Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tikom

Podczas grania wyskakuje błąd "Program przestał działać", błąd menedżera zadań

Polecane posty

Mam wielki problem mój PC wariuje.

Mój Sprzęt:

4gb ram

procesor : Amd Athlon II X4 640 Proccessor 3,00GHz

Karta graficzna : GeForce GTS 450

Dysk Twardy 1Tb

Windows 7 professional 64bit

Problemy:

1.Wyskakuje okienko Błąd Menadzera zadan.

2.Pod czas grania w gry wyskakuje Błąd np. Program Wiedzmin 2.... przestal dzialac i pod spodem ładowanie .

Podejrzewam ze to wina zasilacza , komputer miał reinstalację systemu która nic nie dala .

Proszę o szybką odpowiedz z góry dzięki jak będzie trzeba dam screen shoty .

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voodu jest problem komputer sam sie wylacza

pogram 30 min i gasnie

przestaje pracowac , nie wiem o co chodzi

moze przez zasilacz ?

Tu masz z Victori ale nic nie wychodzi bo blad wyskakuje :http://imageshack.us/photo/my-images/717/beztytuuhti.png/ ustawilem wszystko po kolei jak wyskakuje

masz czerwone cyferki sory za wykonanie ale na szybko robione :D

jezeli mozesz to pisz do mnie na gg : 7716661 mam czesto niewidoczny wiec pisz nawet jak mnie nie ma :)

moze zle robie po prostu i nie widac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to marnie, w takim razie zasilacz będzie sprawcą, polecam na razie nie korzystać z komputera . Co do nowego zasilacza polecam taki OCZ Stealthxstream 2 500W Jeśli chodzi o dysk twardy to robisz dobrze, być może w BIOS'ie wyłączona jest opcja Smart Monitoring, możesz sprawdzić, ale w tym przypadku winowajcą będzie prawie na pewno zasilacz więc to już raczej zbędne.

@Sevard- Człowiek ciągle się uczy, dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dysk twardy to robisz dobrze, być może w BIOS'ie wyłączona jest opcja Smart Monitoring, możesz sprawdzić,

Ta opcja nie ma wpływu na to, że nie widać S.M.A.R.T. Przełączenie tej opcji mówi, czy BIOS powinien sprawdzać S.M.A.R.T. przy włączaniu komputera i wyświetlać komunikaty w razie problemów. Przeważnie poleca się, by wyłączyć tą opcję. Problemem jest najpewniej włączony RAID.

jak sprawdzic czy cos sie uszkodzilo ? zamontowac nowy zasilacz czy jest na to inny sposob ?

To tak, jedynym pewnym sposobem jest zamontowanie porządnego zasilacza i sprawdzenie na nim. Niekiedy uszkodzenia spowodowane przez zasilacz da się wykryć w inny sposób, ale to jest rzadkość. Jeśli nie ma takich uszkodzeń, to i tak nic nie będziesz wiedział. Możesz sprawdzić po prostu, czy nie widać gdzieś czegoś przypalonego lub nie czuć gdzieś w obudowie takiego charakterystycznego zapachu spalenizny. W pierwszej kolejności obejrzałbym dysk, bo to on najczęściej cierpi przez uszkodzony zasilacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...