Jump to content
cahir112

Windows Vista - nieprawidłowa kopia systemu

Recommended Posts

Mam problem - włączam dzisiaj rano lapciaka, na którym oryginalnie (od producenta) zainstalowany jest system Windows Vista x32 i zonk - nie działa klawiatura. Robię restart, wpisuję jeszcze raz hasło a tu drugi zonk: czarny ekran i powiadomienie Windy (takie jak w przypadku np. skanowania pendrive'a), że wersja systemu jest nieaktualna i trzeba sprawdzić online, czy jest w porządku. No to sprawdzam, włącza się Opera (moja domyślna przeglądarka) z tekstem, że ta wersja programu jest używana przez innego użytkownika. ocb? Klikam OK, włącza sie strona Microsoftu, zielone kółeczko na środku daje znać, że skanuje mi system online.

Po dwóch minutach strona się odświeża i widzę wiadomość treści (piszę z pamięci): twoja wersja systemu nie jest wspierana przez Microsoft, kup Win7.

Kupić nie kupiłem, wyłączam Operę, a tu mnie wylogowuje. Wpisuję hasło jeszcze raz, sytuacja się powtarza, tylko tym razem nie chciałem skanowania. Znowu mnie wylogowuje. Restart i od nowa to samo.

Co się dzieje?? Wie może ktoś? Proszę o szybką odpowiedź...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie masz kradziony system lub ktoś ma kradziony z Twoim kluczem albo awaria serwera Microsoftu (zdarzały się). Jeśli masz legalny system to dzwoń do Microsoftu i powiedz o problemie. Czy jak się zalogujesz to oprócz Opery system się normalnie uruchamia, czy uruchamia się tylko przeglądarka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...