał mi racje i uznał ze wyśle go do serwisu. Jeśli naprawia to mi go odda mimo ze ja chce gotówkę a nie wadliwego pada... To on na to ze odda kasę tylko wtedy gdy serwis zwróci mu pieniądze albo wymieni tego na nowego pada.

Co o tym sadzicie facet musi mi zwrócić pieniądze?

Zaznaczę tylko jeszcze ze pada używałem przez jakieś 10 minut, po czym uznałem ze nie spełnia moich wymagań i jest z nim coś nie tak wiec spakowałem i postanowiłem oddać. NIE MA MOŻLIWOŚCI ZE GO POPSUŁEM....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...