Skocz do zawartości
Sevard

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Myślę, że przydałby się poradnik, jak samemu wybrać podzespoły. Mogłoby to wyglądać tak, że powstałby spis najbardziej opłacalnych części w danym przedziale cenowym, a tutaj przykład, jakby to mogło wyglądać:

Procesory

100-200zł:

Intel Prętium 8 - średnia cena: 140zł

Krótki opis:

Procesor ten nieźle sprawdza się w przypadku dość niewymagających gier i aplikacji BLABLABLA

AND Feną 4 - średnia cena: 120zł

Krótki opis:

Blablabla

200-400zł:

Intel Prętium 2x8 - średnia cena: 280zł

Krótki opis:

Blablabla

AND Aflą 9 - średnia cena: 330zł

Krótki opis:

Blablabla

400-600zł:

Intel Koparka 444 - średnia cena: 420

Krótki opis:

Blablabla

AMD Buldożer 4 - średnia cena: 500

Krótki opis:

Blablabla

Oczywiście, to nie musi wyglądać tak, jak ten przykład. Jak widać w danym przedziale cenowym umieszczałoby się tylko wydajne podzespoły, pomijało by się te z mizernym stosunkiem jakości do ceny. Proszę sobie wyobrazić, jak fajnie by taki spis wyglądał i jak pomógł by on dobrać odpowiednie części nieobeznanym graczom. I mówię to ja, nieobeznany gracz właśnie.

Edytowano przez DZBeta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym, ale jest kilka problemów. Stworzenie takiego poradnika to jest naprawdę masa roboty, a jego aktualizacje - jeszcze więcej. No i sporo sprzętów jest godnych polecenia zależnie od ceny, problem byłby z jasnym objaśnieniem co się kiedy opłaca kupić. Jak się znajdzie ktoś głupi mądry do takiej roboty to proszę bardzo, ja nie będę się za to brał, zrobiłem dla jednego portalu listę polecanych zasilaczy i dziękuję za taką robotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DZBeta

Zdecydowanie nie.

Zwłaszcza, jeśli temat miałby być siedliskiem błędów ortograficznych i trollów pospolitych.

No, chyba że chcesz i dasz radę napisać ten poradnik bez błędów w pisowni rzetelnie i zadeklarujesz chęci do aktualizacji, to pisz do moderatorów.

@yojo2

Tia, niedawno chciałem pisać poradnik zakupowy co do kompów - wstęp był już zrobiony, ale jak pomyślałem, że będę musiał w jeden dzień (żeby to aktualne było) wszelkie te konfiguracje wypisać razem z cenami, to mi się odechciało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np.

Granie, argumenty za.

Jak przekonać rodziców, że czas spędzony na graniu nie jest wcale stracony? :P

Czy Pokemony są spogo?

Czy Pokemony was denerwują, czy sami piszecie posty, albo mówicie jak one?

Tak naprawdę to są tylko przykłady. Tematy mają tylko być (tak jak już wcześniej zostało przeze mnie wspomniane) o przemyśle elektronicznym. Mam nadzieję, że ten pomysł się wam spodoba icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...