Skocz do zawartości
Sevard

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Rynek komputerowy jest niezwykle dynamiczny. Obejmuje on bardzo dużo rzeczy. O części z nich warto dyskutować, a o innych nie. Jeśli uważacie, że warto by było pogadać na jakiś temat dotyczący komputerów, a nie ma on jeszcze swojego miejsca w tym dziale, to tu możecie proponować utworzenie nowych wątków.

Nowy temat zostanie założony jeśli zostanie spełniony jeden z warunków:

  • przynajmniej 3 forumowiczów wyrazi chęć wypowiadania się na dany temat;
  • moderator opiekujący się działem uzna, że warto od razu założyć dany temat.

Jeśli zadeklarujecie się, że chcecie wypowiadać się w nowym temacie, to proszę o dotrzymywanie tej obietnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem ślepy :) ale do całości brakuje tematu z głośnikami i kartami dźwiękowymi, oraz nie widze żadnego tematu o monitorach. ;) ( chyba te dwie propozycje tematów powinny być obowiązkowe, jako podstawowy sprzęt do zestawu komputerowego )

@BladyPiter Nie wiem czy nie jest warto czasem nowego tematu założyć jedynie na głośniki, karty dźwiękowe i słuchawki. W peryferiach będzie już za dużo rzeczy jednak. Można zrobić przykładowo drugi temat " Peryferia; głośniki, karty dźwiękowe, słuchawki ". Ogólnie taki temat o dźwięku z komputera :laugh: że tak powiem.

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • przynajmniej 3 forumowiczów wyrazi chęć wypowiadania się na dany temat;
  • moderator opiekujący się działem uzna, że warto od razu założyć dany temat.

Jeszcze 2 wpisy lub niech jakiś moderator w końcu się odezwie. ;)

Te tematy sa potrzebne w tej zakładce więc proszę o wpisy popierające :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tematu o obudowach... może by je podpiąć pod temat z chłodzeniami?

Z obudowami jest ten problem, że same w sobie są średnio ciekawe. Chyba dołączenie ich do chłodzenia rzeczywiście byłoby najlepszym pomysłem. Ewentualnie można pomyśleć o osobnym temacie traktującym o moddingu (choć w sumie o tym i tak cały czas gada się w temacie Pokaż swojego PC). Hm, trzeba by to przemyśleć.

Jeśli chodzi o sprzęt audio, to niech ktoś z zainteresowanych to założy. Ja to potem odkryję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yojo2

Mówiłem o nim, żeby nie było pomysłu go gdzieś dołączać :)

A wrcając do tematu tego tematu...

Dla wielu ważną rzeczą przy wyborze podzespołów czy peryferiów ważnym kryterium jest cena ;) A ceny na rynku komputerowym potrafią się szybko zmieniać, zwłaszcza w Polsce. Czy to dolar, czy powodzie, czy kradzieże procesorów przez krasnolludki. Czasami są też jakieś promocje czy obniżki. Więc wychodząc naprzeciwko tym wahaniom cen, proponuję założyć temat "Kiedy kupić?", traktujący o obniżkach, podwyżkach i promocjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Za poradą moderacji, piszę tutaj prośbę o założenie tematu dotyczącego telewizji internetowej, a mianowicie, co chcę wiedzieć i czego potrzebuję:

- Różnica pomiędzy płatną internetową telewizją a darmową - wady i zalety także,

- Oglądanie internetowej telewizji w wysokiej rozdzielczości - HD albo innej (np. takiej jaka pasuje pod kartę graficzną czy monitor),

- Jeśli już oglądamy płacąc, to: ilość kanałów polskich (zwłaszcza polskich) i zagranicznych w danej ofercie, czy są w HD czy nie, czy jest opcja nagrywania programu/seriali (tak jest to dostępne w platformach cyfrowych typu N czy Polsat) itd., etc...

- Jeśli już oglądamy za darmo to: jaki najlepszy program wybrać, czy da się oglądać za free w HD i jaki program Nam to umożliwi, wymagana szybkość łącza, grafika itd., etc...

- Pytanie dodatkowe: Czy technologia 3D dotarła także do internetowej tv?

Jakie są Wasze przemyślenia, doświadczenia z tym związane i czy warto zakładać taki temat? To by było na tyle.

Edytowano przez HacKNSlasHMonsteR21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję temat dyskusyjny na temat Android vs. iOS. Będzie się tam toczyć dyskusja, który system lepszy itp. Wydaje mi się, że gdy ten temat powstanie ludziom będzie łatwiej wybrać dany system i smatfona. Oczywiście moderatorowi, który opiekuje się działem Komórki pomysł się spodobał.

Edytowano przez MDotcom13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie można, ale wydaje mi się, że oddzielny temat byłby lepszy. Przede wszystkim więcej osób, by go zauważyło, dodatkowo będzie łatwiejszy do znalezienia, dział będzie bardziej przejrzysty itp. Pozostaję przy prośbie utworzenia nowego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem dziś temat dotyczący ReadyBoost'a lecz dopiero teraz skapnąłem się jakie panują tu zasady...

Zapewne podpiął bym się pod któryś z istniejących tematów, ale żaden po prostu nie pasował.

"Sposoby przyspieszania systemu" to temat jaki proponuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...