Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cahir112

Windows Vista - nieprawidłowa kopia systemu

Polecane posty

Mam problem - włączam dzisiaj rano lapciaka, na którym oryginalnie (od producenta) zainstalowany jest system Windows Vista x32 i zonk - nie działa klawiatura. Robię restart, wpisuję jeszcze raz hasło a tu drugi zonk: czarny ekran i powiadomienie Windy (takie jak w przypadku np. skanowania pendrive'a), że wersja systemu jest nieaktualna i trzeba sprawdzić online, czy jest w porządku. No to sprawdzam, włącza się Opera (moja domyślna przeglądarka) z tekstem, że ta wersja programu jest używana przez innego użytkownika. ocb? Klikam OK, włącza sie strona Microsoftu, zielone kółeczko na środku daje znać, że skanuje mi system online.

Po dwóch minutach strona się odświeża i widzę wiadomość treści (piszę z pamięci): twoja wersja systemu nie jest wspierana przez Microsoft, kup Win7.

Kupić nie kupiłem, wyłączam Operę, a tu mnie wylogowuje. Wpisuję hasło jeszcze raz, sytuacja się powtarza, tylko tym razem nie chciałem skanowania. Znowu mnie wylogowuje. Restart i od nowa to samo.

Co się dzieje?? Wie może ktoś? Proszę o szybką odpowiedź...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz kradziony system lub ktoś ma kradziony z Twoim kluczem albo awaria serwera Microsoftu (zdarzały się). Jeśli masz legalny system to dzwoń do Microsoftu i powiedz o problemie. Czy jak się zalogujesz to oprócz Opery system się normalnie uruchamia, czy uruchamia się tylko przeglądarka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...