Skocz do zawartości
Sevard

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Tylko wtedy może być problem z rozdzieleniem tego. IMHO lepiej jest wydzielić to wcześniej i mieć spokój, niż później prowadzić dyskusję w dwóch różnych tematach, nawet jeśli na początku ma być w tym temacie względny spokój. Zwłaszcza, że już teraz na necie trochę rzeczy o SteamOS i o grach na Linuksa się pojawia i nie za bardzo jest to gdzie wrzucić (na forum nie ma gdzie, żeby nie zginęło, na blogach to również zginie, a niespecjalnie chce mi się zakładać własnego bloga na zewnątrz).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że trochę nie ten temat na takie pytania, ale gdzie się podział temat, w którym składaliście najlepsze możliwe sprzęty do danej kwoty? O ile pamiętam, to temat był odświeżany co jakiś czas. Teraz zniknął mi z pola widzenia, albo może stoczył się gdzieś nieodświeżany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy, młody i głupi, ale nie znalazłem tematu o wirusach itp. Jeżeli takowy istnieje proszę o nakierowanie mnie na niego.

Swoją drogą mam problem związany z wirusami. Są nim reklamy w przeglądarkach i steamie (same sie otwierają w kartach).

Nawet znalazłem źródło problemu, którym jest jakis plik co niewiadomo skąd go mam w programach files. Nie da sie go usunąć, ani ręcznie, ani programem antywirusowym.Antywirus wykrywa, ale nie reaguje na komende skasuj itp. Kiedy próbuję to zrobić ręcznie po chwili usuwanie przerywa i mówi, że nie mogę usunąć bez uprawnień administratora... Mam administratora i jestem jedynym użytkownikiem tego laptopa.

Jeżeli to nie miejsce na tego typu rzeczy to przepraszam i prosze o nakierowanie mnie na odpowiedni temat.

Z góry dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...